New Jersey – Ottawa 0:2 (kon.) | Columbus – St. Louis 4:1 (kon.) | Nashville – Dallas 2:5 (kon.)
Chicago – Detroit 3:2 (2:1 po s.n.) | Calgary – Arizona 3:2 (po pr.) | Colorado – Vancouver 4:3 (kon.)
Buffalo – Philadelphia 1:0 (kon.)
Calgary Flames
3:2 (1:1, 1:0, 0:1 - 1:0)
Arizona Coyotes
Sobota 13.04.2013, 03:00 • Scotiabank Saddledome • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (05:48:54)

Phoenix: 2

Je dobojováno, Calgary dnes zdolává svého soupeře 3:2 po prodloužení, když o vítězství domácího týmu rozhodl gólem třiadvacet vteřin před koncem prodloužení Giordano, který tak zarmoutil hokejisty Phoenixu. Ti, poté co Dallas zvládl své utkání na ledě Nashvillu, tak ztratili důležitý bod v boji o postupovou osmičku a jejich naděje na postup jsou tak již velmi malé.

64:37
    Calgary právě vstřelilo branku!
    A je po nadějích! Phoenix nedokázal zastavit protiútok Flames, z mezikruží střílí MARK GIORDANO a puk "zaplul" do sítě, Smith měl zčásti zakrytý výhled, to není dobrý konec pro Coyotes, který tak v boji o play off ztrácí důležitý bod. Asistence: Curtis Glencross, Mikael Backlund.

64:17
    Michálek postupuje do třetiny Flames, ale proti dvojnásobné přesile obránců nemá šanci, jeho střelecký pokus je zblokován mimo.

64:00
    Začíná poslední minuta prodloužení.

63:22
    Sarich střílí z levé strany od modré, ještě je tu závar před Smithem, kde se snaží dorážet po další střele od modré, tentokrát z pravé strany, Hudler, ale gólman Smith zalehává puk.

62:50
    Domácí úspěšnější a mohou zaútočit.

62:39
    Morris proniká po pravém křídle do útočné třetiny, střílí, MacDonald vyráží do ochranné sítě, vhazování ve třetině Flames.

62:15
    Až nyní může Hudler s Cammallerim postupovat k brance Coyotes, ale je tu zlý pohled Hudlera na čárového, který odpískal ofsajd při přechodu přes útočnou modrou.

61:46
    Coyotes v útočném pásmu, vypadá to, jako by se hrála přesilová hra, Flames se nedaří vyhodit puk ze třetiny.

61:02
    Phoenix zatím aktivnější, další střela na branku Flames, tentokrát pálí z pravé strany Morris, MacDonald pravým betonem vyráží.

60:40
    Ekman-Larsson se dostává ke střele z levé strany, nebezpečná střela, MacDonald s ledovým klidem vyráží nad branku.

60:16
    Prodloužení se hraje pouze ve čtyřech hráčích na obou stranách, na ledě je tak více místa pro kombinaci.

60:01

STATISTIKA STŘEL NA BRANKU – 3. třetina:

Calgary: 2

Phoenix: 11

Je konec, utkání končí v normální hrací době nerozhodně, bude se prodlužovat, po krátké přestávce začne pětiminutové prodloužení, pokud ani v něm branka nepadne, budeme svědky samostatných nájezdů.

60:00

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 20. Hudler (Backlund, Wideman), 39. Stempniak (Brodie, Giordano), 65. Giordano (Glencross, Backlund) – 2. Vermette (Conner, Bødker), 55. Yandle (Morris, Vrbata)

Calgary Flames: MacDonald (Kiprusoff) – Brodie, Sarich, Giordano, Wideman, Butler, Carson – Tanguay, Backlund, Hudler – Begin, Červenka, Jackman – Stempniak, Horák, Bärtschi – Glencross, Cammalleri, Reinhart
    Arizona Coyotes: Smith (Johnson) – Z. Michálek, Ekman-Larsson, Stone, Yandle, Schlemko, Morris – Vrbata, Hanzal, Doan – Conner, Vermette, Bødker – Klinkhammer, Gordon, Moss – Bissonnette, Bolduc, Chipchura

Rozhodčí: Pochmara, Kowal – Barton, Grandt

Diváci: 19289