Šumperk – Hr. Králové 2:1 (po s.n.) | Litoměřice – Benátky n/J 7:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 1:6 (kon.)
Most – Kadaň 3:2 (kon.) | Beroun – Třebíč 1:4 (kon.) | Písek – Ústí n/L 1:4 (kon.)
Mladá Boleslav – Olomouc 4:7 (kon.)
BK Mladá Boleslav
4:7 (2:2, 0:2, 2:3)
HC Olomouc
Sobota 02.02.2013, 17:30 • ŠKO-ENERGO Aréna • 1. liga (ČR)

Děkuji za pozornost při sledování tohoto krásného zápasu. Někdy příště na počtenou. Dobrý večer. (20:02:30)

Končí divoký večírek, který ovládli hosté z Olomouce. Zlomovým momentem utkání bylo, že i přes mírnou optickou převahu dokázali Olomoučtí v první třetině srovnat na 2:2. Celkem 22 trestů rezultujících v přesilové hry dnes bylo rozdáno.

STŘELY NA BRÁNU VE TŘETÍ TŘETINĚ (CELKEM)

BK Mladá Boleslav: 13 (41)
    HC Olomouc: 12 (36)

60:00

59:50
    Olomoučtí fandové děkují svému mužstvu. My sledujeme další vyloučení. Na trestnou lavici putuje Tomáš Nouza (MBL) - 2 minuty, sekání.

59:19
    Demel se vrací z trestné lavice.

59:11
    Mikulík chybně předal Žabkovi na modré. Puk opouští útočné pásmo Boleslavi.

58:20
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Krátce po buly se prosazuje PETR KAFKA, který dopravil puk za ležícího Kašíka. Kafka se ani neraduje - ani není proč. Asistence: Milan Mikulík, Josef Jindra.

58:15
    Alexandr Lhotský (OLO) odchází na trestnou lavici.

57:25
    David Pojkar (MBL) dostává ještě osobní trest. To ale na složení hráčů na ledě nebude mít vliv.

57:19
    Tomáš Demel (MBL) si odpyká 2 minuty za vysokou hůl. Pokud tedy Olomouc přesilovku nevyužije...

56:29
    Pekr v situaci 2 proti nikomu nepřihrával a zakončoval sám. Trefil bližší tyč!

55:46
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Zmatky v obraně domácích rezultují v sedmý gól. MICHAL VODNÝ měl čas a tak si s pukem zamíchal, položil si Willa a přesně zakončil. Asistence: Lukáš Králík.

55:35
    Kucserova střela z úhlu sražena obráncem Boleslavi do ochranné sítě.

55:29

54:44
    Osamocený hráč Hanáků na zadní tyči. Než si pořádně zpracoval puk ke střele, Will se proti němu vrhl a předmět společného zájmu přikryl lapačkou.

54:22
    Laxní boleslavská obrana odkryla Olomouci trochu prostoru. Will se musel několikrát přesouvat. Střelu nakonec chytá.

53:53
    Odvážný útok Boleslavi, která se rozjela ve 3 na zteč. Mikulík zavezl kotouč do pásma a sám zakončil. Kašíkova lapačka byla pozorná.

53:29
    Tomáš Demel (MBL) usedá na trestnou lavici. S bodovým ziskem Bruslařů to dnes vypadá více než bledě.

David Bohata

Branky a nahrávky: 2. Pabiška (Nouza, Výborný), 9. Výborný (Toman, Pabiška), 44. Demel (Koudelka, Kafka), 59. Kafka (Mikulík, Jindra) - 10. Řípa (Hampl, Ondrušek), 15. Kucsera (Kolouch), 28. Pekr (Hampl, Kolouch), 35. Řípa (Hampl, Ondrušek), 51. Kucsera (Rác), 52. Králík (Švaňhal), 56. Vodný (Králík)

BK Mladá Boleslav: Will – Jindra, Chaloupka, Němeček, Toman, Kolafa, Pojkar, Žabka, Bohunický – Mikulík, Koudela, Demel – Kafka, Výborný, Pabiška – Nouza, Vrbata, Ondřej – Hrdel, Havlíček, Pitule
    HC Olomouc: Kašík – Bartoň, Ondrušek, Kříž, Staněk, Kadela, Valenta, Lhotský, Janáček – Pekr, Řípa, Hampl – Rufer, Diviš, Selingr – Kolouch, Kucsera, Rác – Švaňhal, Králík, Vodný

Rozhodčí: Hribik, Pavlovič - Kreuzer, Polonyi