Samara – Zenit 1:4 (kon.) | Spartak – FK Krasnodar 3:2 (kon.) | Kubaň Krasnodar – Groznyj 3:1 (kon.)
CSKA Moskva – Machačkala 0:0 (kon.)
FK Křídla Sovětů Samara
1:4 (1:0)
FK Zenit Petrohrad
Středa 25.09.2013, 16:15 • Stadion Metallurg, Samara • Ruská Premier Liga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:11:12)

Ve druhém poločase otočili dokonale hosté vývoj dnešního utkání. Po prvním poločase, kdy prohrávali 0:1, dokázali skvělým nástupem do druhé půle zlomit odpor Křídel Sovětů, když vyrovnání zařídil ve 47. minutě Hulk, o čtyři minuty později se prosadil Šatov a hosté brzy vedli 2:1. Svým druhým gólem v utkání zvyšoval v 61. minutě Hulk již na 3:1 pro Zenit Petrohrad. Konečnou podobu skóre pak dal také svým druhým gólem Šatov. Konce utkání se tak již nedočkalo několik desítek zklamaných fanoušků Křídel Sovětů, kteří již dávno předtím opustili stadion Metallurg.

90+3
    A po pár přihrávkách mají výhodu dalšího rohu. Tentokrát je to lehký centr z levé strany, který chytá Veremenko. To vše v posledních vteřinách zápasu.

90+2
    Hosté rozehrají rohový kop z levé strany, je to spíše taktické, hosté rozehrávají "na krátko".

90+1
    První minuta nastavení, rozhodčí Nikolajev se rozhodl nastavit celkem tři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Domácí rozehráli "na krátko", ovšem díky nepřesné přihrávce se ke střele nedostali.

89
    Míč z pravé strany letí až na zadní tyč, kde odhlavičkovává obrana Zenitu do bezpečí. Přesto budou mít domácí výhodu rohového kopu z levé strany.

89
    Tymoščuk posléze fauluje v blízkosti vlastní šestnáctky Goreuxe, který se sám chopil i exekuce volného kopu.

88
    Kornilenko neprošel do vápna Zenitu a nedostal se tak do zakončení.

86
    Další odkop Veremenka od branky Samary.

85
    Veremenko musí rychle odkopnout před nabíhajícím hráčem soupeře, zvládl to, míč však končí v zámezí, hosté vhazují z levé strany.

84
    Střídání v týmu FK Křídla Sovětů Samara: ze hřiště odchází Němov, přichází Kuzmičev.

83
    Již bez dvougólového Hulka rozehrávají hosté roh z pravé strany, míč obrana Samary v pohodě odvrací.

82
    Střídání v týmu Zenit Petrohrad: ze hřiště odchází Hulk, přichází Criscito.

81
    Rohový kop pro Zenit z pravé strany, ještě předtím ale budou hosté střídat.

80
    Začíná poslední desetiminutovka, hosté vedou 4:1 a domácí fanoušci již opouští stadion.

79
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    No jo, jenže OLEG ŠATOV si na gólmana Veremenka věří, to je evidentní, navíc má přesnou střelou, to vše dohromady znamená, že jeho střelecký pokus z hranice pokutového území, z pravé strany, vymetl růžek branky Samary a hosté vedou již 4:1!