Olomouc – Šumperk 4:5 (po s.n.) | Jihlava – Hr. Králové 4:3 (po pr.) | Třebíč – Kadaň 3:4 (kon.)
Ústí n/L – Benátky n/J 0:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Litoměřice 4:1 (kon.) | Písek – Most 4:2 (kon.)
Beroun – Havlíčkův Brod 4:10 (kon.)
BK Mladá Boleslav
4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
HC Stadion Litoměřice
Sobota 01.12.2012, 17:301. liga (ČR)

Z Mladé Boleslavi je to vše, já Vám přeji poklidný a příjemný večer a někdy se opět těším na počtenou. (19:52:13)

Domácí si připisují další domácí výhru, když soupeře porazili výsledkem 4:1. Litoměřice sice od druhé části hry zlepšili svůj pohyb na ledě, ale na boleslavskou obranu recept nenašli. Ta likvidovala jeden pokus za druhým a soupeře před Romana Willa nepouštěla.

Zásahy brankářů ve 3. třetině (celkem):

Petr Přikryl - 12 zásahů (celkem 31)
    Roman Will - 9 zásahů (celkem 20)

60:00

59:47
    Kotouč sice drží na hokejkách hosté, ale na žádnou výraznější šanci už to nevypadá.

58:50
    Slížek se protlačil do třetiny, ale blokován boleslavským hráčem se do zakončení nedostal a odjel tedy s nepořízenou ven ze třetiny.

58:27
    Pokus Petra Kafky sice prolétl změní těl před bránou, ale Přikryl na puk dobře viděl a lapil ho lapačkou.

57:30
    Po faulu Josefa Jindry v útočném pásmu bylo nařízeno trestné střílení, které provedl Jan Veselý. Jeho střela šla přímo do Romana Willa, který ji vytěsnil vyrážečkou za bránu.

56:55
    Pokusy hostí vyznívají dost chabě, Boleslav si dobře hlídá své pásmo a průniky hostí likviduje hned v počátcích.

56:01
    Hosté hrají v plném počtu.

54:48
    Vhazuje se tedy ve středním pásmu.

54:48
    Střelu Rudolfa Červeného Přikryl vyrazil do ochranné sítě nad bránou.

54:31
    Hosté už jsou ve čtyřech. Boleslav se sice tlačila před bránu, ale Přikryl byl velmi pohotový a pokusy domácích pokryl.

54:01
    Hosté jdou do tří, Franitšek Gerhát vyloučen na 2 minuty za zdržování hry. Boleslav bude hrát dvojnásobnou přesilovku.

53:56
    Kafkova střela přeskákala brankoviště, ale bránu o kousíček minula.

52:44
    Nouza si sjel až na modrou a ostrou střelou mířil do horního růžku. Přikryl jeho pokus vytěsnil skoro až boxerským zákrokem pěstí.

52:31
    Daniel Sobotka (LTM) vyloučen na 2 minuty za krosček

51:34
    Atmosféra na ledě se nám trochu vyostřuje. Na ledě si to teď vyříkávali Jan Rudovský s boleslavským Romanem Němečkem, drobný incident se obešel bez vyloučení a rohodčí oba debatisty ihned rozdělil.

50:27
    Hra je z obou stran víceméně ubojovaná a pokud se jeden dostane do pásma, je ihned vyveden ven a totéž se opakuje i na straně druhé.

Zdena Bobková

Branky a nahrávky: 16. Nouza (Koudelka), 25. Pabiška (Pojkar), 35. Výborný (Nouza, Kafka), 44. Kafka - 38. Rudovský (Sobotka)

BK Mladá Boleslav: Will – Pojkar, Kasík, Toman, Němeček, Bohunický, Chaloupka, Jindra, Šmach – Nouza, Koudelka, Padělek – Kafka, Výborný, Pabiška – Demel, Červený, Rys – Lenc, Loskot
    HC Stadion Litoměřice: Přikryl – Evan, Martinka, Veselý, Husák, Sobotka, Kříž, Kolář – Rubeš, Rudovský, Novák – Lapšanský, Slížek, Gerhát - Kafan, Tvrzník, Žalčík – Simon, Forman, Luňák

Rozhodčí: Škrobák - Frodl, Svoboda