Jablonec n/N – Řisuty 2:4 (kon.) | Klášterec nO – Děčín 9:1 (kon.) | Chotěboř – Jindř. Hradec 4:3 (kon.)
Žďár n/S – SHK Hodonín 4:7 (kon.) | Kolín – Pelhřimov 3:8 (kon.)
SC Marimex Kolín
3:8 (1:3, 0:3, 2:2)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
Neděle 21.10.2012, 18:00 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Střed (ČR)

59:41
    Kolínští teď zkoušeli aktivně prostřelit síť Čekala v 6, jelikož byl signalizovaný faul. Ale to se nepovedlo a na trestnou lavici míří Kasalý na 2 minuty za držení.

48:33
    Kolínskou dobrou akci překazil Petr Votápek (PEL). Sudí tento přestupek posoudil za nedovolené bránění 2-minutovým trestem! Domácí si zahrají přesilovku 5 na 4!

46:06
    Hosté si zahrají další dvouminutovou přesilovku! Za držení si půjde odsedět 2 minuty David Šafránek (KOL).

29:13
    Kolínští mají přesilovku, tentokrát 5 - 3 , Veselý (PEL) vyloučen za sekání.

27:48
    Václav Jankovský (KOL)jel v útoku sám na gólmana, ale zezadu mu podrazil nohy Pavel Suk (PEL). Sudí tento posudek posoudil pouze jako 2 minutový trest.

23:39
    Další 2 minutová přesilovka, tentokrát hostí. Vyloučen domácí Petr Pýcha za faul kolenem.

21:01
    Další přesilvka Kolína !!! Vyloučen Bezděk (PEL) na 2 minuty za hákování.

18:20
    Hlasitý hvizd ze stadionu doprovází další vyloučení, tentokrát si za faul loktem půjde 2 minuty odsedět domácí Václav Jankovský.

15:25
    Domácí si teď 2 minuty zahrají přesilovku. Vyloučen je Petr Veselý (PEL) za krosček.

2:57
    Martin Hadrava (PEL) si odpykají trest za podražení na 2 minuty.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 17. Jankovský (Ježek, Cerk), 56. Malý (Kadlec), 58. Šafránek (Nedbal) - 1. Jelínek (Bezděk), 12. Votápek (Kasalý F.), 20. Kubát (Hadrava Martin, Hadrava Marek), 27. Votápek (Suk), 35. Hrbatý (Hadrava Martin), 38. Kubát (Hadrava), 44. Tecl (Plachý), 56. Plachý (Tecl, Bezděk)

SC Marimex Kolín: Brázdil (Moravec) - Nedbal, Skokan, Pýcha, Hanzl, Barták, Březina, Kopecký, Špringl - Malý (C), Šafránek, Kadlec - Morkes, Kubát, Pospíšil - Ježek, Cerk, Jankovský - Vágner
    HC Lední Medvědi Pelhřimov: Čekal (Jíra) - Jelínek, Adam, Veselý, Štebich, Kasalý Dominik, Tobola, Tecl (C), Plachý, Hrbatý, Bezděk, Kubát (A), Hadrava Marek, Votápek, Hadrava Martin, Kasalý Filip, Suk

Rozhodčí: Vokřál - Marek, Rybáček