Slavia – Chomutov 3:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 2:6 (kon.) | Třinec – Kometa Brno 1:3 (kon.)
Přerov – Zlín 2:10 (kon.) | Sparta – K. Vary 5:2 (kon.) | Motor ČB – Hr. Králové 3:5 (kon.)
Pardubice – Liberec 2:4 (kon.) | Písek – Mladá Boleslav 4:3 (po pr.) | Havířov – Vsetín 5:1 (kon.)
HC Litvínov – HC Kladno 1:2 (po s.n.)
HC ZUBR Přerov
2:10 (2:2, 0:7, 0:1)
Berani Zlín
Sobota 01.12.2012, 12:15Extraliga staršího dorostu

Zubři utrpěli debakl od Zlína vysoko 2:10. První třetina skončila smírně 2:2 a to hosté vyrovnali až v poslední minutě zásluhou Dalajky. Poté ale přišla gólová smršť hostů, kteří zápas dovedli do vítězného konce. Celek PSG Zlín si tak zaslouženě bere všechny body na cestu do autobusu. Hezký zbytek sobotního dne. (14:38:29)

60:00

59:27
    Hosté ze Zlína jsou v plném počtu.

59:23
    Stuchlík ujel domácí obraně a ve stoprocentní šanci selhal v zakončení.

58:10
    Zubři se snažili protlačit puk do sítě přes Halodův beton, ale nebylo jim to nic platné. Zlínský brankář svůj beton dokázal udržet na místě.

57:27
    Radek Pelánek (ZLN) 2 minuty za faul kolenem.

56:56
    Přerovští hokejisté v přesilovce ani neotestovali zlínského Halodu a Ševci jsou opět kompletní.

55:27
    Domácí hrají v plném počtu a zahrají si kratičkou přesilovku 5na4.

55:09
    Icing domácích, buly před Málkem.

54:23
    Zlín právě vstřelil branku!
    Ševcům se povedlo vsítit desátou branku! Málka překonal přesnou střelou k pravé tyči MICHAL STUCHLÍK. Asistence: Petr Malý.

53:42
    Nohál z hranice brankoviště trestuhodně přestřelil. Obrovská šance domácích.

53:27
    Zubři si přesilovku moc neužili. Počet hráčů na ledě srovná Daniel Karola (PŘE) 2 minuty za podražení.

51:56
    Přesilovka pro Zubry. Potrestán je hostující Patrik Dalajka (ZLN) trestem 5. min + do konce utkání za vražení ze zadu. Trest odpyká Roman Kosorin.

50:43
    Slavík se napřáhl na modré čáře, ale střela mu nesedla podle jeho představ.

49:30
    Další vhazování v obranném pásmu Zubrů.

47:10
    Málek nevěděl, kde se kotouč nachází po střele zlínského Stuchlíka. Po chvilce ho ale vytřepal z betonů. Následuje buly po jeho pravici.

46:34
    Zubři se snaží vymanit z tlaku hostů, ale maří jim to jejich nepřesné přihrávky.

44:50
    Málek si připisuje úspěšný zákrok proti dorážce Bumbála.

43:17
    Haloda si v přesilovce Zubrů nepřipsal ani jeden zákrok. Hosté hrají v plném počtu.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 12. Slavík, 13. Pecha (Siegel, Padalík) - 6. Bumbál (Pelánek), 20. Dalajka (Hladiš), 25. Hladiš (Gago), 25. Malý (Hladiš), 29. Dalajka (Malý, Hladiš), 34. Stuchlík, 38. Velčovský (Bumbál), 38. Pavlůsek (Stránský, Tomešek), 40. Hlaváč (Vyoral), 55. Stuchlík (Malý)

HC ZUBR Přerov: Grigárek - Gremlica, Kubal, Siegel, Slavík, Pecha, Müller, Václavíček, Kundrátek, Karola, Maršálek, Novák, Rybka, Duda, Metelka, Nohál, Padalík, Červínek, Němec.
    Berani Zlín: Haloda - Kobylík, Hlaváč, Stuchlík, Gago, Pelánek, Bumbál, Kosorin, Helešic, Velčovský, Tomek, Grygera, Pavlůsek, Dalajka, Procházka, Vyoral, Stránský, Hladiš, Tomešek, Malý.

Rozhodčí: Dědek - Valentík, Švarc