Hafnarfjördur – Austria 0:0 (kon.) | Zenit – Nordsjaelland 5:0 (kon.) | Met. Charkov – PAOK 1:1 (kon.)
Šeriff Tiraspol – Dinamo Záhřeb 0:3 (kon.) | Elfsborg – Celtic 0:0 (kon.) | Plzeň – Kalju 6:2 (kon.)
Legia – Molde 0:0 (kon.) | Waregem – Eindhoven 0:3 (kon.)
FH Hafnarfjördur
0:0 (0:0)
FK Austria Vídeň
Středa 07.08.2013, 18:00 • Kaplakrikavöllur • Liga mistrů (předkola)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Hezký den všem sportovním fanouškům. Dnes nás čeká on-line přenos odvetného zápasu mezi islandským šampionem FH Hafnarfjördur a rakouským mistrem FK Austria Vídeň.

FH Hafnarfjördur odehrál již druhé předkolo, kde narazil na Ekranas. Na jeho hřišti vyhrál 2:1 a doma potvrdil postup výhrou 1:0.

Hráči FK Austria Vídeň byli nasazeni přímo do třetího předkola.

První zápas, který se odehrál před týdnem vyhráli hráči z Rakouska 1:0. O jediný gól se postaral v 26. minutě Royer. Vzhledem k výsledku je odveta " otevřená " a postoupit může kdokoli.

FH Hafnarfjördur: R. Óskarsson – F. Bjarnason, G. Thórisson, S. Tillen, Ó. Snorrason, B. Sverrisson, J. Jónsson, K. Emilsson, E. Pálsson, B. Guðmundsson, A. Gudnason

FK Austria Vídeň: H. Lindner – M. Ortlechner, M. Suttner, F. Koch, K. Rogulj, F. Mader, J. Holland, D. Royer, M. Stanković, T. Jun, P. Hosiner

Rozhodčí: S. Todorov – V. Mishev, G. Slavov (všichni BUL).

Hráči a rozhodčí jsou už připraveni na hřišti, utkání nám za pár okamžiků začne.

1

2
    Začátek utkání je zatím velmi opatrný, nikdo nechce udělat chybu. Hraje se nám převážně mezi oběma vápny, bez žádného vážného ohrožení jedné či druhé branky.

3
    P. Hosiner se dobře uvolnil přes obranu domácích. Zkusil odcentrovat do pokutového území, ale našel připraveného brankáře domácích.

4
    Další centr do pokutového území domácích končí opět u jejich brankáře.

5
    Hostující hráči z Vídně jsou zatím hodně nebezpeční, ale zatím se nedokázali vážněji prosadit.

6
    Na druhé straně budou domácí zahrávat rohový kop.

7
    Z rohového kopu se žádné nebezpečí pro branku hostů nezrodilo.

7
    Hráči Austrie jsou nyní u míče a zkouší to dopředu kombinační hrou.

8
    Ovšem pomohli si útočným faulem a přišli o míč.

9
    Royer zkusil vystřelit, ale jeho střela byla zblokovaná.

10
    V úvodních minutách se nám hraje velmi vyrovnaný fotbal. Viděli jsme několik šancí na obou stranách, ale zatím žádná neskončila gólem.

11
    Royer si naběhl na centrovaný míč ale hlavičkoval mimo.

11
    Útočný faul připravuje domácí o míč.

12
    Hostující hráči to zkouší hne vzápětí se dostat dopředu kombinační hrou.

13
    Stanković rozehrával standardní situaci ze středu hrací plochy, ale jeho centr byl hodně nepřesný.

14
    U míče jsou nyní opět hráči Austrie Vídeň a zkouší to opět kombinační hrou se dostat do zakončení.

15
    První vážnější ohrožení branky od Madera končí nad brankou domácích.

16
    Centr na branku hostí končí u připraveného brankáře hostů. Na druhé straně ovšem si hosté pomohli útočným faulem a přicházejí o míč.

17
    Hráči Hafnarfjörduru budou zahrávat rohový kop.

17
    Hráči Austrie se rohovému kopu na dvakrát dokázali ubránit.

18
    Koch odcentroval do pokutového území domácích, ale našel připraveného brankáře domácích.

19
    Útočný faul Thórissona připravuje domácí o míč.

20
    Hostující hráči jsou nadále mírně lepší v dnešním zápase, ale zatím se nedokážou moc prosazovat, Měli zatím jednu vážnější šanci, která ovšem skončila nad brankou domácích.

21
    Hráči Austrie Vídeň uzavřeli nyní domácí hráče na jejich polovině, ale zatím se nedokázali dostat do zakončení.

22
    Nyní si pomohli útočným faulem a přišli o míč.

23
    B. Sverrisson vidí za šlapák žlutou kartu.

24
    Nyní se nám opět hraje převážně ve středu hrací plochy. Obrany obou dnešních soupeřů nepouští nikoho do zakončení.

25
    Hráči Austrie Vídeň budou zahrávat rohový kop.

26
    Domácí hráči se dokázali rohovému kopu ubránit.

28
    Domácí hráči se nyní zkoušeli dostat do zakončení, ale nepřesnou přihrávkou přišli o míč.

28
    Hráči Austrie teď zastavili domácí borce nedovoleně, bude z toho standardní situace asi z 35 metrů.

29
    Centrovaný míč do pokutového území doputoval pouze k brankáři hostů.

30
    Ó. Snorrason zastavil protihráče skluzem a vidí žlutou kartu.

31

32
    Hráči Austrie to zkoušeli nyní opět kombinační hrou, ale překombinovali to a míč jim utekl do zázemí.

33
    J. Holland vidí za kritiku rozhodčího žlutou kartu.

34
    Domácí hráči měli výhodu standardní situace, ale zahráli ji hodně nepřesně.

35
    Na druhé straně měli výhodu standardní situace hostující hráči, ale ti trefili pouze zeď.

36
    Gudnason hlavičkuje těsně nad.

38
    Nyní se nám hraje nahoru – dolů. Akce střídá akci na obou stranách, ale zatím bez vážnějšího ohrožení jedné či druhé branky.

39
    Domácí hráči to zkouší dopředou postupnými přihrávkami, ale zatím se nedokázali dostat do prostoru, ze kterého by se dala ohrozit branka soupeře.

41
    Hra je nyní přerušena. Jeden z hostujících hráčů potřebuje ošetřit.

42
    Jednalo se o Rogulje, který vypadá že bude v pořádku.

43
    Hostující hráči uzavřeli teď domácí hráče před jejich pokutovým územím, ale zatím se nedokážou dostat ke střele.

44
    Nyní ovšem nepřesnou přihrávkou přicházejí o míč.

45
    Domácí hráči si pomohli útočným faulem a přišli o míč.

45
    Hlavní rozhodčí nastaví v 1. poločase 1 minutu.

45+1
    Hra je nyní opět přerušena. Jeden z hráčů Austrie Vídeň potřebuje ošetřit.

45+3
    Hra nám nyní pokračuje, z důvodu ošetřování se nám nastavení o něco protáhne.

45+3

Skončil nám první poločas odvetného utkání Ligy mistrů mezi FH Hafnarfjördur – FK Austria Vídeň, ve kterém jsme v prvních 45 minutách branku neviděli. Hostující hráči Austrie Vídeň jsou mírně lepší, mají častěji míč na svých kopačkách, ale zatím se nedokázali dostat k vážnějšímu ohrožení branky soupeře. Druhý poločas začne přibližně v 19:03.

Druhý poločas utkání nám za pár okamžiků začne, rozhodčí a hráči jsou připraveni na hřišti.

46

46
    U míče jsou hráči Austrie a zkouší to kombinační hrou.

47
    M. Ortlechner zkusil vystřelit, ale jeho střela byla spíše z těch propagačních, takže domácího brankáře nemohla překvapit.

48
    Kombinační hrou to nyní zkouší domácí hráči Hafnarfjörduru.

50
    Centr do pokutového území Austrie byl hodně nepřesný a nenašel nikoho.

52
    B. Gudmundsson to zkusil ze strany, ale s jeho pokusem si brankář hostů poradil a vyráží na rohový kop.

53
    Centr po rohovém kopu doputoval pouze k hostujícím hráčům.

54
    Thorisson to zkusil z hranice vápna, ale střílel nepřesně.

56
    Nyní se nám hraje převážně ve středu hrací plochy.

57
    Suttner si počínal nedovoleně a vidí žlutou kartu od rozhodčího. Navíc to bude standardní situace z dobré pozice.

58
    Tillen rozehrál standardní situaci pouze na kopačky hostujících hráčů.

59
    Další nedovolený zákrok hostů a další standardní situace pro domácí z pravé strany od rohového praporku.

60
    Obrovská příležitost domácích! K. Emilsson nedokázal z brankové čáry dostat míč do sítě Austrie Vídně!

61
    Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází P. Hosiner, přichází R. Okotie.

62
    Suttner vidí druhou žlutou kartu a následně červenou kartu za potyčku s Gudmundssonem.

62
    Gudmundsson byl rovněž potrestán žlutou kartou.

64
    Domácí hráči FH Hafnarfjörduru jsou nyní aktivnější a zkouší rozhodnout v přesilové hře.

66
    Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází Holland, přichází E. Dilaver.

67
    Centrovaný míč nachází v pokutovém území Rogulje, který ovšem hlavičkuje mimo.

68
    Střídání v týmu FH Hafnarfjördur: ze hřiště odchází Palsson, přichází Björnsson.

69
    Mader se dokázal dobře uvolnit. Zkusil střelu k levé tyči, ale tam byl připraven R. Óskarsson.

71
    Nyní je to opět hra ve středu hrací plochy, bez vážnějšího ohrožení jedné či druhé branky.

74
    Rohový kop pro domácí hráče.

75
    Hostující hráči se dokázali rohovému kopu na dvakrát ubránit.

76
    Střídání v týmu FH Hafnarfjördur: ze hřiště odchází Snorrason, přichází I. Óskarsson.

78
    Domácí hráči si zpracovali přihrávku rukou a přišli o míč.

80
    Domácí hráči jsou i nadále lepším týmem, ale zatím se nedokážou dostat do vážnějšího ohrožení branky hostů.

81
    Nyní uzavřeli domácí Austrii Vídeň na její polovině, ale stále jim chybí to jediné, vybojovat si příležitost k zakončení.

83
    Mader to zkusil z dálky k levé tyči, ale tam byl připraven domácí brankář.

85
    Hostující hráči budou zahrávat rohový kop.

85
    Centrovaný míč do pokutového území odvrací domácí hráči do bezpečí.

86
    Rohový kop si nyní hostující hráči zopakují.

86
    Tenhle rohový kop dopadl úplně stejně jak ten předcházející.

87
    Domácím hráčům ke vstřelení branky už moc nezbývá. Do 90 minut schází 3 minuty.

87
    Hráči Vídně budou nyní zahrávat standardní situaci a nikam s rozehrávkou nespěchají.

88
    Standardní situace byla rozehrána na krátko.

90
    Hra je nyní přerušena, jeden z hostujících hráčů potřebuji ošetřit.

90
    G. Thórisson mohl dát šanci domácím na prodloužení, ale hlavičkuje těsně mimo.

90+1
    Thorisson vidí za nesportovní chování žlutou kartu.

90+3
    Koch vidí od rozhodčího žlutou kartu.

90+3
    Kvůli zranění je opět hra přerušena.

90+4
    Stále se nám nehraje kvůli ošetření jednoho z domácích hráčů.

90+5
    Lindner za zdržování vidí žlutou kartu.

90+6
    Stanković vidí rovněž žlutou kartu.

90+6

Skončil nám odvetný zápas 3. předkola Ligy mistrů mezi FH Hafnarfjördur – FK Austria Vídeň, ve kterém jsme branku neviděli. Díky výhře v prvním utkání 1:0 postupuje do dalšího předkola FK Austria Vídeň, Na domácí hráče zbylo jen poslední předkolo Evropské ligy. Domácí hráči byli v druhém poločase lepším týmem, ale nedokázali využít přesilovou hru. S konstatováním, že postupujícím do dalšího kola jsou hráči FK Austria Vídeň se s Vámi loučím a u dalších dnešních přenosů na shledanou.