Coimbra – Arouca 0:0 (kon.) | Rio Ave – Nacional 0:3 (kon.) | Marítimo – FC Ferreira 3:4 (kon.)
Olhanense – Estoril 1:2 (kon.) | Benfica – Belenenses 1:1 (kon.) | Braga – Sporting 1:2 (kon.)
SC Olhanense
1:2 (1:1)
GD Estoril Praia
Sobota 28.09.2013, 19:15 • Estádio Do Algarve, São João da Venda • Portugalská Primeira Liga

90+4
    V závěru mohl ještě výhru hostů potvrdit Pedro, tváří tvář brankáři ale neuspěl!

83
    A naposled vystřídal i trenér domácích fotbalistů. Ribeira už dnes neuvidíme, místo něj si na poslední minutky zahraje Bigazzi.

82
    Poslední změna v dresu Estorilu je tu, Evandra nahradí Amado.

77
    Obrovská šance na srovnání! V ní se po chytrém obloučku za obranu ocitl střídající Mehmeti, jeho střela z halfvoleje ale jen o kousek minula branku! Opravdu nechybělo moc!

74
    O minutu později se ke střídání odhodlal i kouč Estorilu, Seba přenechá místo na trávníku pro Balbou.

73
    Druhá změna v sestavě domácích, pro dnešek má již dohráno Vojtus, kterého nahradil Mehmeti.

66
    Na nepříznivý vývoj skóre reaguje domácí kouč, který ze hřiště stáhl Jandera, kterého nahradil Ferreira.

63
    Estoril právě vstřelilo branku!
    A z něj se také dokázali hosté střelecky prosadit! Míč se snesl na hlavu nikým nehlídaného RUBÉNA FERNANDESE, který bez problémů rozvlnil síť. Zápas má nový náboj.

34
    Další žlutou kartu domácích dostává Balogun.

26
    Dalším žlutě trestaným hráčem je Duarte.

25
    Hosté střídají. Ze hry odchází Babanco, kteého nahrazuje Mano.

23
    Olhanense právě vstřelilo branku!
    DIONISI se dostal mezi obránce a sám proti brankáři Vagnerovi nezaváhal, když poslal míč po zemi přesně do sítě.

20
    Mladen je prvním hráčem, který vidí žlutou kartu..

15
    Neuvěřitelná chyba Bastose, který dával zpětnou přihrávku na brankáře, ale přihrávka byla tak pomalá, že si ji odchytl hostující Leal a šel sám na Ricarda. S trochou štěstí Ricardo vyrazil a udržel hosty nad vodou. Obrovská příležitost.