Nový Jičín – Frýdek-M. 4:3 (kon.) | Přerov – Val. Meziříčí 4:3 (po s.n.) | Technika Brno – Břeclav 4:3 (po s.n.)
Milevsko – Tábor 5:2 (kon.) | Řisuty – Sokolov 9:1 (kon.) | Vsetín – Prostějov 4:2 (kon.)
Havířov – Karviná (Baník) 3:5 (kon.) | Jindř. Hradec – SHK Hodonín 1:9 (kon.) | Pelhřimov – Nymburk 4:5 (po s.n.)
Jablonec n/N – Bílina 2:5 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
1:9 (1:1, 0:4, 0:4)
SHK Drtiči Hodonín
Sobota 09.02.2013, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

59:58
    Tak a další protesty a Chmel dostal trest ve hře. Sudí mají jasno.

59:58
    Chmelova hokejka je vejpůl, hosté za sekání nedostali trest, ale hradecký zadák deset minut osobního trestu.

55:29
    Držení v podání Adama Popelky.

55:16
    Opakovaný vtip není vtipem, ale hosté hráli opět v šesti.

53:07
    Hodonín hrál v šesti, dvě minuty pro hostující lavičku. Hostující trenér Barus se však hádá se sudími. Trest nakonec odsedí Charvát, ale trvalo to docela dlouho, než se někdo z hostů dostavil na trestnou lavici.

48:29
    Ondřej Fiedler potřetí na trestné lavici, dvě minuty za hákování.

46:16
    Hákování Daniela Záhory v útočném pásmu.

35:55
    Vysoká hůl Ondřeje Fiedlera.

28:42
    Hradecké snažení hatí hákování Martina Maříka.

28:14
    I domácí si zahrají přesilovku, za sekání Marka Dvořáka dvě minuty pro Ondřeje Fiedlera.

25:42
    První vyloučení dnešního zápasu. Dvě minuty pro Ondřeje Chmela za sekání.

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 4. Voříšek (Přibyl, Mařík) - 14. Kučera (Kříž), 24. Špok (Kučera, Kříž), 25. Stejskal (Peš, Jurásek), 32. Stejskal, 40. Kříž (Špok, Kučera), 41. Pokorný (Špok, Kříž), 51. Fiedler, 58. Stejskal (Kučera), 59. Peš (Jurásek)

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kubeš, Krásný - Procházka R., Maryška, Tržil, Popelka, Tupý, Voříšek, Kupec, Chmel, Zvoník, Kohút, Přibyl, Sekera, Mazanec, Dvořák, Ištvánik, Kocar, Mařík, Jasanský, Záhora, Tomšík.
    SHK Drtiči Hodonín: Barus, Zavadil - Charvát, Smetana, Procházka T., Kříž, Fiedler, Špok, Stejskal, Skočovský, Pokorný, Svoboda, Šťastný, Směřička, Peš, Sajdl, Jurásek, Popela, Kučera, Miklík.

Rozhodčí: Battěk - Nepomucký, Žemlička.