Domažlice – Karviná 3:1 (kon.) | Chrudim – Olomouc 0:2 (kon.) | Vlašim – Varnsdorf 2:2 (3:5 po pen.)
Roudnice – Brno 0:4 (kon.) | Žižkov – Liberec 2:2 (5:4 po pen.) | Hr. Králové – Jablonec 0:1 (kon.)
Ústí n. L. – Ostrava 2:0 (kon.) | Hlučín – Mladá Boleslav 1:5 (kon.) | Pardubice – Slovácko 1:2 (kon.)
Třinec – Dukla Praha 1:1 (6:7 po pen.) | Převýšov – Znojmo 1:4 (kon.)
SK Převýšov
1:4 (0:1)
1. SC Znojmo FK
Středa 25.09.2013, 16:30Pohár FAČR

To je z Převýšova vše. Přeji pěkný zbytek středečního večera. (18:22:22)

Favorit ze Znojma nakonec splnil povinnost a poráží třetiligový Převýšov 4:1. Zvláště v první půli to ale byla pro Jihomoravany pořádná fuška. Hostům jistě pomohl vedoucí gól z penalty v 41. minutě. V druhé půli už se ukázala větší kvalita Znojma a postupně hosté navýšili skóre až na 4:0. Domácí si alespoň připsali čestný úspěch zásluhou Urbance. Zajímavosti utkání určitě je, že se kopali tři pokutové kopy.

90
    ...Rohovému kopu se Znojmo ubránilo.

90
    Dobrá šance domácích na další snížení. Centr z pravé strany putoval před bránu na Josefa Dvořáka, ten se však nakonec v tísni k zakončení nedostal a míč skončil nad bránou, rohový kop...

88
    Mudra vyzkoušel střelou z hranice vápna pozornost Petra. Míč šel však doprostřed brány a domácí brankář ho v pohodě vyrazil.

88
    Domácí hráče trápí křeče, není divu, nechali na hřišti opravdu vše.

86
    Pro Převýšov je gól takovou menší odměnou za výborně odehraný první poločas a také za odvážný výkon.

85
    Převýšov právě vstřelil branku!
    K míči se postavil nejlepší hráč domácích v tomto utkání JAKUB URBANEC a nedal brankáři Hrubému šanci.

85
    Znojemský faul ve vápně. I Převýšov bude zahrávat pokutový kop!

83
    Vypadá to, že utkání už se bude dohrávat. Možná ještě přibude nějaký gól v převýšovské síti.

81
    Znojmo střídá. Ze hry odešel Miloš Reljić a pustil do hry Radka Buchtu.

81
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    Pěkná akce hostí. NERMIN CRNKIĆ dostal kolmici za obranu a mohl se řítit sám na brankáře Petra. Udělal mu kličku a tentokrát už nebyl v nevýhodném střeleckém úhlu a tak míč umístil do prázdné brány.

80
    Domácí stále bojují, spoluhráče burcuje i brankář Radek Petr.

78
    Mudra oslovil přihrávkou na hranici vápna Reljiće, který udělal kličku, ale pak byl o míč obrán.

77
    Crnkić se řítil na bránu z levé strany. Udělal kličku brankáři Petrovi, ale dostal se už do nevýhodného střeleckého úhlu. Posílal tedy pas před prázdnou bránu, kde ale nikdo ze znojemských hráčů nebyl.

76
    Poslední střídání domácích. Ze hry odchází Radek Doležal a zahraje si Pavel Novák.

75
    Centr Doležala z pravé strany před bránu byl znojemskou obranou odvrácen.

74
    Mudra posílal centr do vápna, který se odrazil od Tomečka. Ten ještě za odraženým míčem spěchal, ale byl u něj dříve brankář Petr.

Zdeněk Plánka

Branky: 85. Urbanec (pen.) – 41. Hnaníček (pen.), 53. Hnaníček (pen.), 58. Vašíček, 81. Crnkić

Karty:   53. Jarkovský (PRV), 65. Halilović (PRV)

SK Převýšov: Petr – Černý, Jarkovský (K), Kopáč, Doležal (76. Novák), Urbanec, Veselka (63. Jo. Dvořák), Sedláček, Špidlen, Halilović, Ja. Dvořák (56. Rezek).
    Trenér: Jan Kraus.

Náhradníci: Zavřel (Gk), Kouřil, Rezek, Jo. Dvořák, Novák, Bodlák.

1. SC Znojmo FK: Hrubý – Helísek, Odehnal, Hnaníček (K), Mudra – Lacko, Hrošovský – Reljić (81. Buchta), Nepožitek (70. Tomeček), Crnkić – Vašíček.
    Trenér: Leoš Kalvoda.

Náhradníci: Drobisz (GK), Yonov, Simerský, Cihlář, Buchta, Tomeček.

Rozhodčí: Tomáš Kocourek – Kryštof Mencl, Tomáš Kovařík – Václav Severýn