Karviná – Opava 0:1 (kon.) | Hr. Králové – Jablonec 4:4 (kon.) | Olomouc – Ostrava 3:0 (kon.)
Liberec – Slovácko 2:0 (kon.)
MFK Karviná
0:1 (0:0)
Slezský FC Opava
Sobota 28.09.2013, 10:30 • Kovona Karviná • Celostátní liga staršího dorostu

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.

Hezký den všem sportovním fanouškům. Dnes nás čeká on-line přenos 12. kola 1. ligy staršího dorostu ve fotbale, ve kterém se potká šestá Karviná proti poslední Opavě.

Karviná v minulém zápase nečekaně remizovala v Praze, kdy dokázala uhrát bod na Spartě za remízu 3:3. Opava v posledním kole doma podlehla Jihlavě 2:5.

Hezký den už přímo z areálu stadionu na Kovoně, náš přenos začne zhruba za 10 minut.

MFK OKD Karviná: Pecha – Leibl, Wenglorz, Wowra, Jaderník, Siekiera, Uher, Duda, Moskál, Kurušta, Puchel
    Náhradníci: Pastronický, Kalous, Molnári, Piewa, Procházka, Puskáč, Koziol

SFC Opava: Lasák – Petzuch, Pavlíček, Oberherr, Machuča, Janetzký, Rolný, Seiber,Macíček, Zagol Martin, Zagol Pavel
    Náhradníci: Kubálek,Večerek, Mlčoch,Šindler, Košár, Kučerák, Kotala

Rozhodčí: Adámková Jana – Hájek Robert, Čecháček Petr.

Hráči a rozhodčí nastupují právě na hrací plochu, utkání nám za pár okamžiků začne.

Domácí nastupují do utkání v bílých dresech, Opava bude hrát v modrožlutých dresech.

Úvodní výkop do utkání bude mít Opava.

1

1
    Karviná získala míč a tlačí se do útoku.

2
    Zatím se nám hraje ale převážně ve středu hřiště, kdy z žádný týmu se nedokáže dostat přes dobře bránící obrany.

2
    Opava bude zahrávat první rohový kop.

3
    Domácí obrana se dokázala této standardní situaci ubránit a odkopává míč do bezpečí.

3
    Karviná je teď u míče a snaží se dostat dopředu kombinační hrou.

4
    Opava ovšem dobře napadá, a tak domácí musí z vlastní poloviny.

4
    Nakonec díky nepřesné přihrávce přicházejí o míč.

4
    Opava ovšem taky nepřesně přihrála.

5
    Rohový kop si v zápase nyní vyzkouší i Karviná.

6
    Centrovaný míč do pokutového území přiletěl přesně na hlavu Kurušty, který ovšem střílí vedle.

7
    Nedovolený zákrok hráčů Opavy znamená standardní situaci pro Karvinou z 20 metrů.

7
    Karviná to zkusila nacvičeným signálem, ale šanci si z toho nevytvořila.

9
    Opava teď měla delší dobu míč pod kontrolou, ale žádnou vážnou šanci, která by znamenala nebezpečí pro karvinskou branku, si nevytvořila.

11
    Puchel se dokázal uvolnit na levé straně, dokázal přihrát do pokutového území na volného Kuruštu. Ten ovšem nedokázal před prázdnou bránou v tísni míč zpracovat.

13
    Rohový kop pro domácí.

13
    Centrovaný míč do pokutového území byl zblokován na další roh.

14
    Na podruhé centr do pokutového území domácím vyšel. Našel přesně hlavu Kurušty, který ovšem střílí nad.

15
    Karviná je teď lepším týmem. Drží míč na polovině hřiště a snaží se kombinační hrou dostat dopředu.

16
    Nepřesnou přihrávkou ovšem o míč přišla.

18
    Opava bude zahrávat rohový kop.

19
    Macíček si naběhl na centrovaný míč, dostal ho přesně na hlavu, ale střílí nad.

19

20
    Centr byl zblokován, roh se bude opakovat.

20
    Karviná to tentokráte rozehrála na krátko. Šanci si z něho ovšem nevytvořila.

21
    V pokutovém území se srazili karvinský a opavský hráč, hra je přerušena. Opavský hráč potřebuje ošetřit.

23
    Opavský hráč Ondřej Seibert ovšem není schopný pokračovat. Proto ho střídá Jakub Košár.

25
    Opava se teď snaží tlačit dopředu, zkouší přejít přes karvinskou obranu kombinací, ale zatím bez úspěchu.

27
    Machuča to zkusil z dálky, ale Pechu nepřekonal.

29
    Obrovský závar před bránou karvinských. Opava se snažila míč dostat do sítě, ale neuspěla. Nakonec se domácím podařilo odkopnout míč do bezpečí.

32
    Puchel zkoušel na levé straně centrovat do pokutového území, ale tam našel pouze obranu hostů.

33
    Karviná teď uzavřela Opavu na její polovině, ale zatím si nevytvořila žádnou vážnou šanci, z které by mohla ohrozit branku Opavy.

35
    Puchel z levé strany hranice pokutového území střílel nepřesně.

36
    Jaderník se uvolnil na levé straně. Odcentroval do pokutového území, ale tam našel pouze obránce Opavy.

38

39
    Puchel vyzkoušel pozornost Lasáka, ale ten se nachytat nenechal a s jeho střelou si poradil.

41
    Útočný faul připravuje Karvinou o míč.

42
    Martin Zagol vypálil na druhé straně nebezpečnou střelu z hranice vápna. Ta si ovšem cestu mezi tři tyče nenašla.

44
    Závěr poločasu se nám dohrává ve středu hrací plochy.

45
    Puchel přihrával v závěru poločasu do pokutového území, ale s jeho centrem si hostující obrana dokázala poradit.

45
    Hlavní rozhodčí nastaví v prvním poločase 1. minutu.

Skončil nám první poločas utkání 12. kola 1. ligy staršího dorostu, ve kterém diváci na stadionu Kovona zatím žádnou branku neviděli. Hraje se nám zatím vyrovnaný fotbal, Karviná měla více vážnějších šancí, ale překonat Lasáka nedokázala. Druhý poločas začne přibližně v 11:34.

46

46
    Výkop do druhého poločasu mají domácí hráči.

48

49
    Centrovaný míč odvrací Uher do bezpečí.

49
    Šanci Karviné na druhé zastavuje rozhodčí pro ofsajd.

51
    Hra je přerušena, na hřišti se opět srazili dva hráči.

52
    Střídání v týmu MFK OKD Karviná: ze hřiště odchází Denis Siekiera, přichází Glauco Molnári.
    Střídání v týmu MFK OKD Karviná: ze hřiště odchází Lukáš Duda, přichází Pawel Koziol.

55

56
    Machuča se dostal ke střele z hranice malého vápna, ale jeho pokus byl zlokován na rohový kop.

57
    Rohovému kopu se Karviná ubránila.

57
    Hra je opět přerušena, opět leží dva hráči po vzájemném souboji na hřišti.

58
    Opava teď kombinuje na polovině Karviné.

59
    Martin Zagol se dostal ke střele, ale střela mu nesedla a končí vysoko nad.

59
    Střídání v týmu MFK OKD Karviná: ze hřiště odchází Erik Puchel, přichází Lukáš Kalous.

60
    Obrovská příležitost Opavy. Pavel Zagol se dokázal uvolnit v pokutovém území. Byl sám před brankářem Pechou, ale napálil to pouze do boční sítě!

61
    Střídání v týmu MFK OKD Karviná: ze hřiště odchází Pavel Moskál, přichází Martin Puskáč.

63
    Momentálně se nám hraje ve středu hrací plochy.

65
    Opava má v zápase překvapivě tlak.

65
    Martin Zagol vidí od rozhodčího žlutou kartu za nesportovní chování.

66
    Skvělým zákrokem teď domácí podržel Pecha.

66

68
    Pavel Zagol se dostal ke střele, ale míč mu nesedl a končí vedle branky domácích.

70
    Opava si pomohla útočným faulem a přišla o míč.

73
    Opava má stále v závěru tlak.

75
    Machuča se dokázal uvolnit v pokutovém území domácích, ale jeho střela se mezi tři tyče nevešla.

76
    Karviná bude zahrávat rohový kop.

77
    Na podruhé si míč v pokutovém území našel Leibla, který hlavičkuje nad.

78
    Další příležitost Karviné tentokráte zastavuje ofsajd.

80
    Opava právě vstřelila branku!
    Karviná si o to svým výkonem koledovala. V pokutovém území se dokázal uvolnit PAVEL ZAGOL, který střelou podél Pechy dokázal dostat míč do sítě.

83
    Střídání v týmu MFK OKD Karviná: ze hřiště odchází Pavel Koziol, přichází Jarek Plewa.

85
    Karviná si pomohla útočným faulem a přišla o míč v pokutovém území.

86
    Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Pavel Zagol, přichází Aleš Kubalák.

90
    Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Jakub Košár, přichází Jakub Kučerák.

Skončil nám zápas 12. kola 1. ligy staršího dorostu ve fotbale, ve kterém domácí Karviná nestačila na poslední Opavu. Opava byla v druhém poločasu lepším týmem a svůj tlak proměnila v 80 minutě gólem, o který se postaral Pavel Zagol. Já se s Vámi pro tuto chvíli loučím a u dalších dnešních sportovních přenosů se budu těšit na shledanou. (12:43:08)