Kometa Brno – Havlíčkův Brod 1:3 (kon.) | Havířov – Olomouc 3:2 (po s.n.) | Vsetín – Zlín 2:6 (kon.)
HC Plzeň – HC Litvínov 4:2 (kon.) | Slavia – HC Kladno 1:4 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
2:6 (1:1, 0:4, 1:1)
Berani Zlín
Čtvrtek 14.02.2013, 15:00 • Zimní stadion na Lapači, Vsetín (5400 míst) • ELIOD extraliga mladšího dorostu

56:40
    Opět se vylučuje na obou stranách. Za hosty je to Nicolas Werbik (ZLN) a za domácí Bohdan Dobiáš (VSE). Oba jsou vyloučeni za hrubost.

52:18
    Po delší době je na ledě trochu větší vzruch! Gabrhelík (ZLN) po úniku vstříc k Bechnému následně fauluje domácího brankáře. Dvě minuty za sekání ukazuje hlavní rozhodčí Dobeš.

47:43
    Vyloučen domácích Richter (VSE) na dvě minuty za sekání.

42:27
    Komplikace do vsetínských řad. Ondřej Tydlačka (VSE) vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

39:33
    Vyloučení na straně hostí. Na dvě minuty za nedovolené bránění právě pyká Patrik Kotek (ZLN).

37:46
    Hosté si také zahrají přesilovou hru. Na dvě minuty za nedovolené bránění si odchází sednou Tomáš Běhula (VSE).

37:09
    Bude se vylučovat na obou stranách. Za potyčku před brankou Zlína si odcházejí sednout na trestnou lavici, za domácí Ondřej Tydlačka (VSE) a za hosty David Martínek (ZLN).

31:42
    Vyloučen hostující Karafiát (ZLN) na dvě minuty za hrubost.

27:41
    Ovšem opravdu dětinská chyba Janoška stojí domácí velkou výhodu. Domácí útočník přihrál velice nepřesně a uhánějícího Tomeška musel faulovat Tomáš Běhula (VSE). Přesilovka 4 na 3 domácích však stále trvá.

27:15
    Tak a teď to bude ještě zajímavější, protože na trestnou lavici míří další zlínský hráč. Jmenovitě je to David Peška (ZLN) na dvě minuty za podražení.

26:48
    A pozor! Vsetínští dostávají 40-ti sekundovou výhodu dvojnásobné početní převahy. Vyloučen Vladimír Váňa (ZLN) na dvě minuty za hákovaní.

25:28
    Poměr vyloučení se srovnává, na trestnou lavici za nedovolené bránění míří David Martínek (ZLN)

22:40
    Máme tady první vyloučení zápasu. Za katr putuje David Kovář (VSE) za podražení.

Dominik Tobola

Branky a nahrávky: 6. Běhula (Kovář), 41. Dobiáš (Běhula) - 1. Werbik (Tomešek, Rezek), 23. Tomešek (Peška, Váňa), 25. Werbik (Strmiska), 39. Werbik (Schmied), 40. Gabrhelík (Stiksa, Peška), 49. Schmied

VHK ROBE Vsetín: Bechný (Sachr) - Gonos, Pisklák, Krůžela, Běhula, Vodák, Vítek, Richter - Kovář, Gharibyar, Tydlačka, Weintritt, Janošek, Miko, Vojkůvka, Dobiáš, Čechmánek.
    Berani Zlín: Ling (Barvík) - Gabrhelík, Váňa, Babčuk, Fridrich, Schmied, Martínek, Gazda - Kolařík, Werbik, Mikulec, Tomešek, Peška, Stiksa, Strmiska, Karafiát, Kotek, Kunk, Rezek.

Rozhodčí: Dobeš - Kurtin, Laczko.