V 70.minúte je v Nemšovej stav stále 0:1.

Po prvom polčase vedie Žilina v Nemšovej zásluhou Róberta Picha 1:0.

Skóre zápasu otvára doposiaľ najlepší strelec MŠK Žilina RÓBERT PICH.

1
    Stretnutie práve začalo.

Pekný deň vám prajem pri sledovaní 3. kola Slovnaft Cupu.

Nemšová začala svoju púť Slovanft Cupom už v 1. kole, kde narazila na tím MFK Nová Baňa. Zápas bol veľmi vyrovnaný a o konečnom postupujúcom rozhodol pokutový kop v prospech domácich v 86. minúte, ktorý úspešne premenil Matúš Opatovský.

V 2. kole Nemšová skutočne prekvapila, keď dokázala poraziť corgoňligovú Myjava a postúpila do tretieho kola. Zápas bol taktiež veľmi, veľmi vyrovnaný a o jediný gól sa postaral Erik Laco v 55. minúte.

Nemšová teda v Slovnaft Cupe ešte neinkasovala žiaden gól, no dnes to bude mať proti Žilinčanom určite veľmi ťažké.

Žilina začala svoju púť ako tím Corgoň ligy až v druhom kole, kde narazila na Dolný Kubín. Skóre zápasu otvoril vlastný gól v pätnástej minúte a druhý gól do siete Dolného Kubínu pridal mladík Denis Vavro.

MFK teda taktiež bez inkasovaného gólu. Samotný zápas začína o 16:00, my vám ho prinesieme formou zmien stavu.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 16:00.