Slavia – Chomutov 3:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 2:6 (kon.) | Třinec – Kometa Brno 1:3 (kon.)
Přerov – Zlín 2:10 (kon.) | Sparta – K. Vary 5:2 (kon.) | Motor ČB – Hr. Králové 3:5 (kon.)
Pardubice – Liberec 2:4 (kon.) | Písek – Mladá Boleslav 4:3 (po pr.) | Havířov – Vsetín 5:1 (kon.)

58:23
    A nyní jsou už na puku zase hosté z Liberce, nemůžou se ovšem dostat z obranného pásma.

57:21
    Domácí se drží v útočném pásmu.

56:53
    Liberec právě vstřelil branku!

Zdá se, že je rozhodnuto! FILIP CHLAPÍK se spolu s Dominikem Hrníčkem řítili na Karla Vejmelku a po sérii několika přihrávek se prosadil první jmenovaný! Asistence: Dominik Hrníčko.

56:44

56:25

56:02
    K němu se rozjel Dominik Lakatoš, ale na lapačku Karla Vejmelky si nepřišel!

56:02
    Po faulu pardubického obránce je nařízeno trestné střílení!

55:48
    Michael Špaček nahazuje kotouč do útočné třetiny, zde ale hru přerušuje brankář Stezka.

55:35
    Zakázané uvolnění domácích.

55:24
    Více práce zatím má obrana v bílích dresech, tedy pardubická.

54:44
    O několik vteřin později se ovšem síly na ledě vyrovnávají. Nedovoleně bránil Matúš Belovič, jemuž jsou přisouzeny dvě minuty.

54:25
    Teď budou navíc podpořeni dvouminutovou přesilovkou. Filip Kuťák se totiž dopustil hry vysokou holí, a tak dostal menší trest.

53:52
    Do konce utkání nám zbývá lehoučce přes pět minut a zdá se, že hosté za žádnou cenu nechtějí Pardubicím dovolit vyrovnat, všude jsou první a nemají výraznější problémy.

53:16
    Vejmelka vyráží příklep Jana Ordoše.

52:24
    Zdeněk Král z Liberce pronikl do útočného pásma a tísněn obránci se snažil nahrát puk svým spoluhráčům, nikdo ale jeho pas nevyzvedl.

51:10
    Tvrdým příklepem těsně za modrou čarou se prezentoval Martin Hlaváček. Pálil ovšem přímo doprostřed liberecké branky, takže gólman hostů neměl větší problém.

50:49
    Pardubice cítí, že jim ubíhá čas a soustředí tak všechny své síly na vyrovnání.

Marek Votke

Branky a nahrávky: 12. Kysela (Barkóci), 14. Chvojka (Kuťák) - 5. Bělohorský (Chlapík), 8. Chlapík (Bělohorský, Hrníčko), 10. Ordoš (Šťáva), 57. Chlapík (Hrníčko)

HC Dynamo Pardubice: Stibůrek (10:43 Vejmelka) - Divecký, Kalous, Chvojka, Panna, Polák, Procházka, Kysela, Kuťák, Barkóci, Hlaváček, Velínský, Špaček, Franc, Havrda, Petric, Budík, Kracík.
    Bílí Tygři Liberec: Stezka (Hosnedl) - Šťáva, Kalfiřt, Šír, Hrníčko, Belovič, Chlapík, Havlín, Král, Gecko, Pyrochta, Lakatoš, Škoda, Ordoš, Mečíř, Zedek, Havlas, Heřmánek, Bělohorský.

Rozhodčí: Barek - Budínský, Kleprík