Přerov – Vsetín 2:0 (kon.) | Val. Meziříčí – Poruba 2011 1:4 (kon.) | Opava – Havířov 1:2 (kon.)
Karviná (Baník) – Nový Jičín 6:1 (kon.) | Technika Brno – Kolín 2:3 (kon.) | Milevsko – Klatovy 3:1 (kon.)
Řisuty – Kobra 4:2 (kon.) | Tábor – Sokolov 10:3 (kon.) | Jindř. Hradec – Nymburk 3:5 (kon.)

59:47
    Jablonec vyhazuje. Už je zřejmě rozhodnuto.

59:36
    Domácí gólman vychytal Řepíka. Hosté ale zůstávají v útočném pásmu.

59:24
    Oddechový čas pro hosty. Vhazovat se bude před jabloneckou brankou.

59:18
    Bouška teď podržel domácí, když na poslední chvíli zasáhl svojí lapačkou a vytěsnil puk mimo tři tyče.

58:59
    Hosté hrají bez brankáře.

58:39
    Klášterec se nemůže dostat do útočného pásma. Damašek zatím zůstává v brance.

58:01
    Byly ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny. Uvidíme, zda se hosté odhodlají ke hře bez brankáře.

57:43
    Bouška neměl s nepříliš prudkou střelou žádné problémy. Vhazovat se ale bude po jeho levici.

57:02
    Hosté ze Západu musí s dalším útokem začít až od vlastní branky. Vlci dobře brání a nepouští soupeře do žádné vyložené šance.

56:30
    Hostům teď utíkají minuty hodně rychle. Klášterec se ale stále drží na dostřel jablonecké svatyně.

55:57
    Na zemi zůstal jeden z hráčů Jablonce. Hlavní rozhodčí Petružálek ale nic k posouzení neviděl.

55:21
    Je před námi necelých pět minut dnešního utkání. Domácí stále drží hubený jednogólový náskok.

54:58
    Dlouhá pasáž bez přerušení přinesla hned několik šancí. Nejdříve zahrozili domácí a poté i hráči v modrých dresech.

53:36
    Vlci se v po většinu třetí třetiny pouze brání. Klášterec je znovu před brankou Jablonce.

53:18
    Hosté opět nepřešli modrou čáru ideálně - Ofsajd.

52:45
    Řepík mohl zkompletovat hattrick. Svůj pokus ale namířil pouze do plexi za Bouškovou brankou.

51:57
    Už to vypadalo, že se Kapička dostane do zakončení. Beci Klášterce však byli proti.

51:28
    Damašek si připisuje zákrok lapačkou po nepříliš tvrdé střele domácího Stehna.

Jakub Martínek

Branky a nahrávky: 1. Hloušek (Kapička), 9. Petrmichl (Šulc), 15. Kadeřábek (Lacek), 33. Tondr (Klement) - 4. Řepík (Jáchym, Kalinovič), 27. Řepík (Kalinovič), 37. Miklovič (Koblitz)

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Bouška (Krejbich) - Petrmichl "C", Lacek, Klement, Hloušek, Zeman, Abraham, Šulc, Kadeřábek, Stehno, Peřina, Kedršt, Kapička, Tondr, Bříška, Hájek, Krátký, Vašek.
    HC Tygři Klášterec nad Ohří: Damašek (Tichý) - Loučka, Mašek, Žižka, Dostál, Koblitz, Zicho, Řepík, Jáchym, Kalinovič, Polanský "C", Salač, Hofmeister, Miklovič, Mála, Heindl, Diviš.

Rozhodčí: Petružálek - Mašek, Hynčinca.