Ústí n/L – Mladá Boleslav 2:3 (kon.) | Třebíč – Písek 5:1 (kon.) | Jihlava – Beroun 8:3 (kon.)
Benátky n/J – Most 3:2 (kon.) | Hr. Králové – Olomouc 3:4 (po pr.) | Kadaň – Havlíčkův Brod 8:2 (kon.)
Šumperk – Litoměřice 3:1 (kon.)
Královští lvi Hradec Králové
3:4 (0:0, 1:1, 2:2 - 0:1)
HC Olomouc
Středa 07.11.2012, 18:001. liga (ČR)

51:13
    Hradec se bude muset bránit. David Roupec vyhodil kotouč ven ze svého pásma, Olomouc má k dispozici početní výhodu.

47:25
    Olomouc dostane výhodu přesilové hry. Za sekání je na dvě minuty vyloučen hradecký Luděk Brož.

44:04
    A právě za tento zákrok dostává hostující gólman dvě minuty. Přesný trest zní - zalehnutí kotouče.

39:34
    A ještě jednou vyloučení. Téměř totožná situace na stejném místě. Nyní podrazil protihráče Petr Haluza, hlavní arbitr ihned zdvihl pravici.

39:08
    Bude se hrát ve čtyřech. Michal Tvrdík podrazil jednoho z olomouckých hráčů a k nevoli domácího publika míří také na trestnou lavici.

38:31
    Hradečtí budou hrát v závěru druhého dějství početní výhodu. Držením protihráče se provinil Tomáš Valenta, který si jde popřemýšlet na trestnou lavici.

35:26
    No a teď k již zmiňovanému trestu. Martin Vágner sekl protihráče, za což dostává od hlavního arbitra dvě minuty.

32:25
    Olomouc oslabení přečkala, hraje se v pěti na obou stranách.

30:25
    Hradec dostane příležitost k otočení vývoje zápasu, zahraje si totiž přesilovku. Na trestnou lavici míří Tomáš Houdek, dostává dvě minuty za vysokou hůl.

25:57
    Hradec si zahraje přesilovku. Lukáš Kucsera vyhodil kotouč ze svého obranného pásma a dostává za tento přestupek dvě minuty.

18:53
    Hradec jde do tří. Hosté budou hrát čtrnáct vteřin dvojnásobnou početní výhodu. David Roupec dostává dvě minuty za vysokou hůl.

17:07
    Přesilovku si zahrají i Olomoučtí. Jiří Hendrich si půjde zchladit hlavu, provinil se totiž držením.

15:57
    Po hvizdu rozhodčího se do sebe v předbrankovém prostoru pustili Matěj Perk s Martin Klement. Prvně jmenovaný dostává dvě minuty za hrubost, hradecký hokejista pak stejný počet minut za sekání. Tresty se vykrátí, Hradec pokračuje v početní výhodě pět na čtyři.

14:32
    Hradečtí si zahrají další početní výhodu. K trestoměřičům putuje Tomáš Houdek, jenž dostává menší trest za držení protihráče.

10:21
    Poměr sil na ledě se ale vyrovná. Lukáš Chmelíř podrazil unikajícího Nedbálka, za což si pochopitelně vysloužil dvě minuty.

08:47
    První vyloučení zápasu. Za katr míří olomoucký kapitán Jakub Bartoň, jenž dostává dvě minuty za držení.

Sanny Muharem

Branky a nahrávky: 30. Berger (Tvrdík, Švagrovský), 46. Haluza (Roupec), 51. Říha (Cetkovský, Budínský) - 21. Pekr (Herman, Bartoň), 41. Řípa (Pekr, Houdek), 57. Rác (Selingr), 62. Diviš (Bartoň)

Královští lvi Hradec Králové: Čech (Luňák) – Roupec, Chmelíř, Karlíček, Hendrich, Kania, Vágner "C", Čáp, Klement – Budínský, Mikeska, Haluza – Kubica, Brož, Říha – Šagát, Cetkovský, Moskal – Švagrovský, Tvrdík, Berger. Trenér: Martin Hosták.
    HC Olomouc: Halász (Kašík) – Bartoň "C", Ondrušek, Janáček, Staněk, Nedbálek, Houdek, Valenta – Pekr, Řípa, Herman – Švaňhal, Diviš, Selingr – Kucharczyk, Kucsera, Hampl – Rác, Heža, Vodný – Číp. Trenéři: Jan Tomajko a Petr Fiala.

Rozhodčí: Hejduk, Hribik – Rittich, Guth