Mechelen – Anderlecht 1:4 (kon.) | Gent – Genk 1:2 (kon.) | Beerschot – Waasland-Beveren 1:2 (kon.)
Charleroi – Lokeren 0:2 (kon.) | Kortrijk – Lierse 4:1 (kon.) | Mons – Cercle Bruggy 3:2 (kon.)
KV Kortrijk
4:1 (2:0)
Lierse SK
Sobota 03.11.2012, 20:00 • Het Guldensporenstadion • Belgická Jupiler Pro League

86
    Lierse právě vstřelilo branku!
    Hosté přece jenom korigují stav. A MOHAMED ELGABAS, jenž přišel na hřiště v 73. minutě, zařídil svému týmu alespoň důstojné snížení. Přitom před Keetem se objevil vůbec poprvé v zápase. Koncovka ho tentokráte nezradila.

76
    Kortrijk právě vstřelil branku!
    A Het Guldensporenstadion má opět důvod k radosti. Střídající BRECHT CAPON nepobyl na hřišti ani tři minuty a už zvýšil na 4:0 z otrého úhlu. Začíná to být pro Lierse až ostudné.

68
    Kortrijk využívá oslabení soupeře a troufám si tvrdit, že PABLO CHAVARRIA pojistil svému týmu definitivně tři body. Přitom jeho střela byla ještě o malinko tečovaná nešťastně Dacheletem, takže Sels na ní nemohl úplně nejlépe zareagovat.

41
    KV Kortrijk jde do dvoubrankového vedení. ERVIN ŽUKANOVIČ byl tím, kdo se postavil k pokutovému kopu, a s přehledem ho proměnil, i když zamířil jen doprostřed branky.

26
    Tak to byla velká paráda ze strany domácího BRECHTA DEJAEGHEREHO. Ten pustil směrem na bránu takovou ránu, kterou zastavila až síť Selsovy svatyně, byť se málem protrhla. A domácí se ujímají vedení, i když nebezpečnější byl dosud soupeř.

Patrik Sandev

Branky: 26. Dejaeghere, 41. Žukanovič (pen.), 68. Chavarria, 76. Capon - 86. Elgabas

Karty:   22. Pavlovič (KRT) - 37. Hazurov (LRS), 40. Ayew (LRS), 45. Said Ouka (LRS), 58. Ayew (LRS)   58. Ayew (LRS)

KV Kortrijk: Keet - De Mets, Martin, Mulemo, Reynaud, Žukanovič, Dejaeghere (80. Kamghain), Oussalah, Pavlovič (69. N'Diaye), Chavarria, Nfor (73. Capon)
    Lierse SK: Sels - Dachelet, Said Ouka, Ayew, Bidaoui, Bourabia, Hairemans (73. Bekoe), Lambot, Wils, Hazurov (62. Heymans), Menga (73. Elgabas)

Rozhodčí: Christophe Delacour