Hr. Králové – Most 6:0 (kon.) | Litoměřice – Havlíčkův Brod 2:1 (po s.n.) | Šumperk – Beroun 4:1 (kon.)
Benátky n/J – Písek 3:2 (kon.) | Kadaň – Mladá Boleslav 2:1 (po s.n.) | Jihlava – Olomouc 3:2 (po s.n.)
Třebíč – Ústí n/L 4:5 (po pr.)
po s.n.
Sportovní klub Kadaň
2:1 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:0)
BK Mladá Boleslav
Sobota 08.12.2012, 17:00 • ZS Kadaň • 1. liga (ČR)

65:00
    Kadaň právě vstřelila branku!
    PETR JÍRA svým nájezdem rozhoduje o druhém bodu pro Kadaň.

56:34
    Z následné akce měla obrovskou šanci domácí Kadaň, ale Will se vyznamenal efektivním zákrokem.

55:50
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    JOSEF JINDRA vyrovnává stav zápasu na 1:1. Asistence: Jiří Rys a Tomáš Demel.

45:01
    Jaroslav Hafenrichter (KAD) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

39:00
    Zdeněk Ondřej (KAD) dostává druhý dvouminutový trest v dnešním zápase. Nyní jsou to dvě minuty za držení.

34:52
    Obrovská šance domácích! Po kombinaci mezi Jírou, Charousek se dostal ke střele Karel Ton, jeho střelu Will chytil.

31:15
    Martin Szakal (KAD) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

27:30
    Petr Chaloupka (MBL) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

25:03
    Další vyloučení v krátké době a opět na straně hostů. Tentokrát dostává dvouminutový trest Petr Kafka (MBL) - zdržování hry.

24:31
    Rudolf Červený (MBL) dostává dvouminutový trest za sekání.

19:48
    David Vrbata (MBL) dostává dvě minuty za hákování.

15:23
    Hosté z Mladé Boleslavi vydiskutovali u rozhodčího dvě minuty pro Macháčka (KAD) za zdržování hry - vyhození puku mimo hřiště.

14:43
    Zdeněk Ondřej (KAD) dostává dvě minuty za vysokou hůl.

11:14
    Po rozehrávce od Hanuljaka se dostal puk po trase Ondřej-Kůs až k JAROSLAVU HAFENRICHTEROVI a ten otevřel skóre. Asistence: Jaroslav Kůs, Zdeněk Ondřej.

Marcel Holl

Branky a nahrávky: 12. Hafenrichter (Kůs, Ondřej), 65. Jíra (pen.) - 56. Jindra (Rys, Demel)

Sportovní klub Kadaň: Hanuljak - Macháček, Prošek, Szakal (C), Schmidt, Lučka, Trefný, Mazanec, Opalek - Ton (A), Charousek (A), Jíra - Hafenrichter, Kůs, Ondřej - Hrabák, Hanták, Mainer - Stoklasa, Chlouba, Škorík
    BK Mladá Boleslav: Will - Pojkar, Kasík, Chaloupka, Jindra, Šmach, Bohunický, Padělek, Němeček - Pitule, Vrbata (A), Nouza (A) - Koudelka (C), Pabiška, Kafka - Červený,Loskot, Lenc - Demel, Mikulík, Rys

Rozhodčí: Schmejkal - Krátký, Komárek