Chomutov – Kometa Brno 3:2 (po s.n.) | Pardubice – HC Plzeň 7:3 (kon.) | Třinec – Olomouc 6:0 (kon.)
Liberec – Sparta 4:3 (po pr.) | HC Litvínov – Zlín 3:2 (kon.) | Vítkovice – Jihlava 7:1 (kon.)

Pardubice právě vstřelily branku!

O vítězi je rozhodnuto! Martin Havel z levé strany vystřelil na plzeňského brankáře, kotouč se odrazil do druhé vlny a odtud svůj třígólový večer dovršil DAVID BŘEZINA. Asistence: Martin Havel.

58:25
    Plzeň opět vyráží dopředu. Puk po střele jednoho z jejích hráčů vyletěl mimo hřiště a hra je přerušena.

58:01
    Běží nám poslední dvě minuty zápasu.

56:53
    Za vlastní brankou se puku ujímá Jiří Půhoný a neúspěšně se pokoušel o únik z neskutečného zámku Plzně.

56:22
    Zakázané uvolnění Plzně.

55:55

55:05
    I normální přesilovce se Plzeň žene za gólem a stále se drží v útoku.

54:41
    Pardubice jsou ve čtyřech.

54:11
    Plzeň je stále v útočném pásmu a ostřeluje Pardubickou branku odkud to jen jde.

53:41
    Jedna střela za druhou lítá na Jeschkeho, ten zatím odolává.

53:05
    Domácí vyhazují přes celé hřiště, ale Plzeň je ihned zpátky v útoku a snaží se s výsledkem něco udělat.

-11:41
    Plzenští budou hrát dvojnásobnou přesilovku! Jan Škvor dostává dvě minuty za hákování.

52:38

52:18
    Dopředu vyráží Plzeň.

51:55
    V zápětí je ale jejich snaha přerušena, když Jan Veselý dostává čtyři minuty za vysokou hůl.

51:52
    Pardubice v útočném pásmu bojují za sedmou branku v zápase.

51:01

50:38
    Další vyloučení. Plzeň opět hrála v šesti a dvouminutový trest odpykává Jakub Houfek.

Marek Votke

Branky a nahrávky: 1. Poulíček (Veselý), 8. Řezníček (Havel, Zelinger), 26. Březina (Půhoný), 32. Březina (Havlík), 32. Vachutka (Řezníček), 49. Havlík (Březina), 60. Březina (Havel) - 9. Mašek (Schleiss, Šmíd), 42. Tulačka, 44. Mašek (Indrák, Schleiss)

HC Dynamo Pardubice: Jeschke (Bernart) - Škvor, Pilný, Petira, Havel, Chmelař, Vácha, Půhoný, Robertson, Vachutka, Březina, Veselý, Zelinger, Havlík, Voženílek, Poulíček, Řezníček, Moravec.
    HC Plzeň 1929: Příhoda (Karafiát) - Marcel. Šmíd. Kubík, Slavík, Bastl, Pejchar, Šimandl, Moravčík, Mašek, Schleiss, Andrlík, Zimmermann, Noga, Indrák, Houfek, Přikryl, Tulačka, Pašek, Pacanda, Langer.

Rozhodčí: Vágner - Hejl, Kis