Vsetín – Slavia 2:1 (kon.) | Třinec – K. Vary 1:0 (po pr.) | Jihlava – Chomutov 5:3 (kon.)
Havířov – Motor ČB 3:2 (po s.n.) | Hr. Králové – HC Litvínov 5:2 (kon.) | Olomouc – Havlíčkův Brod 3:2 (kon.)
Přerov – Mladá Boleslav 1:3 (kon.) | Kometa Brno – Písek 3:4 (kon.) | Zlín – Sparta 7:2 (kon.)
Vítkovice – HC Plzeň 4:3 (po pr.) | Liberec – HC Kladno 8:4 (kon.) | Pardubice – Letňany 3:1 (kon.)

Třinec právě vstřelil branku!
    Oceláři vítězí v prodloužení! LUKÁŠ KASALA přesně trefil z útočného pravého kruhu pro vhazování pravý růžek karlovarské brány a stává se tak hrdinou dnešního duelu. Asistence: Matěj Bartoň.

64:04
    Třinečtí trochu zjednodušili hru a taktéž střílejí prakticky z každé příležitosti, což zamotalo Varům hlavu.

63:30
    Minuta a půl do konce prodloužení a domácí si pohodlně drží puk ve vlastním pásmu.

62:52
    Petrov pronikl do útoku a z mezikruží bekhendem vyslal střelu, kterou však Svoboda bez sebemenších problému polapil.

62:28
    Zakázané uvolnění hostů.

61:33
    Hra 4 na 4 je více otevřenější, ale před malou chvílí jakoby chyběl Ocelářům ten pátý hráč v poli a v tomto počtu hráčů si zejména domácí v útoku nevědí příliš rady.

60:50
    Harakal nechce dopustit žádné nebezpečí za tohoto stavu, a tak pro jistotu podržel puk. Vhazovat se bude po levici tohoto gólmana.

60:20
    Pětiminutové prodloužení začíná poklidnou hrou. Ani jeden tým nechce udělat chybu, která by je stála zápas.

60:01

Jelikož po 60-ti minutách hry nezná tento duel vítěze, odehraje se prodloužení.

60:00

59:50
    Oceláři mají kotouč ve vlastním pásmu, schyluje se k prodloužení.

59:23
    Na puku hráči Karlových Varů, ti se ale do ničeho neženou.

58:40
    Prozatím je druhá otázka více pravděpodobnější, neboť puk pobývá ve středním pásmu.

58:00
    Jsou před námi poslední dvě minuty základní hrací doby. Podaří se někomu skórovat? Nebo zápas poplyne pomalu do prodloužení?

57:29
    Hosté pomýšleli nad rychlým brejkem, ale přihrávka z obranného pásma končí ofsajdem.

56:58
    Hráči bojují o kotouč v rohu kluziště na straně Varů.

56:15
    Hosté v těchto momentech vybruslují s pukem pouze do středního pásma a prakticky už jen brání.