Kometa Brno – Chomutov 3:1 (kon.) | Liberec – Kladno 1:3 (kon.) | Vítkovice – Motor ČB 4:1 (kon.)
Pardubice – Třinec 5:4 (kon.) | Slavia – Zlín 1:2 (po s.n.) | Litvínov – Plzeň 1:2 (kon.)

Plzeň právě vstřelila branku!

Ideální přesilovková akce. VÁCLAV PLETKA byl po střele od modré tam kde měl být a vyražený kotouč vrátil Francouzovi do sítě. Asistence: Tomáš Slovák, Jiří Hanzlík.

43:53
    Holub vyloučen na 2 minuty za podražení Straky.

32:33
    St. Pierre dostává 2 minuty za faul loktem domácí budou 6 vteřin v 5 proti 3.

30:39
    Stadionem se nese červený dým, zasahuje Policie a vyloučen je Heřman za vražení na hrazení.

12:24
    A v plné počtu hráčů se opět pokračovat nebude. 2 minuty za podražení inkasuje Gulaš.

10:18
    Za nedovolené bránění vyloučen Gula.

10:01
    Litvínov právě vstřelil branku!

Tečovaná střela od modré končí mezi Raskovými betony. Puk se však otřel o hůl obránce a tak je střelcem MATĚJ STŘÍTESKÝ. Asistence: Rostislav Martynek.

06:54
    Ševc vyloučen na 2 minuty za podražení.

06:12

Chybné střídání domácí obrany využil rychlým nabruslením mezi obránce MARTIN STRAKA, který dostal puk do jízdy a svůj nájezd zakončil s trochou štěstí mezi betony. Asistence: Tomáš Slovák, Jiří Hanzlík.

Ondřej Moutvička

Branky a nahrávky: 11. Stříteský (Martynek) - 7. Straka (Slovák, Hanzlík), 45. Pletka (Slovák, Hanzlík)

HC VERVA Litvínov: Francouz - Posmyk, Kubát, Stříteský, Holub, Gula, Zeman, K. Černý, Sklenička - Kubinčák, V. Hübl, Lukeš - Martynek, Hanzl, Trávníček - J. Černý, Gerhát, Ručinský - Baláž, Martin Frolík, Rapáč
    HC Škoda Plzeň: Rask - Ševc, J. Jeřábek, Slovák, Jiří Hanzlík, Marušák, St. Pierre - Balej, Jan Kovář, Pletka - Gulaš, Martin Straka, Vlasák - Scheiss, Havlíček, Dvořák - Petruška, M. Heřman, Lev

Rozhodčí: Fraňo, Hrubý - Charvát, Bejček