Most – Písek 0:0 (zruš.) | Beroun – Benátky n/J 1:4 (kon.) | Šumperk – Litoměřice 0:0 (zruš.)
Medvědi Beroun 1933
1:4 (0:0, 0:3, 1:1)
HC Benátky nad Jizerou
Středa 13.03.2013, 18:00 • Městský zimní stadion, Beroun • WSM Liga - O udržení

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek středečního večera. (20:06:20)

Ve třetí třetině jsme v Berouně viděli ještě dva góly. Nejprve završil hattrick benátský Michal Bulíř a v sedmapadesáté minutě zařídil alespoň čestný úspěch Medvědů Tomáš Polák. Benátky tak vítězí v Berouně o tří branky.

60:00

59:40
    Kůdela si ještě připisuje zákrok proti Jaroměřskému, jenž vypálil od modré čáry.

58:18
    Videlka z mezikruží trefil pouze obránce Válu.

56:10
    Beroun právě vstřelil branku!
    Domácím se přeci jen podařilo vsítit gól. Jiří Tuček vystřelil od levého mantinelu, puk se odrazil k TOMÁŠI POLÁKOVI, který poslal touš za Stejskalova záda. Asistence: Jiří Tuček, Georg Mavrojanidis.

54:13
    Kopic vystřelil z pravé strany. Kůdela vyráží puk špičkou pravého betonu.

53:53
    Pour od modré čáry trefil pouze bránícího hráče Benátek.

52:31
    Tuček v dobré příležitosti nasměroval touš pouze do Stejskalova betonu.

51:57
    Nyní jsme mohli vidět řadu nepřesností na obou stranách.

50:43
    Domácí se nemohou dostat k ohrožení Stejskalovy brány.

48:01
    Benátky právě vstřelily branku!
    Pabiška vyslal do samostatného úniku MICHALA BULÍŘE, jenž uspěl s bekhendovou kličkou a završuje tak svůj hattrick v dnešním utkání. Asistence: Marek Pabiška, Tomáš Mrkvička.

47:31
    Kadlec našel před benátskou bránou Jonáše, který ale poslal puk do ochranné sítě.

47:17

45:43
    Medvědi se nedostali ke střele a Jech vyhazuje puk přes všechny čáry.

45:17
    Za držení odchází na trestnou lavici Vít Jonák (BEN).

44:27
    Domácí v přesilové hře mají problém zavést touš do útočného pásma, a tak zatím nic nevymysleli.

43:20
    Za podražení je vyloučen Ctibor Jech (BEN).

42:13
    O puk se bojovalo v rohu po pravici Hynka Kůdely, ke střele se ale nedostal žádný z benátských útočníků.

40:49
    Král adresoval před Kůdelovu bránu puk Bulířovi, ten ale v rozhodujícím momentě netrefil touš.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:37.

Ve druhé periodě se Benátkám podařilo brankově vyjádřit svou aktivitu na ledě. Po prvním gólu Vlacha se dokázal ještě dvakrát prosadit Michal Bulíř, a tak hosté vedou po dvou třetinách v Berouně 3:0.

40:00

39:47
    Medvědi se ke konci třetiny usadili v útočném pásmu. Po střele Martina Čurdy však puk opustil hrací plochu.

38:46
    Tomáš Klimt pouze vyprášil vyrážečku Hynka Kůdely.

37:19
    Bulíř na druhé tyči našel dobře postaveného Lukáše Krále, jenž nedokázal zasunout touš do odkryté klece.

36:29
    Miškovský najel za modrou čáru podél levého mantinelu, puk letící z jeho hole nezamířil mezi tři tyče.

36:10
    Kůdela před dojíždějícími hráči Benátek raději ukryl puk pod svou rukavici.

34:45
    Skořepa nabídl mezi kruhy puk Lukáši Vařechovi, ten z dobré pozice ovšem nezakončil přesně.

34:23
    Josef Skořepa bekhendem přestřelil Kůdelovu klec.

33:53
    Na druhé straně Stejskal sklapl betony proti pokusu domácího Poura.

33:24
    Kůdela si ihned připisuje dva zákroky proti střelám Michala Bulíře.

32:49
    Dochází ke střídání v berounském brankovišti. Tomáše Mastíka nahrazuje Hynek Kůdela.

32:49
    Vlach se ocitl v další akci Benátek. Na brankovišti ale puk za brankáře Mastíka nedotlačil.

31:23
    Jaroslav Vlach v samostatném úniku netrefil berounskou bránu.

29:40

29:09
    Hosté využívají dvojnásobnou přesilovku. Vít Jonák nabil mezi kruhy MICHALU BULÍŘOVI, jenž zakončil přesně k levé tyči berounské brány a vsítil tak svou druhou branku v dnešním zápase. Asistence: Vít Jonák, Jan Jaroměřský.

27:40
    Medvědi jdou do tří. Za krosček je vyloučen David Videlka (BER).

27:25
    Na dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě je vyloučen Jan Besser (BER).

27:12
    Mastík vytěsnil puk, jenž vystřelil Jaroslav Vlach, svou vyrážečkou.

26:19
    Kadlecova přihrávka nebyla přesná, a tak se k puku dostávají znovu hosté.

25:36
    Hosté odskakují Berounu do dvoubrankového vedení. V pravém kruhu se dostal ke střele MICHAL BULÍŘ, jenž prostřelil brankáře Mastíka. Asistence: Vít Jonák.

23:34
    Mastík nejprve předvedl dobrý zákrok proti střele Vály, avšak puk neměl plně pod kontrolou, a tak ještě dorazil touš za brankovou čáru důrazný JAROSLAV VLACH. Asistence: Aleš Vála, Ctibor Jech.

22:19
    Kalábův pokus od modré čáry Stejskal kryje.

21:44
    Petr Přindiš vypálil metr za modrou čárou, avšak jeho střela byla sražena do ochranné sítě obráncem Jaroměřským.

20:54
    Videlka v samostatném úniku nastřelil pouze beton brankáře Stejskala.

20:28
    Čurda na útočné modré nedostihl pas Davida Jonáše.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:48.

V první třetině byli lepší benátští hokejisté, kteří permanentně zaměstnávali berounského brankáře. Tomáš Mastík ovšem lapil všechny pokusy týmu v bílých dresech, a tak je stav po dvaceti minutách nerozhodný.

20:00

19:10
    Malého střela od modré čáry končí v moci hostujícího brankáře Stejskala.

17:20
    Besser vystřelil z předbrankového prostoru na Stejskala, puk se odrazil k Hošťálkovi. Ten před odkrytou benátskou klecí nedokázal gólově zakončit.

16:03
    Tomáš Klimt z brankoviště nedokázal dostat touš za brankovou čáru.

14:45
    Jonáš nabruslil do útočného pásma po levém křídle a poslal puk pouze do Stejskalovy rukavice.

13:53
    Bulíř nezpracoval prudký kotouč, a tak černá pryž končí mimo hrací plochu.

12:17
    Další šanci Benátek zakončoval Jech, berounský gólman se stihl přesunout proti jeho zakončení.

11:43
    Kopic se s pukem dostal až před domácí bránu, gólmana Mastíka však nepřekonal.

09:53
    Tomáš Klimt vystřelil zápěstím směrem na brankáře Medvědů. Tomáš Mastík jeho pokus chytá.

09:34
    Mastík si připisuje další zákrok proti střele Jaroslava Vlacha z levé strany kluziště.

08:54
    Jonáš adresoval puk před bránu Martinu Čurdovi, který se ale přes bránícího hráče nedostal k zakončení.

08:06
    Tomáš Kaláb zavezl touš do útočné třetiny, jeho střele ovšem chyběla nutná přesnost.

05:19
    Krejčí nabruslil do útočného pásma po pravém křídle, jeho pokus byl sražen do ochranné sítě obráncem Jaroměřským.

04:50
    Skalického střela od modré čáry doputovala pouze do Mastíkovy lapačky.

04:15
    Mrkvička si z pravé strany najel před berounského brankáře, Mastík srazil své betony včas a zabránil tak benátskému obránci skórovat.

02:56
    Po Mastíkově zákroku proti Miškovskému se bude vhazovat po jeho levici.

01:46
    Medvědi se také již usadili v útočném pásma, ke střele se ale zatím nedostali.

00:21
    V úvodu utkání měl dvě střelecké příležitosti hostující Skořepa, Mastík jeho pokusy chytá.

00:01

Medvědi Beroun 1933: Mastík (Kůdela) - Krejčí, Přindiš, Jebavý, Varačka, Kaláb, Malý - Kadlec, Mavrojanidis, Pondělík, Petr, Jonáš, Videlka, Besser, Hošťálek, Čurda, Tuček, Polák, Pour. Trenér: Novák.

HC Benátky nad Jizerou: Stejskal (Blažíček) - Jánošík, Jaroměřský, Mrkvička, Niko, Vála, Pabiška, Kajínek - Kopic, Vařecha, Jonák, Liška, Král, Vlach, Klimt, Skořepa, Jech, Bulíř, Miškovský, Skalický. Trenér: Čermák.

Rozhodčí: Würtherle - Jílek, Šperl.

Hosté hrají s jistotou účasti v první lize i pro příští rok a ve zbývajících zápasech skupiny "O baráž" budou rozehrávat hráče pro tým Liberce. Za šedesát zápasů nastřádaly Benátky osmdesát dva bodů, což je řadí na druhou příčku tabulky.

Domácí vstupují do zápasu již jako jistý účastník baráže, ve které se Medvědi utkají s Pískem a třemi vítězi jednotlivých divizí druhé ligy. Berounští z šedesáti odehraných zápasů vytěžili dvaapadesát bodů a v tabulce skupiny o udržení jim tak patří páté místo.

Dobrý den u sledování dalšího kola play-out první ligy, ve kterém Beroun přivítá celek Benátek nad Jizerou.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Dominik Kameš

Branky a nahrávky: 57. Polák (Tuček, Mavrojanidis) – 24. Vlach (Vála, Jech), 26. Bulíř (Jonák), 30. Bulíř (Jonák, Jaroměřský), 49. Bulíř (Pabiška, Mrkvička)

Rozhodčí: Würtherle - Jílek, Šperl