Havířov – Prostějov 1:2 (po s.n.) | Břeclav – Kolín 5:3 (kon.) | SHK Hodonín – Pelhřimov 8:2 (kon.)
Tábor – Děčín 6:3 (kon.) | Poruba 2011 – Frýdek-M. 3:2 (kon.) | Přerov – Karviná (Baník) 5:3 (kon.)
Val. Meziříčí – Opava 5:3 (kon.) | Bílina – Klášterec nO 3:2 (po pr.) | Sokolov – Jablonec n/N 6:2 (kon.)
Klatovy – Řisuty 3:2 (po pr.) | Vsetín – Nový Jičín 3:2 (kon.) | Kobra – Milevsko 8:1 (kon.)
HC Tábor
6:3 (1:1, 0:1, 5:1)
HC Děčín
Sobota 02.02.2013, 17:00 • Zimní stadion Tábor • 2. liga skupina Západ

Dnešní tip na přesný výsledek mi opět lehce unikl, tím ale lépe pro domácí. Tábor souboj se silným soupeřem zvládl. Po dvou třetinách to s domácími dobře nevypadalo, ale v poslední části vsítili neuvěřitelných 5 gólů z přesilových her a rozhodli zápas pro sebe v poměru 6:3. O výhru se svým bodovým příspěvkem nejvíce zasloužili Kolomý s Matušíkem. Tábor navýšil náskok nad Děčínem na 7 bodů a užívá si pobyt na tabulkovém výsluní. Příští zápas odehrají kohouti opět doma, a to už ve středu 6. února s dalším atraktivním soupeřem z horní poloviny tabulky, SHC Klatovy. Buďte s námi u toho! Loučí se s vámi Josef Janda. (19:16:32)

60:00

59:34
    Zika 2 minuty za hrubost a Trieb taktéž.

59:34
    Strkaná v rohu za táborskou brankou, přichomýtl se i golman Klestil.

59:12
    Hošek pálil nebezpečně, Klestil ale vše pohlídal a radši přikryl puk pod lapačku.

58:23
    Heršálek posunul puk do středního pásma.

58:08
    Poslední možnost pro hosty. Vyloučen je táborský Tomáš Pechánek na 2 minuty za hákování.

57:30
    Hosté už se smířili s prohrou, žádný závěrečný nápor se nekoná.

56:22
    Matušík chtěl Lavingera obelstít střelou ze špatného úhlu, ten je ale pozorný.

55:33
    Závar před brankou hostů ukončil střelou Kanov, tentokrát bez gólu.

55:01
    Hosté konečně v plném počtu.

54:24
    Tábor právě vstřelil branku!
    Tyčka pomohla kohoutům k šestému gólu při přesilovce 5 na 3. Svou prudkou střelu o ni otřel JAN KANOV. Asistence: Jakub Matušík.

53:25
    Zatím bez výrazného ohrožení branky medvědů.

52:37
    Vyhrocené chvilky znovu! Další vyloučení. 2 minuty dostal Zika. Opět přesilovka 5 na 3 pro Tábor, dokonce 2 minuty.

52:13
    Konečně domácí přesilovku 5 na 3 využili! Po krásné přihrávce na druhou tyč se střelou po zemi prosadil RADEK SEIDL. Golman se natáhl od tyče k tyči, přesné střele ale nezabránil v jejím putování do branky. Asistence: Jakub Matušík a Tomáš Černý.

51:56
    Domácí v plném počtu a začíná přesilovka 5 na 3.

51:54
    Heršálkova střela sražena mimo hřiště.

51:01
    Baránek dostává 2+2 minuty za píchnutí špičkou hole. Neobvyklý a dost nesportovní prohřešek máme možnost vidět v těchto vypjatých chvilkách.

50:51
    2 minuty za podražení pro Růžka. Hraje se 4 na 4.

Josef Janda

Branky a nahrávky: 9. Matušík (Seidl), 44. Havran (Trieb, Kolomý), 45. Šulčík (Kolomý), 46. Kolomý (Šulčík, Havran), 53. Seidl (Matušík, Černý), 55. Kanov (Matušík) - 2. Molnár (Baránek), 32. Racek (Baránek), 41. Oliverius (Vávra)

HC Tábor: Klestil – Havran, Heršálek, Hlaveš, Kanov, Trieb, Černý, Pospíšil – Heřmánek, R. Pechánek, T. Pechánek, Kellner, Hájek, Kratochvíl, Matušík, Kolomý, Mrkvička, Perník, Šulčík, Zayml. Trenér: T. Matušík
    HC Děčín: HC Děčín: Lavinger - Stezka, Dvořák, Hříbal, Molnár, Filipovský, Grin, Kaltenbock, Nikl - Zika, Oliverius, Vávra, Hošek, Růžek, Pořick, Drnec, Baránek, Racek. Trenér: T. Chládek