Genk – Kortrijk 1:0 (kon.) | Oostende – Anderlecht 0:3 (kon.) | Charleroi – Mechelen 2:2 (kon.)
Waregem – Gent 3:2 (kon.) | Leuven – Mons 2:2 (kon.) | Lokeren – Lierse 1:0 (kon.)
KRC Genk
1:0 (0:0)
KV Kortrijk
Středa 30.10.2013, 20:30 • Cristal Arena • Belgická Jupiler Pro League

Skončilo nám utkání belgické Jupiler Pro League, kde se v rámci třináctého kola střetnul domácí Genk s hostujícím Kortrijkem. Domácí byli v zápase lepším týmem a po zásluze vítězí 1:0, když o jedinou branku se postaral v šestašedesáté minutě Vossen. S konstatováním, že domácí Genk vítězí nad Kortrijkem 1:0, se s Vámi loučím. Hezká zbytek večera. (22:24:44)

92
    Domácí jsou s koncem zápasu nervózní. Důkazem je žlutá karta Khaleema Hylanda.

90
    Domácí aplaudují. Odchází střele jediné branky utkání. Je jím Jelle Vossen, kterého nahrazuje Kim Ojo

86
    Není jisté co Camus zamýšlel, ale jeho centr byl hodně nepřesný.

85
    Ano, je to tak. Santini je opět na hřišti a pokusí se pomoci svým spoluhráčům vyrovnat dnešní utkání.

84
    Santini je na zemi. Vypadá to ale, že bude pokračovat.

81
    Navzdory hostujícímu střídání se Kortrijk nedostává víceméně k ničemu.

77
    Zmiňované střídání zrovna přichází a k němu ještě další dvě. Hosté vybírají možnost tří střídání najednou. Ze hřiště odcházejí Tomasevic, De Mets a Capon. Na jejich místa se postaví Chevalier, Raman a Martin.

74
    Vypadá to, že Tomasevic bude muset vystřídat. Zdá se, že má něco s ramenem.

71
    Kortrijk se snaží vyrovnat, ale do vážnějších šancí se nedostává.

69
    Domácí sahají k prvnímu střídání. Ze hřiště odchází Benjamin De Ceulaer. Místo něho nastupuje Bennard Kumordzi.

66
    Genk právě vstřelil branku!
    Tak přeci jenom domácí díru v obraně našli! JELLE VOSSEN otevírá skóre dnešního utkání. Domácí jdou díky jeho brance do vedení.

63
    Domácí hledají díru v obraně hostí. Tu ovšem nenalézají.

60
    Hosté jsou aktivnější, než v prvním poločase. Zapracovali na přesnosti nahrávek a je to znát.

57
    Pavlovic se nacházel v blízkosti branky a zvolil střelu, ta ovšem skončila vysoko nad brankou.