Buffalo – Ottawa 4:2 (kon.) | Pittsburgh – NY Rangers 2:1 (1:0 po s.n.) | St. Louis – Columbus 3:1 (kon.)
Colorado – Detroit 2:3 (po pr.) | Anaheim – Dallas 1:3 (kon.) | San Jose – Calgary 2:1 (kon.)
Winnipeg – Philadelphia 4:1 (kon.) | Nashville – Chicago 0:1 (kon.) | Los Angeles – Edmonton 4:1 (kon.)
St. Louis Blues
3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
Columbus Blue Jackets
Sobota 06.04.2013, 02:00 • Scottrade Center, St. Louis • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (14:44:34)

Columbus: 8

Dnešní dramatické utkání je za námi, nakonec se ještě domácím podařilo dát branku do prázdné branky, ale zřejmě to již bylo těsně po závěrečném hvizdu, rozhodčí branku neuznává, a tak se domácí musí spokojit s výhrou 2:1.

60:00

59:59
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Vteřinu před koncem se do prázdné branky trefuje PATRIK BERGLUND. Asistence: Jay Bouwmeester.

59:50
    Posledních deset vteřin, puk opouští třetinu Blues.

59:06
    Blue Jackets vyhrávají jedno vhazování za druhým, přesto se domácím podařilo vyhodit puk – hosté hrají bez brankáře!

59:00
    Začíná poslední minuta třetí třetiny, závar před Allenem, který nyní drží šance Blues na vítězství v základní hrací době!

58:07
    Dubinsky v podřepu střílí z levé strany, Allen chytá.

58:20
    Oddechový čas pro domácí.

58:20
    Vylučuje se, to je zajímavá situace pro Blue Jackets! Za hákování usedá na trestnou lavici domácí Jackman!

57:41
    Columbus má nyní problémy s přechodem přes útočnou modrou čáru.

56:53
    Blue Jackets zvyšují "obrátky", domácí obrana se musí mít na pozoru.

55:18
    Prospal netrefuje branku z levé strany.

55:00
    Začíná poslední pětiminutovka třetí třetiny, hosté stále prohrávají o jeden gól.

54:15
    Puk za brankou Bobrovskyho, to svědčí hlavně domácím.

53:08
    Blíží se závěr třetí třetiny, sledujeme opatrný hokej, ani jedno z mužstev nechce udělat chybu.

52:40
    Obě mužstva jsou v plném počtu, hraje se pět na pět.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 36. Stewart (Pietrangelo, Bouwmeester), 39. Backes (Steen), 60. Berglund (Bouwmeester) – 39. Anisimov (Gáborík)

St. Louis Blues: Allen (Elliott) – Bouwmeester, Pietrangelo, Leopold, Shattenkirk, Polák, Jackman – McDonald, Backes, Steen – J. Schwartz, Berglund, C. Stewart – Perron, Sobotka, Tarasenko – Cracknell, Porter, Reaves
    Columbus Blue Jackets: Bobrovsky (Leighton) – Ťjutin, J. Johnson, Nikitin, Prout, Wisniewski, Aucoin – Prospal, Anisimov, Gáborík – Umberger, Johansen, Foligno – Calvert, Letestu, Atkinson – Gillies, Dubinsky, MacKenzie

Rozhodčí: Hebert, Pollock – Kovachik, Cherrey

Diváci: 19224