Rusko – Chorvatsko 0:0 (kon.) | Rakousko – Švédsko 1:1 (kon.) | Slovensko – Švýcarsko 2:2 (kon.)
Ukrajina – Itálie 1:2 (kon.)
Rakousko
1:1 (0:0)
Švédsko
Středa 08.05.2013, 16:00 • Štadión MFK Dubnica • Mistrovství Evropy U17

Utkání sice nabídlo ve druhém poločase lepší podívanou, ale i tak to nebylo nic světového. Švédy poslal do vedení ve 44. minutě Suljić, který se prosadil po rohovém kopu. Zivotic sice vyrovnal hned o pět minut později, ale skóre se již neměnilo. Tým Rakouska vedený Hermannem Stadlerem byl sice lepším, jenže na víc jak bod to dnes nestačilo. (17:43:15)

80+4
    Nutné ošetření jednoho z obránců Rakouska ještě duel o pár desítek vteřin nastaví.

80+3
    Horvath po nahrávce od Lerchera stál na hranici pokutového území, ze kterého mohl pálit. Zahuštěná obrana soupeře jej ale do zakončení nepustila.

80+2
    Dlouhý míč do vápna Rakouska našel Nordina, který v něm byl sice viditelně držen, jenže neupadl a zkoušel hrát. Švédsko se dostalo do zakončení až zásluhou Rakipa, který pálí vysoko nad.

80+1
    Utkání je nastaveno o čtyři minuty.

80
    Pellegrini převzal míč na pravé straně pokutového území a vybojoval rohový kop pro Rakousko. Závěrečný tlak sílí.

79
    Luca Mayr sice nabídku zakončení na levé straně využil, jenže podklouzl, a tak pálí vedle.

78
    Lazarův přetažený míč na zadní tyč našel Perice, jehož hlavičku vyrazil mimo branku obránce Wahlqvist. Velká šance Rakušanů končí pouhým rohem!

78
    Po ofsajdu Lerchera Mohlin našel centrem pouze soupeře, který se pokoušel o útok. Pellegrini našel pěknou nahrávkou na pravou stranu Zivotice, jenže jeho prudkou ránu vyrazil Mohlin mimo.

76
    Rakousko podruhé střídá. Daniela Ripic nahrazuje Tobias Pellegrini.

75
    Skandinávský rohový kop se dostal až na zadní tyč, kde na míč číhal Ssewankambo. Jeho pohotové zakončení ale jde mimo tři tyče.

74
    Poslední střídání Švédska. Viktor Nordin vymění Gentrita Citaka.

73
    Až teď'! Gluhakovic se pěkně zbavil na pravém křídle Halvadziće a centrem do vápna oslovil Ripic. Ten ale z malého vápna a pod tlakem soupeře selhal, když pálí vysoko nad!

73
    Rakousko je v posledních minutách jasně lepším celkem a snaží se fotbalově přehrát svého soupeře. Vysocí stopeři soupeře jeale do šancí nepouštějí.

71
    První střídání Rakušanů. Adriana Grbic nahrazuje Luca Mayr.

70
    Ripic zkoušel po levém křídle utéci Suljićovi, jenže míč si předkopl až moc dopředu, a tak mu utíká do zámezí. Duel nabídne už jen deset minut plus možné nastavení.

69
    Na druhé straně centroval do vápna novic Halvadzić, jenže ani on spoluhráče v pokutovém území nenašel.

68
    A znovu Grbic. Jeho průnik podél levé strany zakončil centrem do vápna, kde však opět kraluje brankář Mohlin.