Sobota 01.12.2012, 17:00 • ZS Brumov - Bylnice • Krajská liga mužů

58:11
    Velká Bíteš právě vstřelila branku!

Lukáš Kozár se ocitl sám před prázdnou brankou a jednoduše snižuje na 4:3!

55:33
    Vyloučen je domácí Mokrejš na dvě minuty za vysokou hůl a zároveň hostující Čikl na dvě minuty za sekání.

50:31
    Vyloučen domácí Mokrejš na 2+2 minuty za vysokou hůl.

49:47
    Vyloučen hostující Pospíšil na dvě minuty za nesportovní chování.

44:26
    Vyloučen hostující Čikl na dvě minuty za nedovolené bránění.

41:25
    Vyloučen domácí Šudoma na dvě minuty za sekání.

40:34

Krásná kombinace hostů. Pavel Buďa našel křižnou přihrávkou osamoceného Igora Čikla, který uklidil puk do prázdné branky. Stav utkání je 4:2!

40:01

40:00

39:51
    Vyloučen domácí Němčický na dvě minuty za vysokou hůl.

39:17
    Brumov právě vstřelil branku!

Ivo Bednařík zkusil štěstí a nastřelil puk z nulového úhlu do branky. Nakonec se mu to vyplatilo a domácí tak vedou 4:1!

35:10

Roman Nesrsta ujel hostující obraně a prostřelil hostujícího golmana. Stav utkání je 3:1!

32:40
    Hosté hrají v plném počtu.

30:40
    Vyloučen hostující hráč na dvě minuty za sekání.

27:38

Gennadi Yufit podobně jako při prvním gólu nahodil puk na branku hostí a Martin Peterka tečoval kotouč za Chadimovy záda. Stav utkání je 2:1!

23:51

Střelou od modré srovnává Gennadi Yufit. Stav utkání je 1:1!

Jan Vaněk

Branky a nahrávky: 24. Yufit Gennadi, 28. Peterka Martin (Yufit Gennadi), 36. Nesrsta Roman, 40. Bednařík Ivo (Peterka Martin) - 14. Grmela Jan (Čikl Igor), 41. Čikl Igor (Buďa Pavel), 59. Kozár Lukáš

HC Brumov-Bylnice: Stojar, Kučera - Yufit, Bednařík, Mokrejš, Němčický "C", Peterka, Pšeja, Vaněk, Sýs, Machala, Nesrsta, Pospíšil, Vraník, Bajtala, Šudoma
    HC Spartak Velká Bíteš: Chadim, Vrba - Grmela, Rosendorf, Krčál, Košecký, Pospíšil, Tůma, Trnka, Čuňočka, Štěpánek, Kožár, Čikl, Buďa "C", Touška

Rozhodčí: Dobeš - Blaha, Rezek