Ajaccio – Lyon 2:1 (kon.) | Bordeaux – Remeš 0:0 (kon.) | Guingamp – Sochaux 5:1 (kon.)
Nantes – Nice 2:0 (kon.) | Toulouse – Lorient 1:0 (kon.) | Valenciennes – PSG 0:1 (kon.)
Monaco – Bastia 3:0 (kon.)
EA Guingamp
5:1 (3:0)
FC Sochaux
Středa 25.09.2013, 19:00 • Stade du Roudourou, Guingamp • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Za sebe i svého kolegu se loučím, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera, dobrou noc a příště napočtenou. (20:59:45)

Nakonec docela debakl. Hosté dokázali za tříbrankového manka hned v úvodu druhé půle snížit a vypadalo to, že by z utkání mohlo být drama, ovšem opak byl pravdou. Domácí už další gól nepřipustili, naopak sami ještě dvakrát skórovali a zaslouženě se radují ze zisku tří bodů. Pro Sochaux je tento výsledek možná trošku krutý, ale i takový bývá fotbal .

90+3
    Guingamp právě vstřelil branku!
    STEEVEN LANGIL se s míčem naběhl k hranici šestnáctky, zkusil štěstí z asi dvaceti metrů, ovšem zamířil parádně ke vzdálenější tyči a navíc do horní části branky. Pouplin se po míči jen podíval, tady byl bez šance.

90+3
    Nyní se balón sice dostal k domácí svatyni, ale bylo to po malé domů, která přispěla ke zklidnění situace domácího mužstva.

90+2
    Hraje se ve středu hrací plochy, daleko od obou branek.

90+1
    Hosté jsou v posledních minutách opravdu aktivnější než domácí, avšak takto měli hrát celý po zápas, a jen v posledních asi pěti minutách.

90+1
    A to tři minuty.

90
    Domácí si už jen přihrávají na své polovině a očekávají konec utkání. Bude se ale ještě určitě nastavovat.

89
    Hosté se na chvíli usadili u branky Guingampu, jeho hráči raději odkopávají co nejdál od svého gólmana.

88
    Hra se přelévá ze strany na stranu, ale gólmani se teď příliš nezapotí. Hosté se snaží útočit, ale domácí dobře brání.

86
    Bakambu se snažil vyskočit pro centrovaný míč nejvýš, ale zároveň při tom fauloval brankáře domácích a tím daroval míč soupeři.

85
    Hosté se sice ještě snaží s výsledkem něco udělat, ale času jim už moc nezbývá. Myslím, že by se muselo stát nevím co, aby Guingamp přišel o vítězství.

84
    Další centr před hostující svatyni tentokrát zcela jistě a přesvědčivě řeší Pouplin, který míč chytá do rukou.

82
    Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Younousse Sankharé, přichází Thibault Giresse.

82
    Mandanne se po pravé straně dostával do šance, nakonec dostal sice přihrávku, ale trefil jen protihráče, od kterého se míč odrazil do zámezí.

81
    O míč ale přišli a nyní jej má v moci Pouplin.

80
    Hraje se dál, domácí budou zahrávat standardku na polovině soupeře, ale poměrně daleko od branky.

79
    Toho využívají domácí a střídají. Odchází Yatabaré a zahraje si Langil.

Petr Frömel

Martin Doležal

Branky: 9. Mandanne (Beauvue), 17. Beauvue (Atik), 33. Atik, 70. Sankharé (M. Yatabaré), 90+3. Langil (Diallo) – 47. Bakambu (Guerbert)

Karty:   44. Mathis (GUG) – 32. Kanté (SOC), 41. Corchia (SOC), 43. Corchia (SOC), 53. Guerbert (SOC), 73. Contout (SOC)

EA Guingamp: N´dy Assembé – Sankoh, Sorbon, Lemaître, Beauvue (73. Diallo) – Sankharé (82. Giresse), Mathis, Atik, Kerbrat – M. Yatabaré (79. Langil), Mandanne.
    Náhradníci: Guichard – Lévêque, Diallo, Langil, Giresse, Douniama, Dos Santos.

FC Sochaux: Pouplin – Corchia, Carlão, Kanté, Faussurier – Doubai (25. Bakambu), Lopy (37. Peybernes), Guerbert (76. Camara), Prcić – Contout, Mayuka.
    Náhradníci: Camara – Peybernes, L. Zouma, Dias, Boumal, Camara, Bakambu.

Rozhodčí: Fautrel – Gringore, Lombard

Diváci: 13 515