Buffalo – Ottawa 4:2 (kon.) | Pittsburgh – NY Rangers 2:1 (1:0 po s.n.) | St. Louis – Columbus 3:1 (kon.)
Colorado – Detroit 2:3 (po pr.) | Anaheim – Dallas 1:3 (kon.) | San Jose – Calgary 2:1 (kon.)
Winnipeg – Philadelphia 4:1 (kon.) | Nashville – Chicago 0:1 (kon.) | Los Angeles – Edmonton 4:1 (kon.)
Nashville Predators
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
Chicago Blackhawks
Sobota 06.04.2013, 21:00NHL

Chicago si odváží 2 body z Nashvillu! Ani obrovský závěrečný tlak domácím nestačil k vyrovnání. Skóre jedinou brankou otevřel už v 6. minutě Bickell.

Střely na branku: 20:30
    Vyloučení: 1:2
    Vyhrané vhazování: 20:29

1. hvězda: (CHI) BRYAN BICKEL (1+0)
    2. hvězda: (NAS) PEKKA RINNE (29/30)
    3. hvězda: (CHI) RAY EMERY (20/20)

To je pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost. (23:31:57)

60:00

59:49
    Weberova střela proletěla jen těsně mimo branku!

59:35
    Emery nyní musel zalhnout kotouč po obrovském zmatku před brankou!

58:55
    Rinne odjíždí na lavičku!

58:49
    Toews prověřil Rinneho, který dnes bude určitě patřit mezi hvězdy utkání.

58:30
    Oddechový čas pro domácí.

58:30
    Frolík střílel ze dvou metrů do prázdné branky, ale Hornqvist rybičkou puk odklidil mimo kasu.

58:05
    Obrovský závar před brankou Emeryho!

58:00
    Probíhají poslední 2 minuty základní hrací doby.

56:48
    Nahození před Emeryho způsobilo velký rozruch, ale nejrychleji se zorientoval jeden z obránců Chicaga a kotouč odklidil do bezpečí.

55:15
    Hossa zavezl kotouč do útočného pásma, následně z křídla vystřelil, ale jeho střela neměla gólové parametry.

54:29
    Jestřábi kombinují v útočném pásmu, avšak žádná ze střel nemířila mezi tři tyče.

53:08
    Rinne raději zalehl kotouč a zažehnal tak nebezpečí.

52:59
    Seabrookovu střelu zblokoval jeden z obránců.

51:58
    Další vyhození, hosté v plném počtu. Predátoři za 4 minuty přesilové hry vystřelili pouze jednou.

51:25
    Legwand pálil od modré, avšak střela nemířila místo 3 tyče. Chicago se osvobozuje a vyhazuje za Rinneho.

50:40
    Puk ve středním pásmu.

50:10
    Toews se dostal do úniku po křídle a vyslal přízemní střelu, tu však Rinne zneškodnil betonem.