Buffalo – Ottawa 4:2 (kon.) | Pittsburgh – NY Rangers 2:1 (1:0 po s.n.) | St. Louis – Columbus 3:1 (kon.)
Colorado – Detroit 2:3 (po pr.) | Anaheim – Dallas 1:3 (kon.) | San Jose – Calgary 2:1 (kon.)
Winnipeg – Philadelphia 4:1 (kon.) | Nashville – Chicago 0:1 (kon.) | Los Angeles – Edmonton 4:1 (kon.)
Anaheim Ducks
1:3 (1:3, 0:0, 0:0)
Dallas Stars
Sobota 06.04.2013, 04:00 • Honda Center, Anaheim / Kalifornie • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:40:30)

Dallas: 3

Je konec! Papírové předpoklady se dnes nenaplnily, Dallas vítězí i v éře "po Jágrovi" a toto vítězství je pro Stars neskutečně cenné, vyhrát na ledě Anaheimu, to se nepovede každý den! Hosté se dnes prezentovali výtečným taktickým výkonem, kdy ze zformované defenzivy podnikali nebezpečné protiútoky, které dokázali, i s přispěním chybujícího Fastha, proměnit. Naopak domácím se dnes v útoku vůbec nedařilo, útočné hvězdy v čele s Getzlafem nebo Perrym vyšli naprázdno a navíc ani na ledě jejich výkon nebyl optimální. To vše zapříčinilo, že Ducks dnes prohrávají s Dallasem 1:3.

60:00

59:25
    Dallas se již, pochopitelně, do útoku nehrne, stačí mu kombinovat ve své třetině.

59:00
    Začíná poslední minuta třetí třetiny.

58:31
    Corey Perry je dalším vyloučeným hráčem Ducks, nyní je již téměř jisté, že Anaheim tento zápas nezvládne a Stars mu tak oplatí prohru z vlastního ledu!

58:05
    Souray rychle rozehrává na Palmieriho, ale domácí ztrácí kontrolu nad pukem, vše je uspěchané, nepřesné.

57:38
    Výtečný výkon v obraně dnes zdobí hokejisty Stars!

57:13
    Zakázané uvolnění Dallasu.

56:02

55:55
    Dallas odehrál tuto přesilovou hru výtečně, domácí se v podstatě po celou dobu pouze brání.

55:12
    Až Souray vyhazuje puk ze třetiny, mezitím začala závěrečná pětiminutovka třetí třetiny.

54:45
    Střelu Whitneyho z levé strany vyráží Fasth do rohu, hosté zůstávají u puku.

54:15
    Dallas v útočném pásmu.

54:02
    To není dobré, na trestnou lavici odchází Teemu Selänne, domácí budou hrát v oslabení a značně tak snižují naději na zvrat v utkání.

53:24
    Fasth se nyní asi ostudou málem propadl, když mu mezi betony "zaplul" do branky odražený puk po střele Benna, ale gól neplatí pro předtím signalizovaný ofsajd.

52:58
    Whitney posouvá puk do střední třetiny, hosté sbírají vteřinku po vteřince a blíží se tak k překvapivému vítězství.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 10. Cogliano (Steckel, Allen) – 10. MacDermid (Roussel, Garbutt), 14. Nyström (Fiddler, Daley), 20. Chiasson (Fiddler, Dillon)

Anaheim Ducks: Fasth (Hiller) – Souray, Beauchemin, Fowler, Allen, Sbisa, Lovejoy – Ryan, Getzlaf, Perry – Etem, Cogliano, Selänne – Dvořák, S. Koivu, Winnik – Beleskey, Holland, Palmieri
    Dallas Stars: Lehtonen (Bachman) – Dillon, Golikoski, Daley, Robidas, Rome, Larsen – Nyström, Benn, E. Cole – R. Whitney, L. Eriksson, Fraser – Roussel, Eakin, Chiasson – Mac Dermid, Garbutt, Fiddler

Rozhodčí: Kimmerly, Kozari – Wheler, Henderson

Diváci: 16884