Převýšov – Králův Dvůr 1:2 (kon.) | H. Měcholupy – Chrudim 0:3 (kon.) | Kolín – Zápy 1:1 (kon.)
SK Převýšov
1:2 (0:2)
FK Králův Dvůr
Neděle 14.04.2013, 10:15Česká fotbalová liga

Ve druhém poločase byli domácí jasně lepším týmem, ale dokázali vstřelit pouze jeden gol a tak si Králův Dvůr veze z Převýšova tři body. Hosté byli ve druhém poločase pod neustálým tlakem, hrozili jen z ojedinělých brejků, ale dokázali nakonec uhájit vítězství. (12:04:49)

K nelibosti domácích fanoušku rozhodčí ukončil zápas.

89
    Golman hostů na brankové čáře vyrazil střelu Křeliny.

88
    Střídání hostů. Odstoupil Hutta, naskočil Novák.

86
    Schwarz ze standartního kopu mířil těsně vedle.

86
    Za faul před velkým vápnem dostal Kvída žlutou kartu.

84
    Hoste se neustále brání útokům domácích.

81
    Paprčiak šel sám na branku, ale bohužel pro hosty nechal vyniknout golamana domácích, který "samostatný nájezd" vytlačil na roh.

80
    Golman Michńa sebral balon těsně před dotírajícím Novákem.

78
    Domácí stále drží hosty pod tlakem a ti se za polovinu dostávají jen z výkopů golmana.

75
    Střídání hostů. Nastoupil Vosýnek, dolů šel Šilhan.

73
    Střílený centr od Veselky skončil v náruči golmana hostů Michńi.

71
    Převýšov právě vstřelil branku!
    Míč z rohového kopu propadl až ke HOLEŚ TOMÁŚ, který se nemýlil.

70
    Petřík střílel vysoko nad, ale tlak domácích se neustále zvyšuje.

69
    Domácí neustále kombinují na soupeřově polovině, ale stále se jim nedaří dostat do vápna.

66
    Franc na poslední chvíli odkopl balon od útočícího Paprčiaka.

65
    Centrovaný balon od Schwarze byl golmanem sražen na roh.

64
    Ze zdravotních důvodů odstupuje Zajac, naskočil Paprčiak.

63
    Střídání domácích. Dolů šel Jarkovský, na hřiště přišel Petřik.

59
    Je zde vidět jasná snaha domácích vstřelit gol, ale vlastníma chybama a nepřesností se připravují o dobré míče.

58
    Novák tak dlouho vedel míč po čáře velkého vápna hostů až mu byl balon sebrán.

55
    Za držení dostal hráč Sabou Jiří žlutou kartu.

51
    Vypadá to, že domácí hráči dostali od trenéra během poločase "peprný" proslov a jsou ted výrazně nebezpečnější než v prvním poločase.

50
    Po krásném centru z pravé strany nedokázal Urbanec ve 100% šanci trefit bránu hostů.

47
    Golman Ottmar vytěsnil nebezpečnou střelu Hutta na roh.

46

46
    Druhé střídání domácích. Dolů šel Voltr, naskočil Křelina.

46
    Během poločase proběhlodvoje střídání. Dolů šel Ćerný, naskočil Urbanec.

Hráči nastupují na hřiště. Druhý poločas začne za okamžik.

Dnešní utkání sleduje 300 diváků.

Ačkoliv měli domácí míč častěji na svých kopačkách, nedokázali nebezpečne ohrozit branku hostů, zatímco hosté hrozili z brejků a využívali chyb domácích. Největší převahu však hosté mají ve standartních situacích, kdy nejvíce hrozí Šilhan.

43
    Kvída ze 35 metrů střílel do šibence, ale golman Ottmar se vytáhnul a na poslední chvíli vyrazil střelu na břevno, z následující dorážky Petr střílel vysoko nad.

41
    Śpidlen svojí nepřesnou přihrávkou zmařil veškeré naděje na další útočnou šanci domácích.

39
    Šilhan to opět zkoušel hlavou, ale nedokázal usměrnit míč do branky domácích.

38
    Šilhan vyrazil centr na roh. Z následné střely po rohu domácích nedokázal Špidlen umistít svou střelu mezi tři tyče.

35
    Špidlen střílel ze 30 metrů, ale golman s trochou nejistoty si s tím dokázal poradit.

33
    Králův Dvůr právě vstřelil branku!
    Po chybě domácích střílí branku ZAJAC PATRIK.

29
    Zatímco domácí si nevytvářejí nebezpečné šance, hosté neustále nebezpečně hrozí ze standartních situací.

28
    Máme tady další roh hostů.

27
    Těsně před Schwarzem sebral Michňa centrovaný balon a zastavil tak slibně se rozvíjející šanci.

26
    Voltr vybojoval další roh pro domácí.

23
    Hosté se neustále zkouší dlouhými nakopávanými míči dostat před branku domácích.

22
    Ačkoliv domácí mají mírny tlak a převahu, nedaří se jim ohrožovat branku hostů.

20
    Králův Dvůr právě vstřelil branku! Hned z druhého rohu hostů se nejvýše dokázal dostat ŠILHAN JAROMÍR, který skoroval hlavou

18

15
    Špidlen na polovině hřiště zauloval Saboua, ale rozhodčí zatím nepoužil karty.

14
    Holeš zbytečne fauloval před velkým vápnem. Hosté budou zahrávat přímý kop.

12
    Petr tak dlouho doléhal na obránce hostů až vybojoval aut u rohového praporku, ale následný faul hostu zastavil veškeré útočné akce.

10
    Černý razným odkopem do autu zastavil útočnou akci hostů.

9
    Hosté se po dlouhé chvíli podívali na soupeřovu polovinu, ale nic z toho nedokázali využít.

7
    Špidlen střílel zpoza velkého vápna, ale přímo do náruče golmana hostů.

6
    V začátku zápasu se domácí prezentují lepším fotbalem a také více drží míč na svých kopačkách.

4
    Kobler srazil centrovaný míč na další roh pro domácí.

4
    Voltr vybojoval první roh pro domácí.

3
    Z velké vzdálenosti střílel Holeš, ale jeho střela neměla razanci a patřičný směr.

2
    Kvída úspěšně hasil menší závar před brankou hostí a nedovolil Voltrovi dostat se do šance.

1

-1
    Výkop mají domácí.

-4
    Hráčí již nastupují na hřiště. Domácí v modrém, hosté v červených dresech.

-5
    Do zápasu zbývá jen pár minut. Počasí dnes přeje fotbalu a to se i odráží na divácké účasti, která jak se zdá, bude velká.

SK Převýšov: Ottmar – Černý, Jarkovský, Franc, Jánošík – Schwarz, Voltr, Veselka, Holeš – Špidlen, Novák

FK Králův Dvůr: Michňa – Procházka, Šilhavý, Kvída, Petr – Hutta, Mikluščák, Sabou, Kobler – Šilhan, Zajac

Rozhodčí: Janíček – Němec, Kotalík.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.