Arnhem – Groningen 2:0 (kon.) | Zwolle – Feyenoord 3:2 (kon.) | Den Haag – Heerenveen 2:1 (kon.)
Waalwijk – Ajax 0:2 (kon.)
PEC Zwolle
3:2 (2:2)
Feyenoord Rotterdam
Neděle 17.02.2013, 14:30 • IJsseldelta Stadion • Nizozemská Eredivisie

84
    Feyenoord střídá i potřetí. Goosens na hřišti mění kapitána de Vrije, znamená jasnou snahu o posílení ofenzívy.

82
    PEC Zwolle naposledy střídá. Valpoort nahradí na posledních zhruba deset minut na trávníku Mokhtara.

77
    Domácí po brance ihned střídají. Ze hřiště odešel Arne Slot a nahradil ho Giovanni Gravenbeek.

59
    Hosté podruhé v utkání střídají. Dolů jde Wesley Verhoek, který toho moc na pravé straně útočné trojice nenabídl, a tak jej mění Ruben Schaken.

46
    A poté i domácí PEC Zwolle. Drosta nahradí na trávníku Furdjel Narsingh.

46
    Do začátku druhého poločasu dělají oba trenéři jednu změnu ve své sestavě. Nejprve střídají hosté, kteří mění Vormera za Clasieho.