Olomouc – Šumperk 4:5 (po s.n.) | Jihlava – Hr. Králové 4:3 (po pr.) | Třebíč – Kadaň 3:4 (kon.)
Ústí n/L – Benátky n/J 0:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Litoměřice 4:1 (kon.) | Písek – Most 4:2 (kon.)
Beroun – Havlíčkův Brod 4:10 (kon.)
HC Dukla Jihlava
4:3 (0:0, 3:1, 0:2 - 1:0)
Královští lvi Hradec Králové
Sobota 01.12.2012, 17:301. liga (ČR)

Je dobojováno! Hosté byli v úvodu nastaveného času aktivnější, bonusový bod však získala Dukla. Vojtěch Zadražil propálil od modré čáry vše, co mu stálo v cestě. Děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou! (20:02:35)

62:25
    Dukla právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Bonusový bod vytěžil pro domácí dělovkou od modré čáry VOJTĚCH ZADRAŽIL. Asistence: Michal Jeslínek.

61:45
    Do zakončení se snažil proháčkovat Zdeněk Kubica. To mu ale znemožnil agilní Václav Jaroš, jenž jej odstavil.

60:37
    Po chybě jihlavské defenzivy pálil z otočky Michal Tvrdík. Jeho rána však zamýšlený cíl nenalezla.

60:01

Je za námi třetí dějství, které přineslo vyrovnání hradeckého celku. O vítězi tak bude muset rozhodnout prodloužení či nájezdy. Jak dopadne toto drama?

60:00

59:46
    Marek Prokš trefil z velkého úhlu masku Filipa Luňáka.

59:28
    Před jihlavskou brankou nastal velký závar, který ukončuje rozhodčí, který vykazuje hradecké ven z útočné třetiny za postavení v brankovišti.

57:37
    Dukla velmi aktivně napadá, k žádné brankové příležitosti ale tato snaha nevede.

55:39
    David Rittich raději uklidnil závar, který nastal před jihlavskou brankou. Vhazovat se bude po pravici mladého brankáře.

54:45
    K vidění je nyní velmi opatrná hra, ani jedno z mužstev nechce udělat chybu.

52:22
    Královští lvi jsou plném počtu. Dukla se i přes několik solidních střeleckých pozic nedokázala prosadit.

51:01
    Dukla se nyní sama vyhnala z útočné třetiny, Tomáš Kolafa nezachytil prudkou přihrávku svého spoluhráče.

50:22
    Dukla bude hrát přesilovou hru. Vladimír Říha (HKR) dostává dvě minuty za hákování.

49:38
    Roman Maliník se pokoušel protáhnout mezi hradeckými beky, narazil však pouze na Milana Karlíčka, který jej odzbrojil.

48:47
    Nahození Tomáše Ficence z pozice pravého kruhu Luňák bez potíží kryje.

47:31
    Hradec právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! Po přihrávce Michala Tvrdíka našel skulinu mezi Rittichovými betony MARTIN ŠAGÁT. Utkání je tak znovu otevřené. Asistence: Michal Tvrdík.

Libor Kucza

Branky a nahrávky: 22. Drtina (Filip, Kolafa), 30. Hodek (Hubáček, Čachotský), 37. Hodek (Čachotský), 63. Zadražil (Jeslínek) - 39. Valášek (Karlíček), 45. Říha (Švagrovský, Chmelíř), 48. Šagát (Tvrdík)

HC Dukla Jihlava: Rittich (Novotný) - Dobrovolný, Ficenc, Kolafa, Jaroš, Drtina, Zadražil, Podlipnik - Hodek, Hubáček, Čachotský - Jeslínek, Filip, Prokš - Malec, Maliník, Krupka - Pekárek, Pometlo, Polcar
    Královští lvi Hradec Králové: Luňák (Čech) - Roupec, Karlíček, Čížek, Vágner, Čáp, Chmelíř, Klement, Červený - Šagát, Mikeska, Haluza - Valášek, Tvrdík ,Moskal - Švagrovský, Ŕíha, Kubica - Půlpán, Macháň, Šťastný

Rozhodčí: Čech - Černý, Reich