A Griffiths bude za domácí zahrávat první rohový kop utkání.

Templeton faulován na útočné polovině. Rýsuje se tak zajímavá standartní situace pro hosty.

Ta byla ale zahraná velmi špatně.

5
    Zatím sledujeme utkání plné bojovnosti, zatím bez šancí.

6
    Závar před brankou domácích končí rohovým kopem, který je následně snadno ubráněn.

9
    Útok domácích po levém křídle se s úspěchem nepotkal, Griffiths ztrácí balon.

10
    Centrovaný míč ze standartní situace se rychle snášel až k pravé MacDonaldově tyči, ten musel vytáhnout bleskurychlý zákrok.

11
    Na druhé straně zahrozil Barr, Williams vyráží na roh.

14
    Domácí na útočné polovině s míčem na kopačkách.

17
    Domácí uklidnili snahy hostů o útočení, snaží se uklidnit hru a vymyslet duchaplný útok. Hearts zatím dobře brání obrannou třetinu.

18
    Domácí Deegan vidí žlutou kartu.

20
    Na hřišti se jiskří, tentokrát velmi ostře fauloval domácí kapitán. Hosté mají přímý volný kop ze zajímavé pozice na hranici vápna.

22
    Krásný volný kop Templetona na vzdálenější tyč, skvělý zákrok ale předvádí Williams, který chytá balon! Krásná fotbalová akce.

24
    Hosté přichází o míč útočným faulem.

27
    MacDonald chytá hlavičku Griffithse po centru z levé strany.

29
    Hearts právě vstřelili branku!
    Hosté vedou 0:1! Driver teď předběhl obránce na pravé straně, který hodně zaspal a snadno překonává i Williamse!

32
    A hosté se nadechují k dalšímu náporu..

34
    Zajímavý centr domácích opět zleva, ale ani tentokrát nedochází k zakončení.

35
    Žlutou kartu vidí Barr.

39
    Břevno teď trefuje domácí Griffiths, který tak smolně nevyrovnává! Krásně pronikl přes dva obránce na levém křídle, vypálil a následně se chytá za hlavu.

42
    Domácí Hibernian tlačí, hosté ale stále odolávají. Vydrží do poločasu?

45
    Hibernian právě vstřelilo branku!
    1:1! Správná odpověď je NE! Hosté nátlak nevydrželi a po skvělé přihrávce za obranu trefuje přesně mezi nohy brankáře Griffiths!

Vyrovnaný poločas nakonec končí remízou 1:1, uvidíme, kdo ve druhé půli bude úspěšnější.

46

47
    Míč drží hosté na útočné polovině. A mají i rohový kop...

50
    Žlutou kartu vidí hostující Webster.

50
    Claros střídá Stevensona.

53
    Nebezpečný rohový kop hostů, hlavička Barra jde mimo.

62
    Ve druhém poločase jsou zatím ve všech ohledech lepším týmem Hearts. Dokáží svou převahu přetavit v branku?

63
    Griffiths ve skvělé pozici, míč ale posílá zcela mimo. Tohle byla ideální pozice, kterou domácí promarnili.

64
    A další zákrok musel vytáhnout MacDonald.

65
    Roh hostů odvrácen.

68
    Je tu další střídání, Novikovas střídá Drivera.

68
    Střídají i domácí, Caldwell přichází na místo Doyla.

70
    Zaliukas vidí žlutou kartu.

73
    Důležitý obranný zákrok proti Griffithsovi teď předvedl Paterson!

75
    Střelecký pokus Patersona jde hodně nad.

76
    Maybury vidí žlutou kartu za ošklivý skluz ve středu hřiště.

78
    Handling střídá gólového střelce domácích Griffithse.

80
    Nebezpečná hlavička po rohovém kopu nasměrovaná na bližší tyč, MacDonald v brance hostů zachraňuje!

82
    Hanlon vidí žlutou kartu za likvidační zákrok na hranici velkého vápna. Následuje volný přímý kop.

83
    Zajímavý průnik hostů je ubráněn. Následuje odkop od domácí branky.

87
    Domácí drží míč na útočné polovině, obrany dnes ale hrají velmi dobře oběma soupeřům.

89
    Závěr utkání vzbuzuje emoce na obou stranách, tentokrát se karty udělovat nebudou.

90
    Hodně nepovedená přihrávka domácích teď zkazila šance na protiútok.

90
    Nastavují se tři minuty.

92
    Jeden z hostujících borců se teď svíjí bolestí v pokutovém území po rohovém kopu, rozhodčí ale ukazuje, že se bude jen odkopávat od domácí branky.

Je tu konec, utkání nakonec končí remízou 1:1. S ohledem na výkony obou soupeřů je dělení bodů spravedlivé, ani jeden ze soupeřů si nezasloužil prohrát. Pro dnešek je to vše a příště se budu těšit na shledanou. (15:21:30)