Toronto – Montreal 5:1 (kon.) | NY Islanders – NY Rangers 0:1 (po pr.) | Carolina – Boston 4:2 (kon.)
Washington – Tampa 6:5 (po pr.) | Florida – Pittsburgh 1:3 (kon.) | Minnesota – Columbus 2:3 (0:2 po s.n.)
Dallas – San Jose 2:1 (kon.) | Edmonton – Calgary 1:4 (kon.) | Los Angeles – Anaheim 2:1 (kon.)
St. Louis – Chicago 0:2 (kon.) | Buffalo – Tampa 3:1 (kon.)
BK Mladá Boleslav
5:0 (2:0, 1:0, 2:0)
Piráti Chomutov
Neděle 14.04.2013, 17:30 • ŠKO-ENERGO Aréna • Baráž o extraligu

57:10
    Další tresty. Jiránek (MBL) dostává 2 minuty za sekání a Trefný (CHM) taktéž.

57:05
    Vrbata byl ostře dohrán u hrazení, ale zvedá se. Hrdel (MBL) se ho jal bránit a odnáší to osobním trestem.

56:20
    A ještě jednou vyloučení. Dneska to snad neskončí. Hřebejk (CHM) dostává 2 minuty za hákování.

54:26
    Jen pár vteřin hráli hosté v pěti. Teď odchází na trestnou lavici Bartejs (CHM), 2 minuty za podražení.

52:21
    Další vyloučení. Mikulík (MBL), Hřebejk a Šagát (oba CHM) fasují shodně 2 minuty. Přesilovka pro domácí.

49:11
    Před Valentem se opět odehrávají nějaké kohoutí zápasy. Na trestnou ale putuje jen Bohunický (MBL), 2 minuty za hrubost. Takže přesilovka 4 na 3 pro hosty.

43:15
    Sudí se s tím nepářou. Nouza (MBL) dostává 2 minuty za sekání, Pavlas (CHM) 2 minuty za vražení.

40:55
    Toman (MBL) dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

35:40
    To je neuvěřitelné. Nouza (MBL) vyhodil puk přes mantinel a dostává 2 minuty za zdržování. Domácí jsou tam, kde byli!

35:35
    Jenže Pitule vzápětí fauluje znovu! Tentokrát to jsou 2 minuty za hákování. Tak to jsou pořádná dramata.

33:13
    Hosté dostávají obrovskou šanci udělat něco s výsledkem. Rozhodčí totiž vylučuje hned dva boleslavské hráče najednou. Pitule dostává 2 minuty za držení a Kasík stejně vysoký trest za sekání.

31:20
    Hromas (CHM) tak nějak podivně přišpendlil hokejkou Vrbatu k zemi. Zřejmě se mu zahákla o brusli. Rozhodčí situaci řeší jako faul za 2 minuty.

28:50
    Ta už zase ne. Vrbata (MBL) fasuje 2 minuty za krosček, Rýgl (CHM) dostává 2 minuty za držení.

26:41
    A další strkanice a další vyloučení. Tentokrát to jsou Jindra (MBL) a Gajovský (CHM). Opět po 2 minutách za hrubost. Tentokrát už ale hrajeme ve čtyřech na obou stranách.

26:29
    Bohunický (MBL) toho teď měl spoustu k vysvětlování, Sikora (CHM) mu ale očividně neměl co říct. V předchozí strkanici ale byli oba, takže je sudí posílá na trestnou ještě společně s Rysem (MBL) a Důrasem (CHM). Všichni dostávají 2 minuty za hrubost a hraje se nadále v pěti na obou stranách.

08:30
    Kraft teď solidně vypálil z kruhu. Jenže byl faulován, 2 minuty za hákování dostává Koudelka (MBL).

03:07
    V samostatném úniku byl faulován Nouza. Boleslavští fanoušci i hráči se rozčilují, očividně chtějí trestné střílení. Rozhodčí ale jednoznačně kroutí hlavou, a tak Rutta (CHM) míří na trestnou za podražení.

00:34
    Následný obrat Mikulíka doplnil o faul Lukáš Pulpán (CHM), který dostává 2 minuty za hákování.

Jitka Čechová

Branky a nahrávky: 5. Toman (Výborný), 11. Mikulík (Koudelka), 32. Pabiška (Mikulík, Toman), 49. Nouza, 56. Pabiška (Nouza)

BK Mladá Boleslav: Valent (Will) – Jindra, Chaloupka, Němeček, Toman, Kasík, Pojkar, Žabka, Bohunický – Mikulík, Koudelka, Demel – Nouza, Výborný, Pabiška – Kafka, Vrbata, Hrdel – Jiránek, Pitule, Rys
    Piráti Chomutov: Hanuljak (Řehoř) – Trefný, Palin, Pulpán, Pavlas, Bartejs, Rýgl, Stehlík, Rutta – Káňa, Hruška, Kubinčák – Hřebejk, Kraft, Šagát – Důras, Sikora, Hromas – Gajovský, Kůs, Procházka

Rozhodčí: Šindler, Lacina – Jelínek, Pešek