Buffalo – Boston 4:2 (kon.) | New Jersey – Philadelphia 5:3 (kon.) | Winnipeg – Pittsburgh 1:3 (kon.)
Detroit – Anaheim 2:5 (kon.) | Chicago – San Jose 4:1 (kon.) | Calgary – St. Louis 2:5 (kon.)
Vancouver – Dallas 3:4 (kon.) | Los Angeles – Columbus 2:1 (kon.) | Florida – Tampa 5:6 (po pr.)
New Jersey Devils
5:3 (1:3, 2:0, 2:0)
Philadelphia Flyers
Sobota 16.02.2013, 01:10 • Prudential Center, Newark, NJ • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového dne a u dalších online přenosů na počtenou! (06:38:07)

60:00

58:24
    Devils právě vstřelili branku!
    Domácí hráči dnes zvítězí, minutu a půl před koncem třetí třetiny stvrzuje vítězství STEVE BERNIER! Asistence: Patrik Eliáš a Stephen Gionta.

50:43
    Tak to je obrat! Necelých deset minut před koncem základní hrací doby otáčí skóre DAVID CLARKSON! Asistence: Adam Larsson a Patrik Eliáš.

40:01

40:00

35:40
    Domácí opět srovnávají krok, prosazuje se český útočník PATRIK ELIÁŠ! Asistence: Ilja Kovalčuk a Travis Zajac.

20:26
    Už po 26 vteřinách druhé třetiny snižuje nová akvizice v dresu Devils ALEXEJ PONIKAROVSKIJ! Asistence: Ilja Kovalčuk a Martin Brodeur.

20:01

20:00

12:03
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Zdá se to neuvěřitelné, ale Flyers přidávají další gól, tentokrát se trefuje MATT READ! Asistence: Claude Giroux.

11:15
    A hosté rázem odskakují do vedení, když se trefil veterán MIKE KNUBLE! Asistence: Mike Knuble a Kurtis Foster.

09:27
    Hosté využívají přesilovou hru, prosadil se WAYNE SIMMONDS! Asistence: Brayden Schenn a Claude Giroux.

08:40
    Za hákování je vykázán Marek Židlický.

03:57
    Kimmo Timonen je vyloučen za podražení.

00:40
    Domácí se ujímají velmi rychle vedení, už po 40ti vteřinách se prosazuje TRAVIS ZAJAC! Asistence: Ilja Kovalčuk.

00:01

New Jersey Devils: Brodeur (Hedberg) - Židlický, Volčenkov, Salvador, Fayne, Larsson, Greene - Kovalčuk, Zajac, Ponikarovskij - Clarkson, Henrique, Eliáš - Bernier, Gionta, Carter - Matteau, Josefson, Barch

Philadelphia Flyers: Bryzgalov (Leighton) - L. Schenn, Timonen, Foster, Grossman, Gervais, Coburn - Simmonds, Giroux, Read - Knuble, Briere, Fedotěnko - Voráček, B. Schenn, McGinn - Rinaldo, Couturier, Talbot

Rozhodčí: Kowal, Walsh - Murchison, Sericolo.

Adam Lacek

Branky a nahrávky: 1. Zajac (Kovalčuk), 21. Ponikarovskij (Kovalčuk, Brodeur), 36. Eliáš (Kovalčuk, Zajac), 51. Clarkson (Larsson, Eliáš), 59. Bernier (Eliáš, Gionta) - 10. Simmonds (B. Schenn, Giroux), 12. Knuble (Fedotěnko, Foster), 13. Read (Giroux)

Rozhodčí: Kowal, Walsh - Murchison, Sericolo