Carolina – Pittsburgh 4:1 (kon.) | NY Rangers – Tampa 4:1 (kon.) | NY Islanders – Toronto 4:5 (po pr.)
Boston – Ottawa 2:1 (po pr.) | Florida – Buffalo 3:4 (po s.n.) | St. Louis – Chicago 0:3 (kon.)
Winnipeg – New Jersey 3:1 (kon.) | Dallas – Edmonton 1:5 (kon.) | Arizona – Minnesota 3:4 (kon.)
Colorado – Calgary 5:4 (kon.) | San Jose – Detroit 1:2 (po s.n.)
po s.n.
Florida Panthers
3:4 (2:3, 0:0, 1:0 - 0:1)
Buffalo Sabres
Pátek 01.03.2013, 01:30NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.

Florida je až na předposledním místě Jihovýchodní divize. Týmu se nedaří, má bilanci 6-9-4. Nejproduktivnějším borcem je Tomáš Fleischmann (5+9). Patří mu prvenství v asistencích. V oboru branek se o první místo dělí Tomáš Kopecký a Jonathan Haberdea. Oba mají osm gólů. Brankářskou jedničkou je Jose Theodor.
    Buffalo je na tom ještě hůř, v Severovýchodní divizi mu patří poslední místo s bilancí 7-12-1. Týmovou produktivitu vede Rakušan Thomas Vanek (12+15). Díky svým statistikám se dostal na první místo ve všech statistikách, které jsou důležité pro hráče v poli. Brankářskou jedničkou je Ryan Miller.

00:01

00:37
    První formace obou týmů střídají. Na ledě jsou druhé pětky.

01:05
    Miller si připsal první zákrok večera po střele Skilla.

02:47
    Vyloučeni Scott a Parros na pět minut za hrubost.

03:35
    Opticky mají více ze hry domácí, ale hosté dobře brání.

04:10
    Gólman Miller musel zasahovat proti nebezpečné střele, kterou vyslal jeden z hráčů Buffala, ale rána mířila do míst, kde stál gólman.

05:31
    O kotouč se bojuje zejména ve středním pásmu, nějaké velké šance k vidění nejsou.

06:30
    Sabres právě vstřelili branku!

Střelou zápěstím se pod horní tyč prosadil NATHAN GEBRE. Asistence: Steve Ott, Tyler Ennis.

08:24
    Campbell zkoušel nachytat brankáře Clemmensona, ale na gólmana domácích si nepřišel.

09:00
    Hosté se snaží svůj náskok navýšit, nicméně domácí v čele s maskovaným mužem jsou proti.

10:00
    Polovina třetiny za námi a viděli jsme hned několik zajímavých věcí včetně branky hostů.

10:51
    Vyloučen hráč Floridy Shore na dvě minuty za držení.

11:00

Devět sekund potřebovali hosté na využití přesilové hry. TYLER ENNIS střelou zápěstím posílá svůj tým do vedení o dvě branky. Asistence: Thomas Vanek, Steve Ott.

12:46
    Ke slovu se dostali také domácí, ale Miller si zatím počíná velmi dobře.

13:43
    Vyloučen Pardy - dvě minuty držení.

14:24
    Florida právě vstřelila branku!

Domácí využívají přesilovou hru. Prosadil se DREW SHORE. Asistence: Peter Mueller, Dmitrij Kolikov.

15:20

MARCEL GOC vyrovnává na 2:2. Předvedl pěknou střelu. Asistence: Tomáš Fleischmann, Jack Skille.

16:46

Hosté si berou vedení zpátky na svou stranu. NATHAN GERBE zvolil ránu příklepem, což se ukázalo jako výborný nápad, kotouč proletěl až do branky. Asistence: Steve Ott, Mike Weber.

18:00
    Panteři se snaží vyrovnat, ale Miller opravdu předvádí špičkové zákroky, a tak svůj tým na konci první třetiny hodně drží.

19:49
    Vyloučen Weber za držení.

20:00

Viděli jsme opravdu velmi dobrý hokej. Zbytek zápasu bude velmi zajímavý.

20:01

21:05
    Domácí kombinovali v útočném pásmu, ale přihrávku po útočné modré vypíchl soupeř. Naštěstí pro Pantery se do brejkové situace nedostal.

22:45
    Hraje se nahoru dolu. Hra má spát, což se divákům v areně líbí.

23:21
    Buly v útočném pásmu Floridy.

25:17
    Parros se snažil najít mezeru v postoji gólmana Millera, ale maskovaný muž si všechny skulinky pohlídal.

27:25
    Vyloučen Vanek na dvě minuty za nedovolené bránění.

27:40
    Domácí se dostávají do pásma, ale hned o něj přicházejí.

28:10
    Miller proti střele Shora bez větších problémů zasáhl.

28:35
    Početní výhoda se domácím vůbec nedaří.

29:25

30:00
    Polovina zápasu je minulostí. Jsme svědky velmi vyrovnaného utkání, které zatím nevede lepší tým, ale ten Šťastnější.

30:54
    Na ledě jsou k vidění spíše střety aktérů než gólové šance.

31:16
    Vhazování před brankou hostujícího týmu.

32:20
    Hra se odehrává zejména ve středním pásmu, kde se také bude vhazovat.

32:57
    Theodor proti střele Skillea bez problému zasáhl. Nikdo mu před brankou neclonil, měl tedy čas i volné zorné pole před sebou.

34:00
    Domácí jsou nastěhovaní v útočném pásmu, nemohou ale soupeře dostat pod tlak.

35:05
    Domácí se dostali do potíží, ale vše řeší icingem.

36:33
    Miller chytil puk do lapačky, bude se vhazovat před jeho brankou.

38:00
    Poslední dvě minuty druhé třetiny.

38:11
    Buly před brankou Floridy. Domácí sice vhazování prohráli, ale hned puk z obranného pásma vyhodili.

39:00
    Posledních šedesát sekund třetiny.

40:00

V této třetině jsme branku sice neviděli, ale i přesto je nejednalo o nudných dvacet minut. Na střely vedou domácí 25:16, na to důležité - góly - prohrávají.

40:01

41:19
    Domácí se snaží vyrovnat, ale zatím nevystřelili přesně.

42:50
    Buffalo zakládá akci své své branky.

44:05
    Theodor drží Floridu ve hře, nebýt jeho, tak tým prohrává daleko více.

45:25
    Vyloučen Pardy - dvě minuty, podražení.

45:36
    Miller předvedl výborný zákrok proti střele Huberdraua.

47:33
    Hosté stále drží svůj jednobrankový náskok. Měli by ale začít útočit, protože tak malé vedení by se nemělo jen bránit.

48:46
    Sabres se nikam neženou a v klidu drží puk co nejdál od své branky.

50:00
    Zbývá posledních deset minut třetí třetiny a domácí jsou nastěhovaní v útočném pásmu.