Carolina – Pittsburgh 4:1 (kon.) | NY Rangers – Tampa 4:1 (kon.) | NY Islanders – Toronto 4:5 (po pr.)
Boston – Ottawa 2:1 (po pr.) | Florida – Buffalo 3:4 (po s.n.) | St. Louis – Chicago 0:3 (kon.)
Winnipeg – New Jersey 3:1 (kon.) | Dallas – Edmonton 1:5 (kon.) | Arizona – Minnesota 3:4 (kon.)
Colorado – Calgary 5:4 (kon.) | San Jose – Detroit 1:2 (po s.n.)
Colorado Avalanche
5:4 (0:3, 2:1, 3:0)
Calgary Flames
Pátek 01.03.2013, 03:00 • Pepsi Center • NHL

50:52
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Avalanche otáčí zápas! Třemi brankami v prvních deseti minutách třetí třetiny otočili domácí hokejisté stav z 2:4 na 5:4! Pátou branku dává MATT DUCHENE. Asistence: Jamie McGinn, Pierre-Alexandre Parenteau.

46:34
    PAUL STASTNY dává vyrovnávací branku. Hosté sice přečkali oslabení, nakonec ale přece jenom inkasovali po jejím skončení a začínáme "od nuly". Asistence: Gabriel Landeskog, David Jones.

40:23
    Vstup do třetí třetiny se lépe vyvedl domácím, GABRIEL LANDESKOG dává střelou zápěstím třetí branku Avalanche a snižuje náskok soupeře na rozdíl jediné branky. Asistence: Jan Hejda.

33:16
    Calgary právě vstřelilo branku!
    JAROME IGINLA střelou zápěstím překonává Varlamova v bráně Avalanche, hosté využívají přesilovou hru a znovu odskakují domácímu týmu na rozdíl dvou branek. Asistence: Jiří Hudler, Alex Tanguay.

29:54
    Náskok Flames se ztenčil již pouze na jednu branku, DAVID JONES překonává MacDonalda a dává druhou branku Avalanche. Asistence: Gabriel Landeskog, Paul Stastny.

25:11
    Avalanche snižují náskok Flames díky přesné střele RYANA O´BYRNEHO. Asistence: Matt Duchene, Pierre-Alexandr Parenteau,

19:06
    JAROME IGINLA zvyšuje vedení Flames již na 3:0 a to je pro Colorado nepříjemné - gól do šatny! Asistence: Matt Stajan, Jiří Hudler.

05:01
    Téměř po půl minutě zvyšují hosté svůj náskok! Druhou branku Flames dává MICHAEL CAMMALLERI. Asistence: Lee Stempniak.

04:28
    Hosté přečkali oslabení a dávají vedoucí branku! JAY BOUWMEESTER střelou zápěstím překonává Varlamova a Flames vedou na ledě Avalanche 1:0. Asistence: Sven Baertschi, Jiří Hudler.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 26. O´Byrne (Duchene, Parenteau), 30. Jones (Landeskog, Stastny), 41. Landeskog (Hejda), 47. Stastny (Landeskog, Jones), 51. Duchene (McGinn, Parenteau) - 5. Bouwmeester (Baertschi, Hudler), 6. Cammalleri (Stempniak), 20. Iginla (Stajan, Hudler), 34. Iginla (Hudler, Tanguay)

Colorado Avalanche: Varlamov (Giguere) - Hejda, Barrie, Hunwick, O´Byrne, O´Brien, Zanon - Landeskog, Stastny, Hejduk - McGinn, Duchene, Parenteau - Mitchell, Olver, Jones - McLeod, Kobasew, Palushaj
    Calgary Flames: MacDonald (Talyor) - Giordano, Bouwmeester, Brodie, Wideman, Butler, Sarich - Tanguay, Stajan, Iginla - Glencross, Cammalleri, Stempniak - Hudler, Comeau, Baertschi - Aliu, Begin, Jackman

Rozhodčí: Jackson, Watson - Grandt, Cameron

Diváci: 15197