Nový Jičín – Frýdek-M. 4:3 (kon.) | Přerov – Val. Meziříčí 4:3 (po s.n.) | Technika Brno – Břeclav 4:3 (po s.n.)
Milevsko – Tábor 5:2 (kon.) | Řisuty – Sokolov 9:1 (kon.) | Vsetín – Prostějov 4:2 (kon.)
Havířov – Karviná (Baník) 3:5 (kon.) | Jindř. Hradec – SHK Hodonín 1:9 (kon.) | Pelhřimov – Nymburk 4:5 (po s.n.)
Jablonec n/N – Bílina 2:5 (kon.)
po s.n.
HC Lední Medvědi Pelhřimov
4:5 (0:2, 4:2, 0:0 - 0:0)
NED Hockey Nymburk
Sobota 09.02.2013, 18:002. liga skupina Střed (ČR)

V samostatných nájezdech stálo štěstí na straně hostů, když pelhřimovští střelci dvakrát nastřelili tyč. Jediným úspěšným exekutorem se stal Jan Stehlík, a tak hosté vítězí 5:4 po samostatných nájezdech. S přáním hezkého večera se s Vámi loučí Tomáš Bečka. (20:34:44)

65:00
    Nymburk právě vstřelil branku!
    JAN STEHLÍK střelou na lapačku Čekala rozhoduje o tom, že bonusový bod si z tohoto utkání odnese hostující Nymburk.

Bílek střelu na lapačku chytil.

Stehlík střelou kolem levé tyče překonal Čekala.

Další tyč! Tentokrát nedal Plachý.

Na druhé straně Čekal vychytal Sedláka.

A nedal. Bekhednový blafák skončil na tyčce.

Jako první jede Martin Hadrava.

Jakoby střelcům po druhé třetině zvlhl střelecký prach. Ani ve třetí třetině, ani v prodloužení totiž branku nepadla, a tak na řadu přijdou samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

63:35
    Tobolova střela vyskočila Bílkovi z lapačky. Nikdo z domácích ale nedorazil.

63:01
    Stehlík nestihl vyjet z útočného pásma a Nymburk se dopouští offsidu.

62:38
    Hrbatý se rozjel střemhlav do útočnéo pásma a od modré čáry vyslal nebezpečnou ránu, kterou Bílek na poslední chvíli vytěsnil ramenem.

62:06
    Marek Hadrava vystřelil zleva tvrdou střelu. Bílek vytěsnil jeho ránu do ochranné sítě.

61:48
    Teď se ale hosté dopouštějí offsidu.

61:30
    Nymburk má v prodloužení zatím více ze hry.

60:13
    Malinský natáhl na modré a jeho pokus ještě tečoval Stehlík. Puk končí mimo tři tyče pelhřimovské brány.

60:01

60:00

59:54
    Marek mohl rozhodnout. Vystihl domácí rozehrávku, ale jeho střela z mezikruží skončila na zadním mantinelu.

59:41
    Vše nasvědčuje tomu, že utkání míří do prodloužení.

59:22
    Zakázané uvolnění pelhřimovského Spartaku.

58:31
    Šimkovu střelu likviduje Čekal.

58:06

57:34
    Jedovatá střela Bezěka končí na pravém betoně gólmana Bílka.

56:06
    Za držení hole jde na trestnou lavici Cicvárek.

55:53
    Kubát z druhé vlny pálí švihem mimo.

55:05
    Semova střela končí v náručí Jana Čekala.

53:36
    Velechovský se dostal k nebezpečné dorážce před Čekalem. Pelhřimovský gólman je pozorný.

52:40
    Bezděk nezpracoval dlouhou přihrávku Suka, a tak rozhodčí píská zakázané uvolnění.

51:44
    Těsný offside nymburského mužstva.

51:31
    Počet mužů na ledě se vyrovná. Kubát míří na trestnou lavici za nedovolené bránění.

51:06
    Za sekání putuje za katr Pavel Cicvárek.

49:12
    Sedlák s Malinský najížděli na obránce Beneše. Ten na poslední chvíli zachytil puk, jenž doklouzal k Čekalovi.

48:16
    Nymburk tlačí Spartak, který se v této fázi hry jen brání.

47:51
    Zakázané uvolnění domácího Spartaku.

47:19
    Posmykova střela od modré čáry skončila v klíně gólmana Bílka.

47:16
    Zakázané uvolnění Polabanu.

46:53

46:15
    Hosté ve vlastním oslabení kontrolují hru.

45:27
    Nymburk vyhazuje přes všechny čáry.

44:53
    Za zdržování hry jde na trestnou lavici Belay.

44:09
    Votápek protečoval Tobolovu přihrávku do útočného pásma a v rohu třetiny bojuje o kotouč.

43:21
    Sedlákovu střelu z mezikruží Čekal vytěsnil.

43:21

42:59
    Pelhřimovu se nedří usadit v útočné třetině.

42:35
    Kořínek od modré čáry poslal puk na Bílka. Nymburský gólman zkrotil puk na své hrudi.

42:09
    Belay si sjel mezi kruhy a pohotovou střelou ohrozil Čekla. Domácí gólman kryje.

42:01
    Čekal zlikvidoval Sedlákovu střelu z mezikruží nadvakrát.

41:17
    Vyloučen Jaroslav Sirotek za podražení.

41:12
    Hosté se dopouštějí offsidu.

40:55
    Nová útočná akce hostí startuje od Bílka.

40:15
    Hosté začínají náporem, jelikož hrají přesilovku.

40:01

V této třetiny se na pelhřimovském stadionu spustily gólové hody. Diváci viděli celkem šest branek, čtyři puky skončili za zády nymburského gólmana Bílka. Po čtyřiceti minutách je tedy stav vyrovnaný - 4:4. Třetí perioda odstartuje v 19:39.

40:00

39:53
    Sedm sekund před koncem třetiny je vyloučen Jan Hrbatý za vysokou hůl.

38:54
    Nymburk rojíždí zpoza vlastní brány útočnou akci.

37:21
    Využitá přesilovka v podání hostů. JAN STEHLÍK prostřelil zleva vše, co mu stálo v cestě. Bez asistence.

37:17
    Poté, co Sedlákovu střelu zlikvidoval Čekal, se před pelhřimovskou branku utvořily skrumáže. Rozhodčí přerušuje hru.

36:43
    A Votápek znovu vyhazuje.

36:18
    Domácí se osvobozují.

36:04
    Marek Hadrava dostává dvě trestné minuty za držení.

35:38
    Suk vystrašil Bílka střelou přes protihráče. Nymburský gólman likvidoval střelu nadvakrát.

34:40
    Spartak Pelhřimov právě vstřelil branku!
    Domácí jdou poprvé do vedení. TOMÁŠ PLACHÝ se výborně uvolnil přes bránícího hráče a střelou z velkého úhlu nasměroval puk pod horní tyč. Asistence: Richard Adam a Marek Hadrava.

34:14
    Prudkou střelu Veselého z mezikruží Bílek likviduje.

34:00
    Spartak se usadil v pásmu a kombinuje.

33:15
    Nymburk se zatím účinně brání.

33:00
    Pelhřimov zakládá novou útočnou akci.

Ohlušující pískot se nese pelhřimovským stadionem kvůli zvláštnímu rozhodování rozhodčího Pokorného a také díky protestům nymburské lavičky.

32:10
    Právě když se Hrbatý vracel z trestné lavici, se do brejku dostal obránce RICHARD ADAM a kličkou do bekhednu vyrovnává na 3:3.

31:31
    Stehlík putuje na trestnou lavici za vysokou hůl. Pokračuje se ve čtyřech.

31:11
    Votápek najížděl s Kubátem na jediného obránce. Ten se však vložil do nahrávky a touš skončil v ochranné síti.

30:43
    Posmyk vyhazuje puk za Bílkovu bránu.

30:05
    V ten samý čas protestovala hráčská lavice proti výrokům trenéra Pokorného natolik, že vyfasovala další trest.

30:05
    Hosté využívají přesilovku. Od modré čáry vystřelil Stehlík a VÁCLAV DVOŘÁK dorazil tečovaný puk za Čekala. Asistence: Jan Stehlík.

29:41
    Kubát s Votápkem se dostali při oslabení do kontru. Votápek bekhendem z otočky nastřelil gólmana Bílka.

29:28
    Petr Veselý vyloučen za hákování.

28:31
    Velechovský vystřelil trvdý pokus na Čekala. Ten vyrazil do strany, kde číhal Sedlák. Skákavý touš ale do brány nenasměroval.

28:03
    Stehlíkovu střelu z levého kruhu našel Čekal ve své lapačce.

27:27
    Zakázané uvolnění Spartaku.

27:04
    Krásná kombinace domácího Spartaku. Puk směřoval ze strany na stranu a zakončující Marek Hadrava již nezasunul pod ležícího Bílka.

26:00
    Když nevíš co s pukem, tak vystřel. Tímto se řídil i JAKUB KOŘÍNEK. Ten projel do útočného pásma a střelou do levého horního rohu překonává Bílka. Bez asistence.

25:11
    Až nyní se Bezděkovi povedlo dostat puk do třetiny a domácí kombinují.

24:52
    Spartaku se zatím nedaří usadit se v útočném pásmu.

24:18
    Adam se ocitl sám před Bílkem. Rozhodl se pro kličku do forhednu ale v tom momentu ho ze zadu podrazil Marek. Ten si tak odsedí dvě minuty za podražení.

23:03
    Offside domácího mužstva.

22:17
    Při signalizované výhodě se poprvé prosazují i domácí. Adam krásnou přihrávkou našel před bránou nekrytého LIBORA BEZDĚKA, pro něhož nebyl problém nasměrovat puk za bezmocného Bílka. Asistence: Richard Adam.

21:42
    Votápek vyslal na Bílka střelu golfovým úderem. Nymburský gólman připraven.

21:16
    Tecl nasměroval puk na Bílka. Rána ale neměla dostatečnou razanci.

20:30
    Nymburk se usadil v útočném pásmu.

20:01

Pelhřimov vstoupil do utkání mnohem aktivněji. Vytvářel si šance, ovšem žádnou z nabídnutých příležitostí nevyužil. Na druhé straně Nymburk skóroval hned z první šance. V polovině třetiny se hra vyrovnala. Dvě minuty před koncem se však hosté radovali podruhé. Prostřední třetina začne v 18:48.

20:00

18:57
    Čekal likviduje další střelu.

17:43
    Smolný gól pro Pelhřimov, šťastný pro Nymburk. Po vhazování zůstal DAVID KOUDELA sám před Čekalem a jeho bekhend propadl domácímu gólmanovi mezi rukou a tělem. Asistence: Ladislav Marek.

17:35
    Zakázané uvolnění domácího celku.

17:17
    Sedlák se prokličkoval až před Čekala. Pelhřimovský gólman pozorný.

16:01
    Martin Hadrava se dostal až před Bílka, ovšem rána mířící do pravého horního růžku skončila v ochranné síti.

15:47
    Bezděkova střela švihem prosvištěla nad nymburskou bránou.

15:36
    Adam inkasoval uprostřed hřiště tvrdý hit od Sema. Hra se přerušuje a Adam je značně otřesen. Na čele se mu totiž urodila tržná rána a pelhřimovský obránce odchází do kabin.

15:10
    Kubátova střela vypadla Bílkovi z náruče.

14:33
    Zakázané uvolnění hostů.

14:23
    Suk napřáhl v pravém kruhu ke střele golfovým úderem. Bílek byl však pozorný a střelu vytěsnil do ochranné sítě.

14:05
    Hrbatý nabízel před bránu puk Plachému. Ten však na přihrávku nedosáhl.

13:30
    Čekal v ohni střel. Žádný z hostů si ale na domácího strážce svatyně nepřišel.

12:40
    Adam špatně rozehrál a puku se zmocnil Sedlák. Střelu z mezikruží ale Čekal vyrazil pravým betonem.

12:25
    Spartak zkládá novou útočnou akci.

11:41
    Zakázané uvolnění domácího mužstva.

10:39
    Hrbatý se prokousal do útočného pásma, leč zde mu hosté puk odebrali.

09:52
    Belay vyslal na Čekala střelu z mezikruží. Pelhřimovský gólman chytil.

09:44
    Offside nymburského celku.

08:34
    Hra se vyovnává a i Nymburk se dostává do většího počtu zakončení.

07:58
    Stehlík zakončoval střelou zleva. Čekal si s jeho pokusem poradil.

06:31
    Sirotek z levé strany švihem nad.

05:40
    Beneš zprava ohrozil Bílka, leč hostující brankář si poradil.

05:16
    Votápek si najel na Kubátovu přihrávku mezi dva beky, ovšem neměl dostatek rychlosti a bránící hráč ho včas ubránil.

04:37
    Belay se vytočil zpoza brány a nadvakrát zakončil. Čekal nejprve vyrazil holí a pak vytěsnil puk pravým betonem.

03:42
    Posmykova střela od modré skončila v rukavici brankáře Bílka.

03:05
    To je hodně studená sprcha pro domácí. Ti byli celou dobu aktivnější, ovšem jako první se prosadil Nymburk, když LADISLAV MAREK poslal kotouč mezi betony gólmana Čekala. Asistence: David Koudela a Martin Belay.

02:32
    Benešova střela od modré minula branka.

01:50
    Suk našel úplně volného Votápka před Bílkem. Votápek měl spoustu času, ovšem Bílka nadvakrát nepřekonal.

00:25
    Ovšem první střelu na gólmana vyslali domácí. Jmenovitě Tomáš Plachý z pravého kruhu, kterou nymburský gólman vykryl vyrážečkou.

00:07
    Úvodní buly vyhráli hosté.

00:01

Spartak Pelhřimov: Čekal - Adam, Beneš, Jelínek, Veselý, Dominik Kasalý, Suk, Kořínek, Tobola, Posmyk - Tecl, Plachý, Hbatý - Kubát, Martin Hadrava, Bezděk - Votápek, Marek Hadrava, Filip Kasalý

NED Hockey Nymburk: Bílek (Kareš) - Šefl, Sem, Malinský, Cicvárek, Kurka, Kulich, Havlena, Šimek, Stehlík, Sedlák, Velechovký, Belay, Sirotek, Dvořák, Bílek, Protivný, Marek, Koudela

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Tomáš Bečka

Branky a nahrávky: 23. Bezděk (Adam), 26. Kořínek, 33. Adam (Bezděk), 35. Plachý (Adam, Hadrava) - 4. Marek (Koudela, Belay), 18. Koudela (Marek), 31. Dvořák (Stehlík), 38. Stehlík, 65. Stehlík

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Čekal (Jíra) - Adam, Beneš, Veselý, Dominik Kasalý, Kořínek, Tobola, Posmyk - Tecl, Plachý, Hbatý - Kubát, Martin Hadrava, Bezděk - Votápek, Marek Hadrava, Suk - Filip Kasalý

Rozhodčí: Pokorný - Klouda, Křivohlavý