Lokeren – Waregem 2:4 (kon.) | Genk – Mechelen 1:0 (kon.) | Oostende – Charleroi 1:0 (kon.)
Leuven – Gent 1:1 (kon.) | Kortrijk – Waasland-Beveren 2:1 (kon.) | Mons – Club Bruggy 0:1 (kon.)
Sporting Lokeren
2:4 (0:1)
SV Zulte-Waregem
Sobota 28.09.2013, 18:00 • Daknamstadion, Lokeren • Belgická Jupiler Pro League

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:56:13)

Dnešní skvělé utkání skončilo zajímavou přestřelkou, z níž vzešli jako vítězové hosté, kteří dnes přestříleli Lokeren 4:2. Ač Zulte hrálo v závěru zápasu pouze o deseti, o cenné tři body se již připravit nenechalo a odjíždí z Lokerenu jako vítěz!

90+1
    V první minutě nastavení žlutá karta pro střelce obou domácích gólů, Harabouiho.

90
    Začala devadesátá minuta, domácí prohrávají 2:4 a jak to tak vypadá, z dnešního zápasu odejdou s prázdnou.

89
    Hosté se v pohodě ubránili, Bossut nespěchá s výkopem od branky.

88
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Habibou, přichází Caceres.

89
    Lokeren rozehrává již šestý rohový kop z pravé strany.

89
    Útočný faul hostů na polovině Lokerenu, utkání se již dohrává, hosté to zvládnou ubránit, i pouze o deseti hráčích v poli!

86
    Ofsajdem končí útočná akce Lokerenu, hosté mají míč.

85
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Persoons, přichází Dutra.

84
    Lokeren právě vstřelil branku!
    A nařízený pokutový kop proměňuje Tunisan HAMDI HARABOUI, který tak dává svůj druhý gól v utkání.

83
    Pozor, je nařízen pokutový kop pro Lokeren!

82
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Skúlason, přichází N´Diaye.

81
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Naessens, přichází Mendy.

80
    Probíhá poslední desetiminutovka, Lokeren se ze všech sil snaží o smazání náskoku soupeře!

79
    Habibou ztrácí míč na půli hřiště, domácí útočí středem.

77
    Hosté ale nakonec odkopávají až na polovinu Lokerenu, domácí to musí zkoušet znovu. Jejich akci ale zastavuje odpískaný ofsajd.

76
    Z následného volného kopu se domácí prosadit nedokázali, přesto zůstávají u míče.

75
    Pozor, to je druhá žlutá karta pro Malandu Adjeho a to znamená vyloučení, hosté budou dohrávat o deseti!

74
    Oba týmy, zhruba čtvrt hodiny před koncem, zatím pouze jednou střídali, a to domácí Lokeren.

73
    Protiútok Lokerenu neúspěšný, míč má ve své moci gólman Bossut, který rozehrává.

71
    Waregem právě vstřelil branku!
    Hosté se prosazují z volného kopu, kdy se k míči dostává BERNARD MALANDA ADJE, který si z levé strany ještě vylepšil pozici blíže na střed a přesnou střelou překonává vše, co mu stálo v cestě.

70
    Tam fauluje Odoi v hlavičkovém souboji Habiboua.

69
    Volný kop pro Zulte, míč končí u Bossuta, který vykopává až na polovinu soupeře.

68
    Další útok Lokerenu, tentokrát po levé straně, Odoi centruje z levé strany, ale je pískán útočný faul.

66
    Volný kop pro Lokeren na polovině soupeře, ale míč končí vedle branky, snadná práce, Bossut vykopává.

64
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází De Pauw, přichází Patosi.

63
    Žlutá karta pro domácího Persoonse.

62
    Po dobré střele hostů, kdy se míč odráží od tyče, se hosté přece jenom znovu prosazují a je to JEN NAESSENS, který překonává Barryho střelou z levé strany.

60
    Je za námi hodina hry, hosté vedou v Lokerenu, ale již "pouze" 2:1.

59
    Taravel dostává za faul na vlastní polovině žlutou kartu.

58
    To mohl být hattrick Hazarda, jenže Barry jeho střelu z levé strany chytá!

57
    Centr na zadní tyč, domácí se ubránili, nyní již definitivně.

56
    Domácí se zvládli ubránit, ovšem domácí kapitán Overmeire fauluje v blízkosti vlastního vápna Adjeho, kterého stáhl k zemi a hosté mají k dispozici volný kop z ostrého úhlu.

55
    Hosté připravují střídání, mezitím rozehrají hosté rohový kop z pravé strany.

54
    Jenže jejich útočnou snahu přerušuje odpískaný ofsajd.

53
    Domácí kombinují na polovině soupeře, tam byl ale od míče odstaven Remacle, hosté mohou zaútočit.

51
    Persoons se zkouší hlavičkovat, ale míč letí vedle branky.

50
    Rohový kop pro Lokeren, z pravé strany rozehrává Remacle.

49
    No vida, tak i Bossut neudržel střelu a Tunisan HAMDI HARABOUI se prosazuje střelou zblízka, Lokeren snižuje na 1:2.

48
    To bude pro Lokeren již hodně těžké, hosté hrají v pohodě a mají dvougólový náskok!

47
    Skvělý vstup hostů do druhého poločasu, Barry jen vyrazil přes sebe střelu zpoza vápna a pohotovou reakcí se podruhé v zápase prosazuje THORGAN HAZARD!

46

Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně v 19:04 hodin.

První polovina nabídla velmi dobrý fotbal, v němž sice padla jen jedna branka, a to v 15. minutě, když se prosadil hostující Hazard, ale zároveň jsme zaznamenali několik velmi dobrých šancí, což úrovni zápasu jen prospělo. Doufejme, že podobně atraktivní hru budeme moci sledovat i ve druhém poločase.

45+1
    Habibou byl faulován na polovině Lokerenu a musí být ošetřován.

45
    Probíhá pětačtyřicátá minuta prvního poločasu, rozhodčí nastaví jednu minutu.

44
    Olafur Skúlason fauluje na vlastní polovině a dostává za tento faul žlutou kartu.

43
    Tak skóre zápasu mohlo již být úplně jiné, než "pouze" 1:0, na obou stranách ale zatím úřadují buď gólmani nebo dobře postavené konstrukce branek.

42
    Dlouhý nákop domácích, hlavičku Remacleho vytěsnil s největší námahou gólman Zulte Bossut, druhá gólová šance v krátké době po sobě!

41
    Duplusovo střela z levé strany orazítkovala bližší tyč!

40
    Taravel z malého vápna nastavuje nohu, placírkou však posílá míč hodně vysoko nad branku.

40
    Řek Galitsios faulován v blízkost pravého rohového praporku, Remacle má další možnost nacentrovat před branku soupeře.

39
    Remacle přenáší hru na pravou stranu, tam vybojoval rohový kop Taravel.

38
    Dobrý obranný skluz Dupluse, ale domácí zůstávají před pokutovým územím hostů.

37
    Asistent ukazuje na autové vhazování pro Zulte-Waregem, což nelibě nesou fanoušci na Daknamstadion, ale nic na tom nezmění, vhazují hosté z levé strany na vlastní polovině.

36
    Ale Harbaoui přichází o míč na půli, domácí znovu útočí.

35
    Ofsajd Lokerenu a v něm Persoons, hosté rozehrávají.

34
    Rychlý protiútok Zulte, hosté útočí po pravém křídle, Naessens střílí z nějakých třiceti metrů, "padající list" končí za brankou.

33
    Ouuu, gólman Bossut nyní vyběhl ze své branky a delší dobu ji nechal odkrytou, domácím se ale nepodařilo vystřelit, to vše díky skvělé obranné práci soupeře!

32
    Odkop od branky Lokerenu, domácí mohou zaútočit, zkouší to po pravé straně.

31
    Skvělý zákrok Contého, který vykopává z brankové čáry!

30
    Je za námi půl hodina hry, hosté stále vedou na hřišti Lokerenu 1:0, nyní se však musí bránit rohovému kopu.

29
    Statistika držení míče: 51% : 49%.

28
    Habibou v dobrém obranném zákroku a míč letí až na půlící čáru.

27
    De Fauw odhlavičkovává centr soupeře na roh, z levé strany rozehrávají domácí.

26
    Na druhé straně odkop od branky, Bossut s rozehrávkou nikam nespěchá.

25
    Rohový kop pro Zulte-Waregem, z pravé strany střílí z voleje Malanda Adje, ale posílá míč pouze nad branku.

24
    Od inkasovaného gólu jsou ale fotbalisté Lokerenu pod tlakem, aktivnější jsou hosté.

23
    Vanaken zhruba v metrovém ofsajdu.

22
    Vanaken fauluje, hosté znovu mají míč na polovině Lokerenu.

21
    I tuto akci Lokeren zvládl ubránit, stále však prohrává 0:1!

20
    Odoi fauloval na vlastní polovině Hazarda, hosté rozehrávají.

19
    Dobrý volný kop Lokerenu, míč skončil jen zhruba metr vedle branky hostů!

18
    Tentokrát to již domácí zvládli ubránit a sami mohou zaútočit.

17
    Habibou faulován domácí Persoonsem, domácí se budou znovu muset bránit standardní situaci Zulte.

16
    Hostům se podařil vstup, jak na nepříznivý vývoj zareagují domácí fotbalisté?

15
    Obrana Lokerenu odhlavičkovává rohový kop před pokutové území, kde s k míči dostává THORGAN HAZARD, jehož dělová střela (98 km/h) končí v bráně Lokerenu! Parádní střela!

15
    Habibou se málem dostal ke střele uvnitř pokutového území Lokerenu, ale obrana dobře zasáhla, přesto hosté vybojovali rohový kop z levé strany.

14
    Další centr domácích do vápna, tentokrát z levé strany a znovu míč končí v rukavicích Bossuta.

13
    Vysoký centr z pravé strany Remacleho, míč sbírá ze vzduchu Bossut.

12
    Lokeren rozehrává z levé strany, ale míč odvrací obrana Zulte.

11
    Dlouhý nákop domácích na Vanakena, rohový kop pro Lokeren.

9
    Do pokutového území Lokerenu směřuje míč z pravé strany od Naessense, ale tam není nikdo v červeném, hrají domácí.

8
    Nepřesný pas na levé křídlo v podání hostů.

7
    Hosté se poprvé dostávají do blízkosti branky Lokerenu, vše ale končí odpískaným ofsajdem Habiboua.

6
    Mezitím domácí rozehráli, z pravé strany pak střílel domácí De Pauw, ale míč letí těsně nad branku!

5
    A po chvilce ji také sudí Ajdemu dává, správné rozhodnutí.

4
    Pozor, Malanda Adje fauluje domácího Persoonse v blízkosti vlastní šestnáctky, to byl faul na kartu.

3
    Zaznamenáváme první střelu, Vanaken ale posílá míč hodně vedle branky SV.

2
    Malanda Adje odkopává na levé straně do autu, domácí vhazují na polovině soupeře.

1

Kapitány obou týmů jsou Overmeire (LOK) a De Fauw (WAR).

Oba týmy jsou již na hrací ploše.

KSC Lokeren: Barry – Galitsios, Marić, Taravel, Odoi – Overmeire, Persoons – De Pauw, Vanaken, Remacle – Harbaoui
    Náhradníci: Scholz, Leko, Dutra, Despotović, Patosi, Sağlık, Verhulst

SV Zulte-Waregem: Bossut – De Fauw, D´Haene, Malanda Adje, Duplus – Kums, Skúlason – Conté, Hazard, Naessens – Habibou
    Náhradníci: Verboom, Sylla, D´Diaye, Caceres, Mendy, Bruzzese, Tarfi

Rozhodčí: Alho-Guerreiro – Hermans, Lescalier.

Vítejte u onlajn přenosu utkání devátého kola belgické Jupiler League, v němž domácí KSC LOKEREN přivítá SV ZULTE-WAREGEM. Utkání se odehraje na Daknamstadion v Lokerenu a provede jím trojice belgických rozhodčích, hlavní Alho-Guerreiro a asistenti Hermans a Lescalier.

KSC Lokeren
    Dnes půjde o souboj dvou tabulkových sousedů, Lokeren je v tabulce jen o příčku níže, než Waregem. V osmi kolech nasbíral Lokeren šestnáct bodů za pět výher a jednu remízu a aktuálně mu patří čtvrté místo.

Hosté, jak již bylo naznačeno, jsou o příčku výše, než Lokeren, tudíž na třetím místě. Na svém kontě mají sedmnáct bodů, ted jen o bod více, za pět výher a dvě remízy. Na druhé Club Bruggy ztrácí tři body, na vedoucí Standard Lutych již sedm bodů.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Martin Dvořák

Branky: 49. Harbaoui, 84. Harbaoui (pen.) – 15. Hazard, 47. Hazard, 62. Naessens, 71. Malanda Adje

Karty:   59. Taravel (LOK), 63. Persoons (LOK), 90+1. Harbaoui (LOK) – 5. Adje (WAR), 44. Skúlason (WAR)   75. Malanda Adje (WAR)

Sporting Lokeren: Barry – Galitsios, Marić, Taravel, Odoi – Overmeire (C), Persoons (85. Dutra) – De Pauw (64. Patosi), Vanaken, Remacle – Harbaoui

SV Zulte-Waregem: Bossut – De Fauw (C), D´Haene, Malanda Adje, Duplus – Kums, Skúlason (82. N´Diaye) – Conté, Hazard, Naessens (81. Mendy) – Habibou (88. Caceres)

Rozhodčí: Alho-Guerreiro – Hermans, Lescalier