PSG – Remeš 1:0 (kon.) | Nancy – Sochaux 1:1 (kon.) | Évian TG – Toulouse 0:4 (kon.)
Nice – Saint-Étienne 1:1 (kon.) | Rennes – Montpellier 2:1 (kon.) | Valenciennes – Lorient 6:1 (kon.)
AS Nancy-Lorraine
1:1 (1:0)
FC Sochaux
Sobota 20.10.2012, 20:00 • Marcel Picot, Nancy • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

77
    Loties obdržel po zákroku na Camaru žlutou kartu.

65
    Po centru z pravé strany se snažil hlavičkoval Privat, ve vzduchu ale dobře zasáhl brankář N'Dy, kterého navíc útočník Sochaux fauloval a rozhodčí nařídil přímý volný kop pro domácí. Po odpískání navíc poslal míč do prázdné brány Roudet, za což byl odměněn žlutou kartou.

61
    Možná klíčový okamžik druhého poločasu! Za ostrý zákrok na Boudebouze obdržel červenou kartu útočník Nancy Bakar.

45+1
    Těsně před poločasovou přestávkou obdržel za faul na Saneho žlutou kartu útočník Sochaux Privat.