Buffalo – Boston 4:2 (kon.) | New Jersey – Philadelphia 5:3 (kon.) | Winnipeg – Pittsburgh 1:3 (kon.)
Detroit – Anaheim 2:5 (kon.) | Chicago – San Jose 4:1 (kon.) | Calgary – St. Louis 2:5 (kon.)
Vancouver – Dallas 3:4 (kon.) | Los Angeles – Columbus 2:1 (kon.) | Florida – Tampa 5:6 (po pr.)
Detroit Red Wings
2:5 (0:0, 2:2, 0:3)
Anaheim Ducks
Sobota 16.02.2013, 01:30 • Joe Louis Arena, Detroit, MI • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového dne a u dalších online přenosů na počtenou! (06:38:29)

60:00

58:11
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Kačeři stvrzují svou výhru, trefuje se opět ANDREW COGLIANO! Asistence: Ryan Getzlaf a Corey Perry.

53:24
    Kyle Quincey vyloučen za nedovolené bránění.

45:46
    Za sekání je vyloučen Jordin Tootoo.

41:50
    A Kačeři odskakují do dvoubrankového vedení! Ani ne minutu po brance Cogliana se trefuje také BOBBY RYAN! Asistence: Teemu Selanne.

41:02
    Ihned po začátku třetího dějství se prosazuje ANDREW COGLIANO! Asistence: Saku Koivu.

40:01

40:00

31:47
    Na trestnou lavici míří za krosček Sheldon Souray.

27:37
    Opět po krátké chvíli Kačeři srovnávají, tentokrát po něco málo více jak minutě po brance Red Wings se trefuje COREY PERRY! Asistence: Matt Beleskey.

26:32
    Detroit právě vstřelil branku!
    Domácí jdou opět do vedení, o to se zasluhuje slovenský mladík TOMÁŠ TATAR! Asistence: Damien Brunner a Joakim Andersson.

24:46
    Holland je vyloučen za zdržování hry, Detroit si zahraje přesilovku.

23:27
    Hosté rychle srovnávají, 26 vteřin po Anderssonově brance srovnává MATT BELESKEY! Asistence: Ryan Getzlaf.

23:01
    Jako první jdou do vedení domácí, skóre otevírá JOAKIM ANDERSSON! Asistence: Jakub Kindl a Tomáš Tatar.

20:01

20:00

16:16
    Síly na ledě se srovnají, za držení je poslán na trestnou lavici Damien Brunner.

Adam Lacek

Branky a nahrávky: 24. Andersson (Kindl, Tatar), 27. Tatar (Brunner, Andersson) - 24. Beleskey (Getzlaf), 28. Perry (Beleskey), 42. Cogliano (Koivu), 42. Ryan (Selanne), 59. Cogliano (Getzlaf, Perry)

Detroit Red Wings: Howard (Mrázek) - White, Kronwall, Ericsson, Kindl, Lashoff, Quincey - Cleary, Filppula, Dacjuk - Abdelkader, Zetterberg, Brunner - Tatar, Andersson, Eaves - Miller, Emmerton, Tootoo
    Anaheim Ducks: Fasth (Hiller) - Beauchemin, Souray, Lydman, Sbisa, Lovejoy, Allen - Perry, Getzlaf, Palmieri - Selanne, Ryan, Beleskey - Winnik, Koivu, Cogliano - Staubitz, Bonino, Maroon

Rozhodčí: Walkom, St. Laurent - MacPherson, Devorski