Chabarovsk – Nižněkamsk 1:2 (kon.) | Novokuzněck – Ufa 4:3 (kon.) | Novosibirsk – Kazaň 3:1 (kon.)
Spartak Moskva – Čeljabinsk 4:5 (po s.n.)
Amur Chabarovsk
1:2 (1:2, 0:0, 0:0)
Neftěchimik Nižněkamsk
Neděle 21.10.2012, 08:00 • Platinum Arena (7100) • KHL

56:06
    možná jedna z posledních šancí domácího celku jak vyrovnat. Na trestnou lavici usedá Stanislav Alševskij (NIZ).

50:01
    Možná teď se Amuru naskytne šance pro vyrovnání, za hru vysokou holí odchází za katr Stanislav Alševskij (NIZ).

38:44
    Alexander Junkov (CHA) vyloučen za napadení.

36:05
    To také vyústilo dalším vyloučením Amuru, Igor Ožiganov (CHA) si odsedí dvě minuty.

28:51
    To už jsou hosté ve čtyřech a navíc si vybojovali faul. Vyloučen domácí Oleg Piganovič (CHA) - nedovolené bránění.

27:53
    Po velké skrumáži před Sokolovovou klecí je vyloučen další hostující hráč, a to kapitán Martin Cibák (NIZ) - sekání. Přesilovka pět na tři.

26:39
    Sotva byl Neftěchimik v plném počtu, hned na to fauloval Nikolaj Bělov (NIZ) a Chbarovsk tak naváže na předchozí početní výhodu.

24:36
    Za hákování vyloučen hostující Sergej Rozin (NIZ).

19:32
    Tlak Nižněkamsku sílí, před přestávkou je vyloučen ještě Alexander Junkov (CHA) - hrubost.

16:09
    Igor Ožiganov (CHA) oslabuje svůj tým, když si po zákroku vysokou holí odsedí dvě minuty.

08:06
    Početní výhody si zahrají také hosté z Nižněkamsku. Sergej Pěreťjagin (CHA) vyloučen za hákování.

00:42
    A máme tu první vyloučení zápasu, za podražení je vyloučen domácí Oskar Osala (NIZ).

David Jahoda

Branky a nahrávky: 6. Petružálek (Pyorala, Korovkin) - 14. Cibák (Osala, Milovzorov), 20. Alševskij J. (Ziazov, Alševskij S.)

Amur Chabarovsk: Murygin (Běretsněv) – Osopiv, Ožiganov, Piganovič, Loginov, Korovkin, Pěreťjagin – Hytönen, Petružálek, Pyörälä – Stepanov, Tarasov (C), Fisenko – Šitikov, Juňkov, Korotkov – Litovčenko, Lugin, Buturlin.
    Neftěchimik Nižněkamsk: Sokolov (Dalton) – Selujanov, Mamašov, Běrezin, Blochin, Plechanov, Bělov, Rozin, Groť – Netík, Koukal, Nakupov – Milovzorov, Osala, Cibák (C) - Alševskij S., Alševskij J., Chochrjakov – Zianov, Komaristij, Polygalov.

Rozhodčí: Naumov, Sojn – Metalnikov, Sirotkin