Mladá Boleslav – Sparta 0:4 (kon.) | Vsetín – HC Litvínov 2:7 (kon.) | Havlíčkův Brod – Slavia 0:3 (kon.)
Havířov – Liberec 4:1 (kon.) | Třinec – HC Kladno 6:0 (kon.) | Přerov – Pardubice 5:7 (kon.)
Zlín – Letňany 2:4 (kon.) | Motor ČB – K. Vary 5:1 (kon.) | Kometa Brno – Jihlava 2:5 (kon.)
Vítkovice – Chomutov 10:3 (kon.) | Písek – HC Plzeň 5:3 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
10:3 (3:0, 3:2, 4:1)
Piráti Chomutov
Sobota 16.02.2013, 13:00Extraliga staršího dorostu

Vítkovice byly dnes po celý zápas lepší. Ve druhé třetině se sice zdálo, že Chomutov utkání zdramatizuje, avšak bylo to jen zdání. Vítkovice si svůj náskok uhlídaly, navíc přidaly další góly a dnes zcela zaslouženě získávají 3 body.
    Ode mě je to pro tuto chvíli vše, ale od pěti hodin můžete na Onlajnech sledovat také zápas vítkovických juniorů, kteří na ledě ČEZ Arény vyzvou Duklu Jihlava. (15:18:58)

Piráti právě vstřelili branku!

RADEK VESELÝ stále ještě v oslabení ujel domácím obráncům a překonal Svobodu. - 9:3
    Bez asistence.

57:44

Domácí zužitkovali dvojnásobnou přesilovku. Na modré natáhl MAREK CHARVÁT a čistě prostřelil do růžku. - 9:2
    Asistence: David Pop

57:34
    Tom Ringler (CHM) 2 minuty za sekání. Vítkovičtí mají k dispozici přesilovku 5 na 3.

57:24
    Pop chtěl vystřelit od modré, hokejkou promáchl nad pukem.

56:39
    Jiří Vlastník (CHM) - 2 minuty za hákování.

55:25
    Ofsajd domácích.

55:12

54:59
    Ballner bruslí zachytil rozehrávku hostů, z těsné blízkosti se ale neprosadil.

54:09
    Vhazování po pravici Dvořáka.

53:54
    Churého střelu ukrývá Dvořák ve výstroji.

53:12
    Miroslav Bednář (CHM) - 2 minuty za hákování

53:01
    Bude se vylučovat, Svoboda sprintuje na střídačku.

52:23

50:23
    František Wágner (CHM) - 2 minuty podražení.

49:54
    Domácí ofsajd.

Magda Lhotská

Branky a nahrávky: 4. Ballner (Sysala), 13. Ollender (Puzič, Škutchan), 14. Schwarz (Kafka), 25. Sysala (Ballner), 39. Schwarz (Churý), 40. Gelnar (Ollender), 42. Churý (Česlík), 46. Gelnar (Ollender.), 58. Charvát (Pop), 60. Česlík (Pop) - 25. Macháček A. (Gröger), 35. Polák (Páleník), 59. Veselý

HC Vítkovice Ridera: Svoboda (Kováč) - Puzič, Stanke, Charvát, Pop, Rudl - Ballner, Schwaz, Churý, Sysala, Kafka, Škutchan, Česlík, Ollender, Gelnar, Klapetek
    Piráti Chomutov: Staněk (Dvořák) - Meliško, Páleník, Ringler, Gröger, Lidlák, Hlaváček, Vlastník - Macháček A., Bednář, Kašpar, Rohla, Dimitrov, Macháček P., Veselý, Wágner, Strunz

Rozhodčí: Fiala - Konvička, Cirkl