Ajaccio – Lyon 2:1 (kon.) | Bordeaux – Remeš 0:0 (kon.) | Guingamp – Sochaux 5:1 (kon.)
Nantes – Nice 2:0 (kon.) | Toulouse – Lorient 1:0 (kon.) | Valenciennes – PSG 0:1 (kon.)
Monaco – Bastia 3:0 (kon.)
AC Ajaccio
2:1 (1:0)
Olympique Lyon
Středa 25.09.2013, 19:00 • Stade François Coty, Ajaccio • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:58:42)

Držení míče: 36% : 64%

Pak už jen sudí Gautier nechal odehrát od branky Ajaccia a dnešní zápas ukončil. Ze tří bodů, vůbec prvních v této sezóně, se radují domácí fotbalisté, kteří dnes přehráli silný Lyon 2:1. Po vítězném prvním poločase se domácí o výsledek ve druhém poločase museli hodně strachovat, zvlášť, když v 56. minutě vyrovnal Malbranque. Sledovali jsme pak stejnou hru, jako v první části, v níž byli hosté lepší a domácí se spoléhali hlavně na rychlé protiútoky. A právě z jednoho takového, to bylo v 70. minutě, dokázal Camara dostat domácí tým znovu do vedení a opět, stejně jako při prvním gólu, to bylo přesným pasem za obranu soupeře. Do konce utkání se již skóre nezměnilo, což znamená, že hosté odjíždí z Ajaccia s prázdnou.

90+5
    Ovšem Lacazette neudržel nervy na uzdě, po zatleskání rozhodčímu před obličejem následuje zasloužená druhá žlutá karta a tím pádem červená, nepovedený závěr Lyonu.

90+4
    Grenier dostává žlutou kartu za zbytečné řeči, stejně jako Lacazette.

90+4
    Belghazouani dostává za nafilmovaný pád na polovině Lyonu žlutou kartu.

90+4
    Žádné problémy nepřipouští mexický gólman Ochoa, který hájí branku Ajaccia spolehlivě.

90+3
    Fofana vybojoval rohový kop.

90+2
    Bedimo posílá míč před branku z levé strany, ale nikdo ho nezasáhl.

90+2
    Koné spěchá pro míč na polovinu hřiště a hosté znovu útočí.

90+1
    Bedimo si to namířil z levé strany do vápna, ale obránce Ajaccia odkopává.

90+1
    Je to tak – ještě čtyři minuty bude domácí kouč Ravanelli trnout, zda jeho svěřenci udrží skvělý výsledek.

90
    Je tu devadesátá minuta, šance hostů ještě žijí, rozhodně se bude nastavovat.

89
    Ano, tato střela kolem zdi již byla mnohem povedenější, Ochoa předvedl parádní reflex a jednou rukou vytěsnil míč mimo!

89
    A pozor, Bedimo vybojoval faul v podstatě ve stejném místě, z jakého před okamžikem Grenier rozehrával volný kop, jak to dopadne nyní?

88
    Znovu končí pokus hostů z volného kopu pouze ve zdi, i následný lob Greniera není úspěšný, Ochoa chytá.