Chomutov – Kometa Brno 3:2 (po s.n.) | Pardubice – HC Plzeň 7:3 (kon.) | Třinec – Olomouc 6:0 (kon.)
Liberec – Sparta 4:3 (po pr.) | HC Litvínov – Zlín 3:2 (kon.) | Vítkovice – Jihlava 7:1 (kon.)
po s.n.
Piráti Chomutov
3:2 (0:0, 1:1, 1:1 - 0:0)
HC Kometa Brno
Sobota 16.02.2013, 12:45DHL Extraliga juniorů

V nájezdech padl jediný gól, ve čtvrté sérii se prosadil Szathmáry a rozhodl o bonusovém bodu pro domácí. To je z Chomutova vše, u hokeje znovu někdy na počtenou. (15:30:57)

65:00
    Piráti právě vstřelili branku!

ŠIMON SZATHMÁRY provedl svůj nájezd skvěle a nedal Zelenkovi jedinou šanci.

A je úspěšný! Je rozhodnuto, vítězí Chomutov

Za domácí mladý Szathmáry

Jeho pokus končí na tyči domácí branky!

Znovu pojedou hosté, konkrétně Dittrich

Za hosty Raška, Maštalířský skvěle chytá!

Trefuje ale pouze beton hostujícího brankáře. Rozhodčí Hlavu vylučuje na 10 minut za nesportovní chování.

Za domácí Hlava

A vysoko přestřeluje!

Za hosty pojede Mrázek

Další pojede Fronk, kotouč mu ale sjel z hole a do zakončení se nedostal.

Za hosty Lašák, jeho pokus končí na tyči!

Jeho úmysl vystihl Zelenka a chytá

První pojede Deveri

Samostatné nájezdy začínají.

Zápas nebyl rozhodnut ani v prodloužení, bude se muset rozhodnout v samostatných nájezdech. Nájezdy začnou po krátké úpravě ledu

65:00
    Prodloužení skončilo.

Petr Horčička

Branky a nahrávky: 26. Fronk (Huňady, Šulák), 58. Šulák (Kolář), 65. Szathmáry - 36. Mrázek (Raška, Wasserbauer), 59. Raška (Mrázek)

Piráti Chomutov: Maštalířský - Pelc, Horváth, Kopáč, Šulák, Szathmáry, Dobrovolný, Kolář - Fronk, Deveri, Novák L., Hammerbauer, Peštuka, Lehnert, Novák J., Huňady, Chrpa, Hlava.
    HC Kometa Brno: Zelenka - Šidák, Mytiska, Peslar, Sedlák, Vojáček, Vágner, Dittrich - Pospíšil, Račanský, Raška, Beneš, Mrázek, Papp, Lašák, Kusko, Boček, Wasserbauer, Buhaj, Janoušek.

Rozhodčí: Knapík - Rozlílek, Šulo