Č. Budějovice – Teplice 2:2 (kon.) | Pardubice – Příbram 0:1 (kon.) | Ostrava – Bohemians 1905 1:3 (kon.)
FK Pardubice
0:1 (0:0)
FK Příbram
Středa 07.08.2013, 13:00 • Areál Ohrazenice • Celostátní liga staršího dorostu

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.

FK Pardubice: Stejskal – Řehák, F. Pánek, Pražák, Koblížek, Kovář, Štemberk (K), Kejmar, Špidlen, Bydžovský, Valenta.

1.FK Příbram: Kočí – Junek, Suchan, Baran, Ježdík, Matějů, Tregler (K), Rys, Holý, Krstanoski, Červeňák.

Rozhodčí: Pilný – Arnošt, Starý.

1

2
    První vážnější akci předvedli příbramští fotbalisté. Jiří Junek centroval před branku, kde hlavičkoval Rys, ale míč netrefil ideálně.

4
    Přihrávku Bydžovského před brankou Příbrami uklidil jeden ze stoperů hostů do bezpečí.

6
    Příbram velice aktivně napadá a notně komplikuje soupeř rozehrávku.

7
    Příbram měla první velkou šanci. Petr Rys si na zadní tyči zpracoval dlouhý centr a skákavou střelou trefil tyč.

8
    Pardubice mohly odpovědět při standardní situaci ze strany, avšak Kovář exekuci neprovedl dobře.

10
    Patrik Valenta se za přihrávkou za obránce hnal příliš důrazně a svého soka fauloval.

11
    Příbram se dopředu tlačí zejména po levé straně, F. Pánek má s Junkem pořádné starosti.

13
    Pardubice desítky vteřin drží míč na kopačkách, nic z toho ale vytěžit zatím nedokázaly.

14
    Možná až teď. Kejmar rozehraje přímý kop z celkem výhodné pozice...

14
    Trefil však pouze soupeře a následná střela z vápna neletěla ani směrem na branku.

15
    Špidlen dlouho otálel s přihrávkou před branku, vybojoval však roh pro své barvy.

16
    Na centr Valenty si naskočil Jan Koblížek, ale jeho zakončení chyběl do branky asi metr.

17
    Domácí se na delší dobu usadili na útočné půlce. Valenta centrem ze strany nikoho ve vápně nenalezl.

18
    Matějů ve sprinterském souboji porazil Valentu, takže zamezil, aby pardubický forvard upláchl do brejku.

18
    Příbramský Suchan postupoval proti zformované obraně domácích, a tak se rozhodl vystřelit. Rána mu však vůbec nesedla.

20
    Fotbalisté Příbrami obléhají branku Pardubic. Víc jak na třicet metrů je obrana domácích nepouští.

23
    Červeňák obral o míč váhajícího Pražáka, ale v zakončení se ukvapil, takže trefil pouze rukavice Stejskala.

26
    Kovářův centr zachytil daleko za zadní tyčí Špidlen, který předal do běhu Pánkovi, jehož rána z úhlu se do branky nevešla.

28
    Pardubičtí měli několik možností k rychlému přechodu dopředu, pokaždé však zbytečně zkazili jednoduchou přihrávku.

30
    Holý v poslední chvíli urazil míč před Valentou, jenž už chtěl z pětadvaceti metrů pálit na branku.

32
    Hodně rychle musel z branky upalovat Stejskal, aby před Holým odkopl dlouhý pas z křídla. Pardubický brankář vyhrál souboj jen o krok.

33
    Suchan se protáhl přes několik soupeřových hráčů, načež neustál tvrdý osobní souboj. Příbram následně rozehrála standardní situaci nakrátko a podržela míč v klidu.

35
    Tomáše Špidlena vystřídal Jan Uhlíř.

37
    Pokusy o individuální průniky na obou stranách se nepotkaly s pochopením bránících hráčů. Od chvíle, kdy Rys trefil tyč, marně čekáme na vážnější možnost.

38
    Čekání neukončil ani Kovář, jehož ránu z pětadvaceti metrů nezachytila ani ochranná síť za brankou.

40
    Filip Pánek sice pěkně obalamutil obránce u lajny, ale pak zkazil jednoduchou přihrávku pod sebe.

41
    Když nevěděl kudy do vápna, rozhodl se Rys zakončit ze střední vzdálenosti. Podobně jako předchozí pokusy ale měl i ten jeho daleko k tomu, aby ohrozil brankáře Stejskala.

43
    Pražákův dlouhý centr sebral ze vzduchu Kočí.

První půle přinesla minimum šancí, nejblíže ke gólu byl Petr Rys, který hned v 7. minutě trefil tyčku. Několik dalších náznaků na obou stranách skončilo nevyužito. Oběma týmům trochu hapruje finální fáze. Druhý poločas začne asi v 14:03.

46

47
    Úvod druhé půle zatím nesignalizuje, že by se na zavedených pořádcích z první části mělo něco změnit. Opatrnou hru praktikují obě strany.

48
    Řehák ve skluzu zmařil příbramskou šanci. Trochu překvapivě hosté nezahrávají roh.

50
    Pardubice jsou v držení míče, ale pokaždé se s ním dostanou jen pár metrů za půlku.

53
    Až rychlý protiútok domácích mohl slavit úspěch. Kejmar prostrčil do lajny na Valentu, jehož středně vysokou střelu vyrazil Kočí.

54
    A vzrušení i na druhé straně. Stejskal podběhl vysoký centr, a tak nabídl zakončení Rysovi. Jeho dorážku vykopl z brankové čáry Řehák.

55
    Filip Pánek na polovině podrazil pronikajícího soupeře.

57
    F. Pánek dvakrát zaváhal při plnění obranných povinností. Kličkující Junek toho ale nedokázal využít.

59
    FIlip Klouček střídá Tomáše Bydžovského.

60
    Štěpán Hlinka si zahraje místo Petra Ježdíka.

61
    Nová příbramská krev byla hned v akci. Hlinka se protáhl po křídle, ale pak nedokázal přesně přihrát.

63
    Suchanovu bombu po rohu schytal jeden z pardubických hráčů.

65
    Závar před brankou Pardubic. Míč poskakoval mezi hráči, nakonec se jej ujal Aleš Matějů a pokusem přes hlavu vysoko přestřelil.

65
    Martin Molek střídá Daniela Kováře.

66
    Jen sám Junek ví, co teď zamýšlel, když od lajny vyslal dlouhý míč směrem Stejskalova branka. Každopádně míč rozehrává od své svatyně pardubický gólman.

67
    Stále častěji se Příbram tlačí před Stejskala. Po odrazu bude zahrávat roh.

68
    A mohlo být s Pardubicemi zle. Matějů měl dost prostoru ke střele asi z deseti metrů, k jeho smůle ale zahrál při zpracování rukou.

68
    Příbram právě vstřelila branku!
    Nejaktivnější hráč zápasu zařídil svým barvám vedení. Jiří Junek našlápl na křídle, obhodil si stopera a pak perfektně připravil pozici pro JANA SUCHANA, pro kterého nebyl problém, aby z penalty umístil míč do sítě.

71
    Pardubice se okamžitě snaží o odpověď, ale v rohu hřiště těžko ohrozí Kočího.

73
    Filip Pánek podruhé v utkání uviděl žlutou kartu za faul zezadu, takže Pardubice budou dohrávat v oslabení.

75
    Domácí se ztuha dostávají do útoku, Příbrami současný stav vyhovuje.

77
    Krstanoski přihrával před prázdnou branku, pohotový Koblížek ale těsně před dalším hráčem hostů odkopl míč na roh.

79
    A opět Koblížek. Tentokrát zachránil Pardubice po střele z vápna.

80
    Po následném rohu mohl druhý gól přidat Jaroslav Tregler. Jeho zakončení hlavou chybělo do branky asi půl metru.

80
    David Pánek vyměnil Marka Řeháka.

81
    Jiří Michalec si zahraje místo Antonia Krstanoskiho.

83
    Junek opět servíroval spoluhráčům do šance. Tentokrát Rys nedokázal přesně usměrnit prudkou přihrávku.

84
    Josef Hušek nastupuje místo Jiřího Junka.

87
    Pardubice hrají na riziko a snaží se za každou cenu prodrápat před branku. Zatím se jim to nedaří.

88
    Martin Špinar si zahraje závěrečných pár minut, když vystřídal střelce jediné branky Jana Suchana.

90
    Početní převaha hostů je znát, Pardubicím se nedaří ohrozit Kočího.

90+3
    Taktické střídání hostů. Ze hřiště odešel David Baran, nahradil ho Jakub Svojše.

Příbram v závěru nedovolila oslabeným domácím, aby se vůbec dostali na dostřel ke Kočího brance. Jediný gól Suchana ze 68. minuty tak rozhodl o majiteli tří bodů. Pardubice hrály od 73. minuty bez vyloučeného F. Pánka a Přibram tak pohodlně držela těsný náskok. To je pro dnešek z Ohrazenic vše, hezký zbytek dne! (14:56:32)