Havířov – Prostějov 1:2 (po s.n.) | Břeclav – Kolín 5:3 (kon.) | SHK Hodonín – Pelhřimov 8:2 (kon.)
Tábor – Děčín 6:3 (kon.) | Poruba 2011 – Frýdek-M. 3:2 (kon.) | Přerov – Karviná (Baník) 5:3 (kon.)
Val. Meziříčí – Opava 5:3 (kon.) | Bílina – Klášterec nO 3:2 (po pr.) | Sokolov – Jablonec n/N 6:2 (kon.)
Klatovy – Řisuty 3:2 (po pr.) | Vsetín – Nový Jičín 3:2 (kon.) | Kobra – Milevsko 8:1 (kon.)
SHK Drtiči Hodonín
8:2 (3:0, 2:1, 3:1)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
Sobota 02.02.2013, 17:00 • TEZA Hodonín (3500) • 2. liga skupina Střed (ČR)

60:00
    Konec zápasu. (19:14:15)

59:27
    Spartak Pelhřimov právě vstřelil branku!
    Hosté se ještě dočkali snížení. RICHARD ADAM se dostal do samostatného úniku a blafákem do bekhendu uzavřel gólový účet dnešního utkání. Asistence: Jakub Kořínek.

58:19

58:07
    Domácí se už dopředu nijak neženou.

56:19
    Vyloučen Adam (PEL) - 2 minuty zdržování hry.

55:48
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Třetí dvojnásobná přesilovka v krátkém sledu je už využita. Špokovu přihrávku zpoza branky gólově zužitkoval MARTIN MIKLÍK. Čekal se nestihnul přesunout. Asistence: Martin Špok.

55:12
    Pelhřimov opět ve třech. Vyloučen Hadrava M. (PEL) - 2 minuty podražení. 5/3.

55:00
    Domácí nejdou dopředu už tak důrazně, utkání tak trochu ztratilo na tempu.

53:17
    Hosté se osvobozují.

52:50
    Domácí toho ani v jedné z přesilovek pěti proti třem moc nevymysleli.

52:35
    5/4.

51:47
    Hosté jdou znovu do tří. Vyloučen Plachý (PEL) - 2+2 minuty vysoká hůl. 5/3.

51:35
    4/5.

51:14
    Po přihrávce Špoka pálil Šťastný, Čekal vytáhl parádní zákrok lapačkou!

50:53
    Jurásek servíroval puk Pešovi do takřka jasné pozice, ale jeho střela skončila mimo.

50:35
    Domácí si zahrají dvojnásobnou přesilovku. Vyloučen Adam (PEL) - 2 minuty držení protihráče. 5/3.

49:35
    Vyloučen Veselý (PEL) - 2 minuty sekání.

46:12
    V posledních minutách Drtiči ovládají hru, ale hosté útokům odolávají.

Aukci retrodresů Baníku Hodonín, v nichž Drtiči nastoupili v posledním utkání loňského roku proti Nymburku, najdete na serveru www.sportovniaukce.cz.

Václav Urubek

Branky a nahrávky: 7. Špok (Smetana), 7. Tomi (Peš), 8. Fiedler, 27. Špok (Charvát), 35. Stejskal (Šťastný), 42. Jurásek (Peš), 44. Sajdl (Popela), 56. Miklík (Špok) - 29. Votápek (Kubát), 60. Adam (Kořínek)

SHK Drtiči Hodonín: Zavadil (Luner) - Pokorný, Miklík - Šťastný, Polesný - Svoboda, Skočovský - Popela, Procházka - Směřička - Smetana, Kučera, Špok - Peš, Jurásek, Stejskal - Sajdl, Charvát, Fiedler - Tomi
    HC Lední Medvědi Pelhřimov: Čekal (Jíra) - Adam, Beneš, Jelínek, Veselý, Kasalý, Kořínek, Tobola, Plachý, Hrbatý, Kubát, Hadrava M., Votápek, Hadrava M., Svoboda, Suk, Kasalý