Mladá Boleslav – Sparta 0:4 (kon.) | Vsetín – HC Litvínov 2:7 (kon.) | Havlíčkův Brod – Slavia 0:3 (kon.)
Havířov – Liberec 4:1 (kon.) | Třinec – HC Kladno 6:0 (kon.) | Přerov – Pardubice 5:7 (kon.)
Zlín – Letňany 2:4 (kon.) | Motor ČB – K. Vary 5:1 (kon.) | Kometa Brno – Jihlava 2:5 (kon.)
Vítkovice – Chomutov 10:3 (kon.) | Písek – HC Plzeň 5:3 (kon.)
BK Mladá Boleslav
0:4 (0:0, 0:3, 0:1)
HC Sparta Praha
Sobota 16.02.2013, 11:00 • ŠKO-ENERGO Aréna • Extraliga staršího dorostu

Boleslavští dorostenci dnes prostě a jednoduše na hosty nestačili. V první třetině jim ještě byli rovnocenným soupeřem, ve druhé pak ale přišla tragická druhá desetiminutovka, která utkání de facto rozhodla. Třetí třetina se už jen spíše dohrávala. Sláva vítězům, čest poraženým. Pro dnešek se s Vámi z mladoboleslavské ŠKO-ENERGO Arény loučím a přeji hezký zbytek dne - nejlépe u hokeje. (13:04:26)

60:00

57:49
    Sparta Praha právě vstřelila branku! Po neúspěšném trestném střílení se dostali do přečíslení tři sparťanští hráči a nedali Růžičkovi žádnou šanci. Trefil se SVOBODA. Asistence: Krudenc, Augustin.

57:38
    Černý bohužel trefil jen konstrukci Pírsovy branky.

57:38
    Bylo nařízeno trestné střílení. Vokurka sekal.

56:37
    Bartoš se "proháčkoval" přes dva domácí beky. Zakonči už ale nedokázal.

54:54
    Obě mužstva v pěti.

54:10
    Boleslavi to nejde ani ve hře čtyř proti čtyřem. Sparta je dnes prostě lepší.

52:54
    Durdil (MBL) - 2 minuty, nedovolená výstroj.

52:54
    Bartoš (SLA) - 2 minuty, podražení.

50:51

50:42
    Ne, ne, Boleslavi to dnes nejde...

49:49
    Verner zpoza kruhů, střele chyběla přesnost.

48:51
    Svoboda (SPA) - 2 minuty, vražení na hrazení.

48:04
    Domácí jen brání, u puku jsou jen tehdy, když jej vyhazují se svého obranného pásma.

46:49

45:58
    Sparťané sevřeli Bruslaře do zámku. Stejně jako ve druhé třetině i ve třetí mají jasnou převahu.

44:49
    Semrád (MBL) - 2 minuty, vyhození puku.

44:22
    Klindera se z ničeho nic objevil před Růžičkou. Naštěstí uklouzl.

Josef Zdobinský

Branky a nahrávky: 30. Krudenc (Svoboda, Augustin), 32. Hozák (Augustin), 38. Svoboda (Krudenc), 58. Svoboda (Krudenc, Augustin)

BK Mladá Boleslav: Růžička (Kořínek) - Verner, Mašek, Semrád, Nastoupil, Šír, Tůma, Hercig, Mattis, Černý, Švejda, Ďurač, Eftimov, Skořepa, Veselý, Němec, Tržický, Sedmík, Durdil
    HC Sparta Praha: Pírs (Langer) - Široký, Klindera, Kalina, Vokurka, Knobloch, Kadeřávek, Bartoš, Svoboda, Augustin, Kolář, Keller, Jaššo, Procházka, Major, Krudenc, Hozák

Rozhodčí: Hladík – Kettner, Kovačík.