Třinec – Slovácko B 7:0 (kon.) | Břeclav – Kroměříž 3:1 (kon.) | Orlová – Žďár n/S 2:0 (kon.)
FK Třinec
7:0 (5:0)
1.FC Slovácko B
Sobota 27.10.2012, 10:15 • Stadion Rudolfa Labaje
Kapacita: 2000 míst • Moravskoslezská fotbalová liga

76
    Poslední střídání hostů: odešel Svízela, nahradil ho Bartoš.

71
    Domácí naposled střídají. Hřiště opouští středový záložník Motyčka a na posledních dvaceti minut nastupuje Tomáš Matoušek.

62
    Dvojité střídání Slovácka: odešli Prajza a Franta, které nahradili Zelinka s Banasikem.

46
    O vítězi utkání je zřejmě rozhodnuto. Kartami ohroženého Prokeše nahradil další útočník Dennis Christu.

35
    Čtyři minuty hráli domácí o deseti. Sporysz to zkoušel rozchodit, ale nešlo to. Na levý kraj obrany se postaví střídající Petr Joukl.

Igor Mainka

Branky: 18. Prokeš, 22. Gavlák, 27. Prokeš, 37. Gavlák, 40. Cigánek, 76. Matoušek, 84. Christu (pen.)

Karty:   38. Mikulica (SOB)

FK Třinec: Lipčák - Lisický, Švec, Cigánek, Sporysz (35. Joukl) - Malíř, Hupka, Motyčka (71. Matoušek), Eismann - Prokeš (46. Christu), Gavlák
    1.FC Slovácko B: Heča - Malý, Mikulica, Ohnutek, Franta (62. Banasik), Jeleček, Svízela (76. Bartoš), Kolínek, Nečas, Prajza (62. Zelinka), Szmek

Rozhodčí: Antoníček - Sedláček, Priesol